Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»

Лі Джонс «Покер на низьких лімітах»
4.0
«Winning Low-Limit Hold'em» («Вигравати в покер на низьких лімітах»)
Рік:
1994
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Лі Джонс
Автор
Лі Джонс

Ви новачок в холдемі або ніяк не можете побити мікроліміти? Тоді книга «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса – саме те, що вам потрібно. Це невелика книжка з корисною інформацією, яка читається на одному диханні.

Автор не просто розповів, як грати правильно, а розтлумачив чому так чи інакше потрібно поступати в певних ситуаціях. При цьому він постарався відповісти на негласні питання, які напевно багато читачів собі задавали, читаючи інших письменників і тренерів.

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Прочитайте «Покер на низьких лімітах» Лі Джонса, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Лі Джонс розділив свою книгу про холдемі на низьких лімітах на три основні частини. У першій з них описується сам механізм гри в холдем, в другій – викладається основний матеріал, щодо того як грати в префлопі і постфлопі на різних позиціях і з різними стеками, а в третій – дуже коротко викладені деякі особливості гри на низьких лімітах. В останньому розділі мова йде про блеф, банкрол, гру в онлайні і про багато іншого.

Трохи про автора:

Лі Джонс не просто покерист. Він довгий час вів колонку в журналі Bluff, був виконавчим директором CardRunners, працював покерним менеджером по іграх на PokerStars (вибираючи, які ігри і турніри пропонувати користувачам сайту), потім став займатися серією ЄПТ, а зараз знову повернувся до роботи на найбільший покер-рум світу в онлайні.

Подібні книги
Кріс Мурман «Мурман про покер»
4.5
17 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше
Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1160
Україна yuramu Експерт
Експерт

Книга дуже старенька! тому за 30 років вона вже переписана і добавлена в багатьох інших сучасніших книжках

Аура користувача Skindeepp 517
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Ще б мікролімітів побити..... Тоді перейду і до низьких лімітів в покері.

Аура користувача serjio25 549
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Ця книга буде корисна як і початківцям, так і гравцям у яких уже є деякий досвід.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга не призначена для новачків, які не знають правил гри і не потрібна тим, хто грає на більш високих лімітах. Вона написана виключно для гравців, у яких мало досвіду в холдемі і тих, хто ніяк не може побити мікроліміти.

Аура користувача Attikus 1371
Україна Attikus Експерт
Експерт

 Книга "Покер на низьких лімітах" від Лі Джонса є цінним ресурсом для початківців, які бажають вивчити основи гри в покер на низьких лімітах. Автор пропонує простий і зрозумілий підхід до гри, розглядаючи такі аспекти, як правила, стратегії та психологія покеру.

 У книзі Джонс пояснює основні концепції покеру, такі як вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, контроль банку та зчитування супротивників. Він також розглядає важливі аспекти гри на низьких лімітах, де більша частина гравців має обмежені навички та досвід.

 Однією з переваг "Покеру на низьких лімітах" є його фокус на простоті та практичності. Автор надає конкретні поради та стратегії, які можна застосовувати в реальних ігрових ситуаціях. Це допомагає читачам зрозуміти основи гри та розробити міцну основу для подальшого розвитку своїх покерних навичок.

 "Покер на низьких лімітах" є чудовим посібником для початківців, які хочуть ознайомитися з покером і почати грати на низьких лімітах. Вона надає чіткі вказівки та цінні поради, які допомагають новачкам відчувати себе впевненіше за покерним столом і покращувати свої результати.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.