Оновлено
22.09.2023

Тоні Джі (Antanas Guoga)

Антанас "Tony G" Гуога
Антанас "Tony G" Гуога (50 років)
Австралія / Литва
Чоловіча
17.12.1973
понад 7 240 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
882 942$ або 799 045€ (4 місце в WSOPE Super High Roller 2019 за 250 000€)
Головні досягнення:
1-й в Lithuania All Time Money List (станом на 2019 рік), заснував Литовську федерацію покеру, засновник і власник TonyBet, успішний бізнесмен
Можна знайти за ніком:
Tony G
Австралійський балабол (The Australian Windbag)
Рот з Австралії (The Mouth from Down Under)

Тоні Джі – одна з найбільш харизматичних особистостей, якого люблять фанати і ненавидять опоненти. Це жорсткий гравець і небезпечний суперник, успішний підприємець і філантроп.

Справжнє ім'я Тоні Джі – Антанас Гуога. Він народився у м.Каунас, Литва. Уже в дитинстві хлопець вирізнявся неймовірною тямущістю і математичним складом розуму. Йому вдалося стати чемпіоном Литви зі складання кубика-рубика на швидкість. Також він захоплювався шахами і ходив в спеціальну шахову школу.

Не дивно, що такі здібності допомогли йому реалізуватися у якості професійного покериста. За покерним столом Антанас славиться агресивним гравцем, який влаштовує різні витівки і чіпляє колючими жартами своїх опонентів. За таку поведінку Гуога нагородили двома прізвиськами: "Австралійський балабол" (The Australian Windbag) і "Рот з Австралії" (The Mouth from Down Under).

Тоні успішно просунувся в покері. У 2004 році він двічі потрапляв у призи на WSOP турнірах із 7-ми карткового стаду і Pot Limit Texas Hold'em. Пізніше, в цьому ж році, він зайняв 2 місце на WPT Grand Prix de Paris в NLH-турнірі Rendez Vous a Paris за 10 000€ і виграв 339 930€ або 414 478$. У серпні 2005-го Гуога переміг в Головній події The European Poker Championships за 5 050£ і збагатився на 456 822$. Його загальний виграш в живих івентах перевищує 7 млн доларів.

Більшу частину своїх виграшів Тоні віддає різним благодійним фондам і організаціям. Так, наприклад, на російському чемпіонаті Moscow Millions, який проводився в 2007 році, він виграв 205 000$ і пожертвував їх російським дитбудинкам.

Фото Тоні Джі

Цікаві факти: 

  • У віці 11 років сім'я Тоні Джі переїхала з Литви в Австралію, до міста Мельбурн.
  • З покером Антанас познайомився в школі. Після закінчення навчання і отримання австралійського громадянства Джі залишив Австралію заради подорожей світом з метою гри на різних івентах.
  • Гуога – відомий бізнесмен. В період розвитку покерного буму він зробив чудові інвестиції, придбавши доменне ім'я pokernews.com за 6 000$ і найняв кілька програмістів для запуску сайту. У 2003 році сайт був запущений. Він став швидко набирати обертів і вже за кілька років Тоні зміг відкрити офіси в 30 країнах. Також він запустив такі сайти, як Pokerworks.com. і Pokeraffiliateworld.com.
  • У 2010-му Джі заснував Литовську федерацію покеру.
  • У 2011-му Антанас був нагороджений "World Lithuanian award" за вагомий внесок у розвиток країни.
  • Антанас Гуога – засновник і власник букмекерської контори TonyBet (TonyBet.com).
  • Більшу частину своїх виграшів Тоні віддає різним благодійним фондам і організаціям.
  • Гуога одружений на дівчині Айсті. До цього пара зустрічалася 2 роки.
  • Антанас Гуога 5 років був депутатом Європарламенту від Литви.

Тоні Джі соціальних мережах: