Ольга Єрмольчева з'явилась на обкладинці журналу "Rounder"

 Ольга Єрмольчева

Можна сміливо стверджувати, що після торішнього успіху покерного шоу Poker After Dark: Game of Gold всі його учасники отримали новий буст у своїх кар'єрах та отримали велику популярність серед покерних вболівальників. Серед учасників шоу була й покеристка з України Ольга Єрмольчева. І хоча вона не перемогла у шоу та не здобула 456 000$ призових, вона також відчула на собі ріст популярності, який нещодавно вилився в обкладинку журналу про покер - "Rounder".

Rounder
Rounder

Журнал "Rounder" є американським періодичним виданням, яке у своїх матеріалах фіксується не стільки на покерних турнірах, скільки на стилі життя покерних гравців. Свій стиль та тематику сам журнал називає - The Casino Lifestyle. Перший випуск вийшов у 2023 році.

Журнал виходить з періодичністю раз на три місяці і його обкладинку завжди прикрашають красуні зі світу покеру. І саме Єрмольчева потрапила на обкладинку зимового випуску 2024 року.

Як видно з обкладинки, окрім фотосету з Ольгою та її історії, в цьому випуску розкажуть про підсумки церемонії Poker Global Awards, про повернення WPT у Макао та традиційні скандали пов'язані з Дагом Полком.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (6)
Україна Luna4444 Гуру
Гуру

Оля- супер,красуня та умнічка 

0 відповідей
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

я б почитав !

3 відповіді
Україна krowkashy Еліта
Еліта

на одинці 

Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

З нею 

Україна krowkashy Еліта
Еліта

+ + + + +  + + + + 

Україна TeapotMan Фанат
Фанат

Так так де купити почитати)))

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.