Кріс Мурман «Мурман про покер»

Кріс Мурман «Мурман про покер»

Оригінальна назва: «Moorman's Book of Poker» («Мурман про покер»)

Автор: Кріс "Moorman1" Мурман, Байрон Джейкобс

Рік: 2015

Мова: російська

Розділ: Книги для новачків

Дисципліни: безлімітний холдем

Книжка «Мурман про покер» – особливий екземпляр у покерній літературі, який помітно відрізняється від більшості покерних книжок. Автор використав специфічний підхід до подачі інформації. Він проаналізував 80 роздач гравця середніх лімітів. Хлопець, який зіграв їх, описав хід своїх думок і став співавтором книжки. Після чого Мурман провів свій аналіз цих роздач, докладно описавши помилки гравця і пояснює, як їх потрібно було б зіграти в ідеалі. Думка, звичайно, суб'єктивна, але, з огляду на успіхи хлопця, можна припустити, що мислить він дуже раціонально і «поганому не навчить»

Прочитайте «Мурман про покер» Кріса Мурмана, завантаживши книжку в форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Кріс Мурман, прославився під ніком "Moorman1". Він по праву вважається найуспішнішим турнірним гравцем в онлайні. На його рахунку виграші в онлайн-турнірах на суму понад 14 000 000$ і понад 5 000 000$ виграних у живих подіях. «Мурман про покер» – перша книжка автора. У 2017 році він випустив другу автобіографічну книжку.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук