Оновлено
08.06.2024

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»
4.5
«Let There Be Range» («Нехай буде порядок» / «Познайомтеся з діапазонами»)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Трі Нгуєн
Автор
Трі Нгуєн

У відносно невеликий книзі під назвою «Нехай буде порядок» Трі Нгуен і Кол Саут умістили дуже багато корисної інформації. Її сміливо можна віднести до літератури з математики покеру, але в той же час вона не схожа на інші покерні посібники.

Автори поставили собі за мету навчити читача грати як суперюзер, тобто так, як ніби йому видно карти опонента. Вони зосередили увагу на аналізі змінних, які потрібно враховувати при прийнятті рішень в покері, і розглядають їх з різних сторін. Йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук – звідси і пішла назва книги (дослівно воно перекладається приблизно як: «Познайомтеся з діапазонами»).

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим. На сторінках багато прикладів, малюнків, таблиць.

Прочитайте «Нехай буде порядок» Нгуєна і Саута, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Уважно вивчивши матеріал покерного підручника і застосувавши на практиці поради досвідчених гравців високих лімітів ви зможете збільшити свій ігровий потенціал і, як результат, вигравати більше. Також ви станете вигравати більше, якщо підпишитися на наш ютуб-канал з навчання покеру.

Трохи про авторів:

Трі "SlowHabit" Нгуєн не тільки професійний гравець хайлімітів, а також один з кращих сучасних авторів книг по покеру. На його рахунку 5 покерних книг, дві з яких по Pot-Limit Omaha. Усі книги він написав в період з 2008 по 2012 роки, публікуючи по одному виданню в рік. «Нехай буде порядок» – перша книга автора, яку він написав спираючись на власні нотатки, навчаючись грати у гру. Співавтором Нгуєна став успішний гравець Коул "CTS" Саут. Багатьом в ком'юніті він відомий завдяки видатній грі в інтернеті, а також зйомках хлопця в 5 сезоні відомого покерного шоу Poker After Dark.

Відгуки (22)
Аура користувача ALVAZA 205
Україна ALVAZA Фанат
Фанат

👐👐👐👐👐👐👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👐👍️👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 465
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Нехай буде порядок" від Трі Нгуєна - це захоплююча подорож у світ організації та систематизації своєї життєвої діяльності.

Автор надає чіткі поради та методи для ефективного управління часом, енергією та ресурсами, щоб досягти більшої продуктивності й гармонії.

Ця книга стане в нагоді кожному, хто прагне покращити організацію своїх справ та досягти більшої ефективності у будь-якій сфері життя.

Аура користувача Cokiable 1721
Україна Cokiable Гуру
Гуру

Здається мені , що діапазони з того часу сильно змінились. А тактема дуже цікава.

Аура користувача mikki_19 946
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим.

Аура користувача victorias 7282
Україна victorias Еліта
Еліта

Книга допоможе покращити стратегію гри, навчитися краще читати ситуації за ігровим столом та приймати більш обґрунтовані рішення.

Аура користувача bufendroll 225
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Багато корисної інформації легко читається, і підходить для тих, хто не боїться математики

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

У книзі йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук, кому цікаві ці теми, тоді треба прочитати

Аура користувача svitlana74 454
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Хороша книга яка допоможе вам вдосконалити свою гру в покер

Аура користувача rostuk95 305
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить цікава книга в якій дуже багато інформації з математичної точки зору

Аура користувача Deadpool_UKR 4255
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

На мій погляд книга досить інформативна, легка при ознайомлені, містить багато конкретики. Тому дасть читачу розуміння як покращити і оцінити правильно свою гру і гру опонентів.

Аура користувача VaKa89 4388
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

Три Нгуєн зміг вмістити в буклет максимум покерної конкретики та запропонувати аудиторії своєрідний довідковий посібник для покеристів. На всі питання, які порушуються у виданні, даються максимально доречні відповіді.

Аура користувача Uzhgorod 225
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Багато корисної інформації легко читається, і підходить для тих, хто не боїться математики

Аура користувача BuyGuns 219
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

 Вона не містить «води», в ній лише конкретні питання та аргументовані відповіді від видатних гравців у покер Трі Нгуєна та Кола Сауса. Автори спробували систематизувати та передати всі свої накопичені знання у більш стислому форматі.

 Цікавий факт на момент виходу книга коштувала 1850$

Аура користувача Vadimzp 367
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Цікаву та актуальну тему розкривають у книги, однозначно до прочитання.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга має  інформацію від відомих гравців як покращити свою гру. Математика покера потрібна як в плані часу сесій і банкрол менджмента.

Аура користувача OlejeanCmates 3848
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Книга непридатна для сучасних малих і середніх ставок, тому що вся інформація, яка в ній міститься, є загальновідомою для будь-якого гравця. І, звісно, ​​ніхто не може «знищити SSNL і MSNL», просто прочитавши (на 80 сторінках або ...170 півсторінках) про те, як читати діапазони противника та використовувати їх. Але книга чудова для початківців, які хочуть розгромити ...мікроставки! (до 10NL)

Аура користувача dEMENT0R 596
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга пропонує читачам глибокий аналіз стратегій та видається особливо корисною для тих, хто бажає покращити свою гру на вищому рівні. Книга надає цінний інсайт у важливі аспекти покеру і допомагає розвинути навички в цій грі.

Аура користувача yuramu 2309
Україна yuramu Гуру
Гуру

Дуже математична книга , а покер це звісно математика теж!  прорахунки з сторони діапазону і аутів! Дуже корисна

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автори розглядають різні стилі гри та те, як адаптуватися до різних ситуацій.

Аура користувача serjio25 3956
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Книга легко читається. В ній описана математика покеру, що дуже важливо в сучасному покері.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим.

Аура користувача Attikus 4936
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Нехай буде порядок" від Трі Нгуєна є цікавим і корисним ресурсом для покерних гравців, які бажають вдосконалити свої навички в організації своєї гри і покращити результативність. Автор пропонує систематичний підхід до покеру, який допомагає гравцям управляти своїм часом, ресурсами і приймати більш обґрунтовані рішення.

 У книзі Нгуєн розглядає такі аспекти, як планування сесій гри, банкролл-менеджмент, покерна математика, аналіз гри та самоконтроль. Він детально розбирає різні ситуації, з якими зіштовхуються гравці, і пропонує ефективні стратегії для їх вирішення.

 Однією з переваг книги є її практичний підхід. Нгуєн надає конкретні поради, вправи та приклади, які можна застосувати в реальних ігрових ситуаціях. Він також наголошує на важливості самоконтролю, дисципліни та розумного використання ресурсів для досягнення успіху в покері.

 "Нехай буде порядок" є цінним ресурсом для гравців, які бажають досягти більшої організованості та результативності у своїй грі. Вона пропонує практичні поради та стратегії, які допомагають гравцям управляти своїм часом та ресурсами, а також розуміти глибше аспекти успішної гри в покер. Ця книга може бути корисною для будь-якого серйозного гравця, який прагне покращити свої результати за покерним столом.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.