Оновлено
22.09.2023

Лів Боері (Liv Boeree)

Лів Боері
Лів Боері (40 років)
Великобританія
Жіноча
18.07.1984
понад 3 850 000$
Призові в офлайні
понад 1 000 000$
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 698 300$ або 1 250 000€ (1 місце в EPT San Remo Main Event вартістю 5 300€ у 2010 році)
Головні досягнення:
топ-10 у Women's All Time Money (станом на 2019 рік), браслет WSOP, чемпіон EPT Main Event
Можна знайти за ніком:
The Iron Maiden
PokerStars: Liv_Boeree

Лів Боері – успішна покерістка й одна з найвідоміших жінок в покері. На її рахунку більш як 3 700 000$, виграних в живих івентах, і ще пару сотень тисяч в онлайні. Дівчина прийшла в покер, коли їй виповнився 21 рік.  

Спершу Лів грала в онлайн-покер як аматор. Повністю зосередитися на покері Боері вирішила після участі в реаліті-шоу Showdown від Ultimatepoker на британському ТБ у 2005 році. Воно зробило її популярною в покерному ком’юніті й дало чудовий досвід гри та спілкування з професіоналами.

Дівчина почала грати дорожчі ігри в онлайні, а також спробувала свої сили в офлайн-турнірах. Проте успіх прийшов до неї не відразу.

Перший трофей Боері завоювала в турнірі Ladbrokes Poker European Ladies Championship, де обіграла 51 суперницю і перетворила 2 000$ в 42 000$ у 2008 році. Завдяки цій перемозі Олівія звернула на себе увагу покерного співтовариства.

Покер зробив Боері мільйонеркою, після того як у 2010 році вона виграла Мейн Івент ЕPТ Сан-Ремо. Окрім кубку, Лів отримала 1 250 000€ призових. Ця перемога круто змінила життя дівчини і принесла їй популярність у всьому світі. У тому ж році дівчина підписала контракт з PokerStars.

Сьогодні ім'я Лів Боері відомо практично кожному в покері, вона є яскравою представницею жінок в грі. Дівчина багато грає в живих подіях, бере участь в різних покерних заходах, періодично пише статті, а також активно займається благодійністю. Впродовж 9 років Лів була амбасадором PokerStars, поки не залишила команду в листопаді 2019 року.

Лів Боері 2020

Цікаві факти про Лів Боері:

 • Анаграма імені Лів Боері (Liv Boeree) – фраза «Я люблю пиво» ​​(I Love Beer).
 • Перед тим як стати покеристкою Лів була моделлю, журналісткою та ведучою. Втім, покер не став на заваді подібній діяльності. Дівчина знялася у фотосесіях для багатьох популярних журналів (зокрема для чоловічого журналу «Maxim»), вела покерні колонки й взяла участь в декількох шоу (як учасниця та ведуча).
 • Лів захоплюється музикою, любить heavy metal і вміє грати на електронній гітарі. В одному з інтерв'ю Боері зізналася, що якби не покер, то вона б, швидше за все, грала на гітарі в якомусь метал-гурті.
 • Дівчина з відзнакою закінчила Манчестерський університет, де вивчала астрофізику.
 • Лів неодноразово називали найкрасивішою дівчиною в покері та найуспішнішою покеристкою, але попри це, поведінка за ігровим столом у неї досить жорстка. В покерних колах її навіть прозвали «Залізна діва» ("The Iron Maiden"). Однак в житті вона дуже добра і чуйна.
 • Лів неодноразово брала участь в різних благодійних акціях, а кілька років тому, вона з колегами-покеристами (Ігорем Кургановим і Філіпом Грюссемом) створили благодійну організацію Raising for Effective Giving (REG).
 • З 2014 року Лів Боері зустрічається з Ігорем Кургановим – покеристом з російським корінням. Обидва партнери були в складі команди PokerStars Team Pro. Пара живе в Лондоні.
 • Дівчина обожнює фестиваль Burning Man і практично щороку відвідує подію разом зі своїми друзями (зокрема покеристами), а у 2015 році – Боері навіть поїхала на фестиваль зі своєю мамою.
 • У 2017 році Лів Боері, на пару зі своїм хлопцем Ігорем, виграли по браслету в командному турнірі WSOP вартістю 10 000$. Для неї, як і для Курганова, це був перший браслет Всесвітньої покерної серії в кар'єрі. Пізніше пара продала один з браслетів і віддала гроші на благодійність.
 • Одне з найзаповітніших бажань Боері – побачити Землю з космосу.
 • У 2017 році Боері запустила власне наукове шоу під назвою «Amazing Science Adventures with Liv Boeree» («Неймовірні наукові пригоди з Лів Боері»).
 • Через складності перекладу прізвище Лів на різних ресурсах переводять по-різному, але користувачі, як правило, знають, що Лів Боері та Лів Борі – це одна і та ж людина.

Лів Боері в соціальних мережах: