Оновлено

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»
4.6
«Let There Be Range» («Нехай буде порядок» / «Познайомтеся з діапазонами»)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Трі Нгуєн
Автор
Трі Нгуєн

У відносно невеликий книзі під назвою «Нехай буде порядок» Трі Нгуен і Кол Саут умістили дуже багато корисної інформації. Її сміливо можна віднести до літератури з математики покеру, але в той же час вона не схожа на інші покерні посібники.

Автори поставили собі за мету навчити читача грати як суперюзер, тобто так, як ніби йому видно карти опонента. Вони зосередили увагу на аналізі змінних, які потрібно враховувати при прийнятті рішень в покері, і розглядають їх з різних сторін. Йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук – звідси і пішла назва книги (дослівно воно перекладається приблизно як: «Познайомтеся з діапазонами»).

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим. На сторінках багато прикладів, малюнків, таблиць.

Прочитайте «Нехай буде порядок» Нгуєна і Саута, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Уважно вивчивши матеріал покерного підручника і застосувавши на практиці поради досвідчених гравців високих лімітів ви зможете збільшити свій ігровий потенціал і, як результат, вигравати більше. Також ви станете вигравати більше, якщо підпишитися на наш ютуб-канал з навчання покеру.

Трохи про авторів:

Трі "SlowHabit" Нгуєн не тільки професійний гравець хайлімітів, а також один з кращих сучасних авторів книг по покеру. На його рахунку 5 покерних книг, дві з яких по Pot-Limit Omaha. Усі книги він написав в період з 2008 по 2012 роки, публікуючи по одному виданню в рік. «Нехай буде порядок» – перша книга автора, яку він написав спираючись на власні нотатки, навчаючись грати у гру. Співавтором Нгуєна став успішний гравець Коул "CTS" Саут. Багатьом в ком'юніті він відомий завдяки видатній грі в інтернеті, а також зйомках хлопця в 5 сезоні відомого покерного шоу Poker After Dark.

Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1111
Україна yuramu Експерт
Експерт

Дуже математична книга , а покер це звісно математика теж!  прорахунки з сторони діапазону і аутів! Дуже корисна

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автори розглядають різні стилі гри та те, як адаптуватися до різних ситуацій.

Аура користувача serjio25 537
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга легко читається. В ній описана математика покеру, що дуже важливо в сучасному покері.

Аура користувача Vadimon4ik 417
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим.

Аура користувача Attikus 1300
Україна Attikus Експерт
Експерт

 Книга "Нехай буде порядок" від Трі Нгуєна є цікавим і корисним ресурсом для покерних гравців, які бажають вдосконалити свої навички в організації своєї гри і покращити результативність. Автор пропонує систематичний підхід до покеру, який допомагає гравцям управляти своїм часом, ресурсами і приймати більш обґрунтовані рішення.

 У книзі Нгуєн розглядає такі аспекти, як планування сесій гри, банкролл-менеджмент, покерна математика, аналіз гри та самоконтроль. Він детально розбирає різні ситуації, з якими зіштовхуються гравці, і пропонує ефективні стратегії для їх вирішення.

 Однією з переваг книги є її практичний підхід. Нгуєн надає конкретні поради, вправи та приклади, які можна застосувати в реальних ігрових ситуаціях. Він також наголошує на важливості самоконтролю, дисципліни та розумного використання ресурсів для досягнення успіху в покері.

 "Нехай буде порядок" є цінним ресурсом для гравців, які бажають досягти більшої організованості та результативності у своїй грі. Вона пропонує практичні поради та стратегії, які допомагають гравцям управляти своїм часом та ресурсами, а також розуміти глибше аспекти успішної гри в покер. Ця книга може бути корисною для будь-якого серйозного гравця, який прагне покращити свої результати за покерним столом.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.