Марія Хо стала переможницею першого сезону шоу "Game Of Gold"

Марія Хо на шоу "Game Of Gold"

На Youtube-каналі GGPoker вийшов останній епізод покерного шоу "Game Of Gold". Шоу, яке з початку самої прем'єри стало одніє з найголовніших подією покерного року. Проте як саме розгортались події у першій половині шоу ви можете прочитати у цьому матеріалі. Ми же розповімо про те чим саме та як закінчився перший сезон найбільш популярного покерного шоу останніх років, а можливо і за всю історію.Виліт Ольги Єрмольчевої та її команди

Нажаль українка Ольга Єрмольчева та ще два учасники її команди - Лукас Робінсон і Нікіта Лютер - не зуміли подолати другий раунд гри та вибули з шоу, не дивлячись на надпотужну гру Лютер. З самого початку раунду Ольга розуміла слабкість її команди і не випромінювала оптимізму щодо кінцевого результату:

І початку раунду все складалося саме так, як Ольга і очікувала - команда опинилась на грані вильоту. Але впевнена гра капітана Нікіти Лютер повернула надію команді, що правда лише для того, щоб розчарування від поразки стало ще більшим.

Третій раунд та індійський покер

Несподіваним для учасників та глядачів став третій раунд шоу. А саме гра, в яку запропонували зіграти організатори. Багато хто вважав, що після двох раундів Холдему продюсери шоу забажають розбавити події чимось іншим - Омахою, Шортдеком або чимось таким. Але ніхто не очікував, що в третьому раунді гравці будуть змагатися у індійському покері.

Індійський покер
Індійський покер

Індійський покер - це різновид покеру, в якому кожен гравець отримує по одній карті, яка сорочкою кріпиться на рівні чола, щоб усі суперники її бачили. Таким чином, ви знаєте карти всіх опонентів, але не знаєте своєї. Мета - залишитися у грі з найстаршою картою. У грі доступний один раунд торгівлі, а головне - в жодному разі не скинути в пас Туз (у такому випадку ви втрачаєте 50% свого стека).

Для усіх учасників такий формат гри був новим, а тому розбиратися в правилах та нюансах стратегії довелось вже по ходу гри. Найкраще адаптуватися до нових умов вдалося: Джанглмену, Кіне Інгланд та Йохану Гілберту. Що правда останній має бути вдячним вдачі, яка у цьому раунді була на 100% на його боці. 

Таким чином після третього раунду у грі залишилось лише шість учасників:

​Фінал

Останній, 12 епізод шоу, став заключним та найдовшим. За дві години фіналісти у класичному форматі фінального столу розіграли титул переможця першого сезону "Game Of Gold" та 456 000$ призових. Чіп-лідером перед стартом раунду була Марія Хо стек якої дорівнював 261 ВБ. Але головному фігурою за столом була не вона, а Деніел "Джангмен" Кейтс, який сів грати у образі лепрекона (для цього він підготував спеціальний костюм та навіть розмовляв з відповідним ірландським акцентом). 

Ключовою роздачою фінального стола та одним з найбільш яскравим моментом пов'язаним з покером стала роздача за пот в 11M між Марією Хо та Федором Хольцем. Перебіг цієї мега роздачі та хід думок Хольца можна простежити на цьому відео:

Після цієї роздачі стек Хо став настільки великим, що у неї однієї фішок було більше ніж у її опонентів у сумі. А тому довести справу до логічного кінця здавалося легким завданням. Але з цим був не згодний Джанглмен, який вийшов проти Марії у хедз-ап і в якусь мить навіть зумів зрівняти стеки. Проте Хо знову видала відрізок майже ідеальної гри і зуміла таки переграти свого суперника. У підсумку вона стала першим чемпіоном "Game Of Gold". Тепер гравці і вболівальники з нетерпінням чикатимуть на другий сезон, який як повідомили продюсери, вже на стадію розробки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Begu_Idu Легенда
Легенда

Супер шоу ! Давайте українську версію та спонсором СМ !)))

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.