Оновлено

Кріс Мурман «Мурман про покер»

Кріс Мурман «Мурман про покер»
4.0
«Moorman's Book of Poker» («Мурман про покер»)
Рік:
2015
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Байрон Джейкобс
Автор
Байрон Джейкобс

Книжка «Мурман про покер» – особливий екземпляр у покерній літературі, який помітно відрізняється від більшості покерних книжок. Автор використав специфічний підхід до подачі інформації. Він проаналізував 80 роздач гравця середніх лімітів. Хлопець, який зіграв їх, описав хід своїх думок і став співавтором книжки. Після чого Мурман провів свій аналіз цих роздач, докладно описавши помилки гравця і пояснює, як їх потрібно було б зіграти в ідеалі. Думка, звичайно, суб'єктивна, але, з огляду на успіхи хлопця, можна припустити, що мислить він дуже раціонально і «поганому не навчить»

Прочитайте «Мурман про покер» Кріса Мурмана, завантаживши книжку в форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Кріс Мурман, прославився під ніком "Moorman1". Він по праву вважається найуспішнішим турнірним гравцем в онлайні. На його рахунку виграші в онлайн-турнірах на суму понад 14 000 000$ і понад 5 000 000$ виграних у живих подіях. «Мурман про покер» – перша книжка автора. У 2017 році він випустив другу автобіографічну книжку.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
3.8
5 відгуків
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Боб Ціаффоне «Омаха покер»
5.0
1 відгук
Рік: 1987 / Тип: -
Боб Ціаффоне
Автор
Боб Ціаффоне
Детальніше
Вадим Маркушевський «Секрети покеру»
4.5
2 відгуки
Рік: 2010 / Тип: -
Вадим Маркушевський
Автор
Вадим Маркушевський
Детальніше
Ендрю Сейдман «Легка гра»
5.0
1 відгук
Рік: 2009 / Тип: -
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Детальніше
Відгуки (2)
Користувач dissolveyo
Аура користувача dissolveyo 152
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

"Мурман про покер" має дуже зрозумілий та доступний для читачів стиль написання. Це дозволяє зрозуміти складні теми та ідеї без зайвих зусиль. Я рекомендую цю книгу як для новачків у покері, так і для відносно досвідчених гравців, які хочуть покращити свою гру та отримати нові знання та ідеї.

Користувач Igorok023
Аура користувача Igorok023 166
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Цей покерний бестселер став настільною книгою багатьох початкуючих гравців, так як він найбільше за форматом схожий на підручник з відповідями. А покерні ситуації часто повторюються. До того ж книга написана живою і цікавою мовою, без складних математичних викладок і рівнянь.

Оцінити:
Додати відгук