Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Ольга Єрмольчева (Olga Iermolcheva)

Ольга Єрмольчева
Ольга Єрмольчева (30 років)
Україна
Жіноча
19.12.1992
понад 228 000$
Призові в офлайні
понад 225 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
113 580$ (за 2-е місце в LAPT Main Event 2015 за 2 500$)
Головні досягнення:
найуспішніша покеристка України, 2 трофея в живих турнірах PokerStars
Можна знайти за ніком:
Mangusta (Мангуст, Мангустік)
PokerStars: alfaromea
PartyPoker: mangustae
888poker: chip_ALLIN_O

На початку 2010-х Ольга Єрмольчева не планувала пов'язувати своє життя з покером. Дівчина хотіла викладати англійську мову, а також літературу і вчилася в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького на факультеті романо-германської філології. Зіграти в покер Олі запропонував колишній однокласник. За словами Єрмольчевої, їй настільки сподобався покер, що вона приступила до навчання і накопичення свого банкролу.

У 2011 році вона відібралась через сателіт на RPT Main Event, але на жаль не змогла потрапити в призові. Це послужило для неї стимулом і вже в 2012 році Ольга посіла друге місце на EPT в Сан-Ремо, після чого перемогла в Grand Event на RPT у Києві.

2015 рік став для неї дуже успішним, Ольга зуміла потрапити в призові на турнірах в Марокко і Франції. Найвдалішим для неї виявився фінал Головної Події латиноамериканського покерного туру в Панамі, де українка посіла друге місце, забравши 113 000$ призових.

Серйозним поштовхом у кар'єрі для неї стала перемога в змаганні від PokerStars, призом за яку стала можливість повчитися у Євгена Качалова. Після 4-х занять з наставником, Ольга отримала від нього дуже хорошу оцінку. У той момент вони навряд чи уявляли, що колись стануть амбасадорами одного покер-руму, але через пару років саме так і сталося.

У 2018 році Єрмольчева стала амбасадором PokerMatch, а у 2019-му до української команди приєднався і Євген Качалов.

Наразі Єрмольчева проживає в Києві, бере участь в живих турнірах, але також грає і в онлайн-покер.

Фото Ольги Єрмольчевої 2019

У 2019-му Єрмольчева увійшла до складу збірної України зі спортивного покеру. Команда виграла весняний Кубок Націй, а Ольга стала найкращим гравцем змагання.

Цікаві факти про Ольгу Єрмольчеву:

  • Ольга брала участь в зйомках шоу «Битва екстрасенсів».
  • Єрмольчева є амбасадором PokerMatch з 2018 року.
  • Українка захоплюється балетом.
  • Ольга Єрмольчева велика фанатка Кріштіану Роналду.

Сторінки Ольги Єрмольчевої в соціальних мережах: