Оновлено
15.06.2024

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»
4.4
«Winning Low-Limit Hold'em» («Вигравати в покер на низьких лімітах»)
Рік:
1994
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Лі Джонс
Автор
Лі Джонс

Ви новачок в холдемі або ніяк не можете побити мікроліміти? Тоді книга «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса – саме те, що вам потрібно. Це невелика книжка з корисною інформацією, яка читається на одному диханні.

Автор не просто розповів, як грати правильно, а розтлумачив чому так чи інакше потрібно поступати в певних ситуаціях. При цьому він постарався відповісти на негласні питання, які напевно багато читачів собі задавали, читаючи інших письменників і тренерів.

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Прочитайте «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Лі Джонс розділив свою книгу про холдемі на низьких лімітах на три основні частини. У першій з них описується сам механізм гри в холдем, в другій – викладається основний матеріал, щодо того як грати в префлопі і постфлопі на різних позиціях і з різними стеками, а в третій – дуже коротко викладені деякі особливості гри на низьких лімітах. В останньому розділі мова йде про блеф, банкрол, гру в онлайні і про багато іншого.

Трохи про автора:

Лі Джонс не просто покерист. Він довгий час вів колонку в журналі Bluff, був виконавчим директором CardRunners, працював покерним менеджером по іграх на PokerStars (вибираючи, які ігри і турніри пропонувати користувачам сайту), потім став займатися серією ЄПТ, а зараз знову повернувся до роботи на найбільший покер-рум світу в онлайні.

Подібні книги
Кріс Мурман «Мурман про покер»
4.4
47 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше
Відгуки (21)
Аура користувача ALVAZA 205
Україна ALVAZA Фанат
Фанат

👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 464
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Winning Low-Limit Hold'em" - це важливий ресурс для початківців у світі покеру.

Книга пропонує зрозумілі і ефективні стратегії для гри на низьких лімітах, що допомагають покращити вашу гру і збільшити шанси на успіх за столами.

Автори вдалим чином розкривають основні принципи та тактики, що дозволяють будувати стабільність і прибутковість у грі.

Рекомендую для тих, хто шукає підвищити свою майстерність в покері.

Аура користувача Cokiable 1647
Україна Cokiable Гуру
Гуру

Так, вона підійде для більш глибокого познання, починати треба не по ній

Аура користувача mikki_19 945
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Аура користувача bmwTeam 270
Україна bmwTeam Фанат
Фанат

 Хто читав дайте реальну інформацію,бо я не читав) та коли бачиш 1994 рік та шось перехочеться

Аура користувача svitlana74 454
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Книга підійде для багатьох гравців.Тут ви знайдете інформацію про вибір стартових рук,контроль банку та багато іншого

Аура користувача rostuk95 305
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить непогана книга для початківців, які тільки знайомляться з грою

Аура користувача Deadpool_UKR 4255
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

"Покер на низьких лімітах" Лі Джонса - це захоплююча книга для усіх, хто мріє про вивчення покеру та покращення своєї гри. Джонс - відомий гравець покеру, який успішно заробляє на життя, граючи на низьких лімітах. Він поділяє свої знання й огляди з читачами, допомагаючи їм вдосконалити свою стратегію та виграти більше і частіше. Один з найбільших плюсів цієї книги - її доступність та зрозумілість. Джонс уміло пояснює складні поняття й стратегії гри, роблячи їх легкими для розуміння. Він також ділиться власним досвідом та прикладами зі своєї кар'єри, що робить матеріал ще цікавішим і ціннішим. Ще одним плюсом "Покеру на низьких лімітах" є його практичний характер. Джонс надає читачам конкретні поради, техніки і стратегії, які можна застосовувати безпосередньо у грі. Він пропонує детальні аналізи розіграшів, роз'яснює, коли і як збільшувати ставки, а також як правильно читати і використовувати покерні терміни.

Аура користувача Vadimzp 367
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Хороший варіант для гравців-початківців, який пізнають цю гру.

Аура користувача VaKa89 4369
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

У своїй книзі автор дає практичні поради і роз’яснює, як працюють різні покерні тактики і для чого потрібно розуміння принципів гри і її динаміки,

Аура користувача syslik_ 153
Україна syslik_
Без статусу

Дисперсія – важливий фактор у покері на будь-яких лімітах, утім на високих ставках вона може бути дуже болючою. Книга для мене , хто ніяк не може побити мікроліміти ))).

Аура користувача 3Ta5r 224
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Дуже корисна книга для ознайомлення як грати в префлопі і постфлопі на різних позиціях і не тільки. Прочитав, задоволений.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Ця книга для тих хто вже вивчив правила покера базові і готові розпочати свою професійну гру . розпочати з низьких лімітів!

Аура користувача victorias 7148
Україна victorias Еліта
Еліта

Ця книга для початківців, котри тільки починають знайомство з покером

Аура користувача OlejeanCmates 3843
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Автор пояснює, що його книга призначена лише для тих, хто не може дозволити собі програвати роздачі частіше, ніж вигравати, має терпіння розігрувати лише певні роздачі, іноді відсиджуючись протягом тривалих періодів часу.

Аура користувача dEMENT0R 596
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга добре структурована та містить корисні приклади, що робить її цінним джерелом інформації для гравців у покер на низьких лімітах.

Аура користувача yuramu 2309
Україна yuramu Гуру
Гуру

Книга дуже старенька! тому за 30 років вона вже переписана і добавлена в багатьох інших сучасніших книжках

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Ще б мікролімітів побити..... Тоді перейду і до низьких лімітів в покері.

Аура користувача serjio25 3899
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Ця книга буде корисна як і початківцям, так і гравцям у яких уже є деякий досвід.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Аура користувача Attikus 4936
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Покер на низьких лімітах" від Лі Джонса є цінним ресурсом для початківців, які бажають вивчити основи гри в покер на низьких лімітах. Автор пропонує простий і зрозумілий підхід до гри, розглядаючи такі аспекти, як правила, стратегії та психологія покеру.

 У книзі Джонс пояснює основні концепції покеру, такі як вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, контроль банку та зчитування супротивників. Він також розглядає важливі аспекти гри на низьких лімітах, де більша частина гравців має обмежені навички та досвід.

 Однією з переваг "Покеру на низьких лімітах" є його фокус на простоті та практичності. Автор надає конкретні поради та стратегії, які можна застосовувати в реальних ігрових ситуаціях. Це допомагає читачам зрозуміти основи гри та розробити міцну основу для подальшого розвитку своїх покерних навичок.

 "Покер на низьких лімітах" є чудовим посібником для початківців, які хочуть ознайомитися з покером і почати грати на низьких лімітах. Вона надає чіткі вказівки та цінні поради, які допомагають новачкам відчувати себе впевненіше за покерним столом і покращувати свої результати.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.