Оновлено

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»
0.0
«Winning Low-Limit Hold'em» («Вигравати в покер на низьких лімітах»)
Рік:
1994
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Лі Джонс
Автор
Лі Джонс

Ви новачок в холдемі або ніяк не можете побити мікроліміти? Тоді книга «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса – саме те, що вам потрібно. Це невелика книжка з корисною інформацією, яка читається на одному диханні.

Автор не просто розповів, як грати правильно, а розтлумачив чому так чи інакше потрібно поступати в певних ситуаціях. При цьому він постарався відповісти на негласні питання, які напевно багато читачів собі задавали, читаючи інших письменників і тренерів.

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Прочитайте «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Лі Джонс розділив свою книгу про холдемі на низьких лімітах на три основні частини. У першій з них описується сам механізм гри в холдем, в другій – викладається основний матеріал, щодо того як грати в префлопі і постфлопі на різних позиціях і з різними стеками, а в третій – дуже коротко викладені деякі особливості гри на низьких лімітах. В останньому розділі мова йде про блеф, банкрол, гру в онлайні і про багато іншого.

Трохи про автора:

Лі Джонс не просто покерист. Він довгий час вів колонку в журналі Bluff, був виконавчим директором CardRunners, працював покерним менеджером по іграх на PokerStars (вибираючи, які ігри і турніри пропонувати користувачам сайту), потім став займатися серією ЄПТ, а зараз знову повернувся до роботи на найбільший покер-рум світу в онлайні.

Подібні книги
Кріс Мурман «Мурман про покер»
0.0
0 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук