У Львові стартував Чемпіонат України зі спортивного покеру 2024

VBET Чемпіонату України зі спортивного покеру

21 березня у Львові стартував VBET Чемпіонату України зі спортивного покеру 2024 року. У розкладі чемпіонату 7 турнірів, які будуть проходити до 31 березня. Головним турніром, де і буде розіграно титул чемпіона України, стане Main Event з гарантією у 2 000 000₴ (загалом гарантія серії 7 000 000₴).

Наразі вже завершились дві стартові події, які подарували імена перших чемпіонів VBET Чемпіонату України зі спортивного покеру. У турнірі-відкритті Event #1: Progressive Knockout THNL переміг місцевий гравець Назарій Пізнак. У хедз-апі турніру з призовим фондом у 2 405 060₴ він переграв Дмитра Федорчкуа з Вінниці. Трійку призерів замкнув Олександр Федорчук, який також представляв на турнірі місто Вінниця.

У турнір Event #2: Omaha PLO PKO перемогу також святкував львів'янин Олег Пріцак. В турнір з бай-іном у 10 000₴ було розіграно призовий фонд у 500 000₴, з яких переможець отримав 63 000₴. Антон Пилипенок, якій посів друге місце заробив 62 000₴ призових, а замкнувши трійку призерів Павло Голубський забрав додому 49 000₴.

Також варто відзначити, що на змагання до Львова планує приїхати легендарний Tony G (понад 11 мільйонів доларів призових за кар'єру). Всі учасники ЧУ у Львові зможуть поспілкуватися з легендою й, можливо, зіграти проти Тоні за покерними столами.

VBET Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (2)
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Вібет міг дати СМ один квиточок для розіграшу 

0 відповідей
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Тоні Джи до речі так і не приїхав...

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.