Ольга Єрмольчева: «Пишаюся нашою збірною»

Збірна України з покеру

23 березня 2019 збірна України перемогла в покерному змаганні Кубок Націй 2019 Дубліні, а Ольга Єрмольчева з рук організаторів отримала престижний трофей найкращого гравця Кубку. Буквально за декілька днів після цієї події редакція Кардмейтс зв'язалась з Ольгою, щоб вона поділилась своїми враженнями від поїздки до Ірландії. Ми переклали це інтерв'ю для наших україномовних читачів.

Ольга Єрмольчева

Привіт Олю! Перш за все вітаємо з перемогою в Кубку Націй та зі званням найкращого гравця змагання. Поки ще емоції свіжі, розкажи, що ти відчуваєш після перемоги?

Вітаю! Велике спасибі. Звичайно я дуже рада за нашу збірну, за нашу дружню команду! Всі дуже щасливі. Пишаюся нашою збірною, ми всім вдячні за підтримку і нам приємно отримувати привітання. Окрема подяка усім, хто вболівав за нас в соц.мережах протягом усього змагання, це додавало нам віри в свої сили!

Як складалася гра для української збірної і для тебе особисто?

Усі хлопці були спокійні зовні, мені ж було складно приховувати свої емоції, дуже переживала. За команду грати набагато складніше. Велика відповідальність, хвилювання за свою гру і за результат всієї команди!

Перед турніром наша редакція брала інтерв'ю у вашої команди, і ти сказала, що ще жодного разу не грала матч-покер. Як тобі сам формат змагань? Які плюси і мінуси у цього виду покеру?

Є питання до підрахунку балів, але формат, безумовно, цікавий і командний покер точно повинен жити і процвітати. Можливо, якби ми програли, я б говорила інші слова))

Як проходили командні обговорення в перервах? Ви змінювали тактику гри?

Ми змінювали підлаштування, але тільки через опонентів, що сидять біля нас. В цілому ми з самого початку зрозуміли, як тут треба грати.

Підготовка збірної

Яку команду відзначиш найбільше і чому вона виділялася на Кубку Націй?

Усі команди вставляли палиці в колеса. Німці грали добре, ірландці теж знали як правильно набирати бали, хлопці з Індії провалили перший день, але в другому майже реабілітувалися! Digital Team дуже круті і складно було з ними, а китайці зрозуміли, що їм втрачати нічого і теж заважали нам грати в свою гру))

З Енді Блеком вдалося сфотографуватися?)

Ні. Але не можу не відзначити привітність усіх ірландців, дуже веселі хлопці!

Як тобі Ірландія? Ти була там вперше?

Так, я була перший раз в Ірландії. Класно, дуже свіже повітря, всі привітні обличчя, дуже позитивний народ. Плюс ми там виграли кубок, що ще додало позитивних вражень від країни в цілому.

Чули, що ти після серії відправилася в Мадрид? Так би мовити, з корабля на бал?

Так, приїхала на серію Мадридські мільйони, яка проводиться за підтримки покерного руму PokerMatch. Сподіваюся і тут зможу показати себе і стати найкращою!

Які подальші плани на живі серії? Ювілейний WSOP збираєшся відвідати у цьому році?

Не можу нічого сказати про подальші плани, попереду багато роботи.

Дякую за інтерв'ю, удачі в турнірах!

Дякую за запитання і побажання!


Після Кубку ми також поговорили з представником титульного спонсора команди PokerMatch і президентом всеукраїнської федерації зі спортивного покеру.

Руслан Бангерт, CEO PokerMatch

Руслан Бангерт 2019

Вітаємо з перемогою збірної. Які враження від Кубку Націй?

Дякую за привітання, нам приємно! Враження найкращі. Хороша організація, хороша дружня атмосфера і хороші знайомства для подальшого розвитку покеру.

Перед змаганням спортсмени збірної зізналися, що не грали в матч-покер раніше. Як думаєте, може варто випробувати подібний формат на PokerMatch?

У нас зараз навіть немає такої технічної можливості, а формат безумовно цікавий. В першу чергу для змагань! Гадаю, буде значно швидше в якомусь вигляді купити у організаторів чинний софт і проводити там події під егідою PokerMatch. Подивимося, я думаю про це в кількох напрямках.

Які цікаві історії траплялися зі збірною України в Ірландії або на шляху туди?

Я летів окремо від команди, тому багато чого не знаю, але чув, що ірландці трошки підколювали нашу збірну, мовляв "ну ладно, візи вам дали в останній момент і ви прорвалися до Ірландії, а тепер спробуйте тут обіграти нас". Як то кажуть, було б сказано. Ось і перемогли. Ще трохи зарозуміло, на мій погляд, поводили себе німці. Я щось з камерою бігав, а вони підходять такі до сцени ближче до фіналу і кажуть мені "дайте трохи тиші для інтерв'ю майбутніх чемпіонів". Поганий кармічний прийом, не в ту сторону спрацював. А, ну і ми були самі галасливі звичайно, нас кілька разів доводилося заспокоювати. Але тут вже вибачте!

Україна, як чемпіон, проводитиме Кубок Націй 2020?

Я теж був в цьому впевнений, однак потім дізнався, що, начебто, це не так і наступний етап пройде в Перу! Втім, ми сильно не засмутилися. У Києва є великі шанси прийняти аналогічну подію в серйознішому масштабі. Ще не буду забігати вперед, але ми дуже вразили президента міжнародної федерації і він має намір прилетіти до Києва на переговори з офіційними особами. Мене теж покликав, розповім потім.

Яке значення для розвитку покеру в Україні має ця перемога?

Дуже велике значення. Саме такі перемоги нам потрібні, щоб міняти ставлення до покеру. Ось зараз дивлюся в пошту, а там вже канали пишуть, просять інтерв'ю з Олею Єрмольчевою. Радісно! Тепер важливо розповісти країні про цю перемогу, донести до кожного. І ось так крок за кроком ми не просто поміняємо ставлення людей до гри, але і повернемо Україні і Києву зокрема прапор покерної столиці для країн найближчого зарубіжжя.

Сергій Єфименко, президент Всеукраїнської Федерації спортивного покеру

Сергій Єфименко 2019

Вітаємо з перемогою збірної. Які враження від Кубку Націй?

Враження лише позитивні!

Перед змаганням спортсмени збірної зізналися, що не грали в матч-покер раніше. Як думаєте, може варто популяризувати цей формат в Україні?

Ми, як би, цим і займаємося. Найближчим часом отримаємо програмне забезпечення з даної дисципліни і будемо розвивати Лігу Матч Покер.

Це був дебют України на подібного роду змаганнях, як ви оцінюєте підготовку спортсменів і готовність України виступати на світовій покерной арені?

Дебют був саме в цій дисципліні і в цьому складі. Насправді, практично, всі хлопці досить гідно виступали на міжнародних серіях і до цього. Підготовка хлопців каже сама про себе, вони Чемпіони!!!

Наскільки нам відомо, раз українська збірна виграла змагання, то це означає Україна проводитиме Кубок Націй 2020? Що ви скажете з цього приводу?

За правилами Міжнародної федерації тепер наша країна повинна приймати Кубок Націй 2020 року, але цього може і не статися з ряду факторів, які я не хотів би зараз озвучувати. Скажімо так, що вже ведуться переговори з цього приводу і залишимо невелику інтригу на майбутнє).

Яке значення для розвитку покеру в Україні має ця перемога?

Одним словом?! Колосальне! Україна може прийняти Міжнародні змагання високого рівня, а це розвиток туризму і приплив іноземних інвестицій у розвиток спортивного покеру! Ми всі прекрасно пам'ятаємо скільки учасників турнірів збирав Київ ще п'ять років тому і наше завдання повернути йому статус покерної столиці східної Європи. Тому перемога збірної на Кубку Націй 2019 це ще один крок до цього!!!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі (2)
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Хочеться ще більше досягнень збірної. Вболіваємо за наших) 

0 відповідей
Україна Roman1995 Експерт
Експерт


0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.