Оновлено
22.09.2023

Говард Ледерер (Howard Lederer)

Говард Ледерер
Говард Ледерер (59 років)
США
Чоловіча
30.10.1964
понад 6 460 000$
Призові в офлайні
точна сума невідома
Призові в онлайні
Кращий результат:
1 098 785$ (1-ше місце на Aussie Millions Poker Championship у 2008 році)
Головні досягнення:
2 браслета WSOP, один з власників і творців FullTiltPoker
Можна знайти за ніком:
The Professor

Говард Ледерер – відомий професійний покерист родом з Конкорду, штат Нью-Гемпшир. Він виріс в сім'ї, в якій любили всілякі ігри в карти. Говард разом зі своїми близькими часто збирався у вітальні і на підлозі влаштовували турніри. Але, в молодості, Ледерер більше уваги приділяв іншого виду інтелектуального спорту і прославився, як талановитий шахіст.

Після школи він поїхав в Нью-Йорк, щоб навчатися в Колумбійському університеті і паралельно грати в шахи, тому що "Велике яблуко" славиться своїми шаховими клубами, зокрема "Marshall chess club" і "Manhattan chess club", де і грав Говард.

В одному з клубів професор (так називають Ледерера через його стриманість, аналітичне мислення та великі історії виграшів) захопився покером, а незабаром став членом легендарного "Mayfair Club", де познайомився з відомими професіоналами, такими як Ден Харрінгтон і Ерік Сайдел.

У покері Ледерер зумів домогтися багато чого. На його рахунку титули WPT, 2 браслета WSOP, в 2003 році він став «WPT гравцем року». За свою кар'єру в живих івентах він заробив 6,5 млн доларів. Наразі його кращим результатом вважається перемога в NLH-турнірі за 100 500$ на Aussie Millions Poker Championship 2008 року в Мельбурні, де він збагатився майже на 1 100 000$.

Домігшись чималого успіху, Говард Ледерер вирішив поділитися своїм досвідом і випустив навчальне відео "Секрети безлімітного холдему", а також заснував покерний табір "Howard Lederer Poker Fantasy Camp". Крім того, він є організатором турніру "Зірки покеру на запрошення" і засновником навчального порталу "Вчися у професіоналів".

Фото Ледерера

Цікаві факти:

  • Батько Говарда – лінгвіст і письменник. Він викладав в школі Святого Павла в Нью-Гемпширі. У Ледерера є дві сестри – Енні Дьюк (покеристка) і Кеті (письменниця).
  • Професор – один із засновників і співвласник компанії "Tiltware Inc". З моменту прийняття закону про відповідальність за незаконний гральний інтернет-бізнес в 2006 році, "Tiltware Inc" була перейменована на "Pocket Kings" і передислокована в Ірландію.
  • Ледерер є одним з власників і творців сайту "FullTiltPoker". Після скандалу в 2011 році Говарда, Кріса Фергюсона і двох інших директорів покерного вебсайту звинуватили в "відмиванні" грошей.
  • Більшу частину свого життя Ледерер боровся із зайвою вагою. У зв'язку з цим він зважився на операцію з шунтування шлунка з метою схуднення. Після цього він став вегетаріанцем, а для підтримки форми практикує біг і грає в баскетбол.
  • Незважаючи на те, що Говард – вегетаріанець, він одного разу виграв парі на 10 000$, в якому посперечався, що з'їсть чізбургер.
  • Покерист проповідує віру дзен-буддизм.
  • Він взяв участь в 5-му сезоні "High Stakes Poker".
  • В покерному співтоваристві Ледерер і його дружина – відомі філантропи; вони часто жертвують гроші на благодійність.
  • Його сестра Кеті написала книгу про їхню сім'ю "Poker Face: A Girlhood Among Gamblers".
  • Наразі Говард живе в Лас-Вегасі зі своєю сім'єю: дружиною Сьюзі, сином Матті і трьома собаками.

Говард Ледерер в соціальних мережах: