Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»
4.4
«Let There Be Range» («Нехай буде порядок» / «Познайомтеся з діапазонами»)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Трі Нгуєн
Автор
Трі Нгуєн

У відносно невеликий книзі під назвою «Нехай буде порядок» Трі Нгуен і Кол Саут умістили дуже багато корисної інформації. Її сміливо можна віднести до літератури з математики покеру, але в той же час вона не схожа на інші покерні посібники.

Автори поставили собі за мету навчити читача грати як суперюзер, тобто так, як ніби йому видно карти опонента. Вони зосередили увагу на аналізі змінних, які потрібно враховувати при прийнятті рішень в покері, і розглядають їх з різних сторін. Йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук – звідси і пішла назва книги (дослівно воно перекладається приблизно як: «Познайомтеся з діапазонами»).

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим. На сторінках багато прикладів, малюнків, таблиць.

Прочитайте «Нехай буде порядок» Нгуєна і Саута, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Уважно вивчивши матеріал покерного підручника і застосувавши на практиці поради досвідчених гравців високих лімітів ви зможете збільшити свій ігровий потенціал і, як результат, вигравати більше. Також ви станете вигравати більше, якщо підпишитися на наш ютуб-канал з навчання покеру.

Трохи про авторів:

Трі "SlowHabit" Нгуєн не тільки професійний гравець хайлімітів, а також один з кращих сучасних авторів книг по покеру. На його рахунку 5 покерних книг, дві з яких по Pot-Limit Omaha. Усі книги він написав в період з 2008 по 2012 роки, публікуючи по одному виданню в рік. «Нехай буде порядок» – перша книга автора, яку він написав спираючись на власні нотатки, навчаючись грати у гру. Співавтором Нгуєна став успішний гравець Коул "CTS" Саут. Багатьом в ком'юніті він відомий завдяки видатній грі в інтернеті, а також зйомках хлопця в 5 сезоні відомого покерного шоу Poker After Dark.

Відгуки (16)
Аура користувача PIROZOK1 222
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

У книзі йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук, кому цікаві ці теми, тоді треба прочитати

Аура користувача svitlana74 300
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Хороша книга яка допоможе вам вдосконалити свою гру в покер

Аура користувача rostuk95 301
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить цікава книга в якій дуже багато інформації з математичної точки зору

Аура користувача Deadpool_UKR 1728
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

На мій погляд книга досить інформативна, легка при ознайомлені, містить багато конкретики. Тому дасть читачу розуміння як покращити і оцінити правильно свою гру і гру опонентів.

Аура користувача VaKa89 937
Україна VaKa89 Експерт
Експерт

Три Нгуєн зміг вмістити в буклет максимум покерної конкретики та запропонувати аудиторії своєрідний довідковий посібник для покеристів. На всі питання, які порушуються у виданні, даються максимально доречні відповіді.

Аура користувача Uzhgorod 214
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Багато корисної інформації легко читається, і підходить для тих, хто не боїться математики

Аура користувача BuyGuns 211
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

 Вона не містить «води», в ній лише конкретні питання та аргументовані відповіді від видатних гравців у покер Трі Нгуєна та Кола Сауса. Автори спробували систематизувати та передати всі свої накопичені знання у більш стислому форматі.

 Цікавий факт на момент виходу книга коштувала 1850$

Аура користувача Vadimzp 318
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Цікаву та актуальну тему розкривають у книги, однозначно до прочитання.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга має  інформацію від відомих гравців як покращити свою гру. Математика покера потрібна як в плані часу сесій і банкрол менджмента.

Аура користувача OlejeanCmates 2386
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Книга непридатна для сучасних малих і середніх ставок, тому що вся інформація, яка в ній міститься, є загальновідомою для будь-якого гравця. І, звісно, ​​ніхто не може «знищити SSNL і MSNL», просто прочитавши (на 80 сторінках або ...170 півсторінках) про те, як читати діапазони противника та використовувати їх. Але книга чудова для початківців, які хочуть розгромити ...мікроставки! (до 10NL)

Аура користувача dEMENT0R 664
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга пропонує читачам глибокий аналіз стратегій та видається особливо корисною для тих, хто бажає покращити свою гру на вищому рівні. Книга надає цінний інсайт у важливі аспекти покеру і допомагає розвинути навички в цій грі.

Аура користувача yuramu 2355
Україна yuramu Гуру
Гуру

Дуже математична книга , а покер це звісно математика теж!  прорахунки з сторони діапазону і аутів! Дуже корисна

Аура користувача Skindeepp 752
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автори розглядають різні стилі гри та те, як адаптуватися до різних ситуацій.

Аура користувача serjio25 2205
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Книга легко читається. В ній описана математика покеру, що дуже важливо в сучасному покері.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим.

Аура користувача Attikus 4578
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Нехай буде порядок" від Трі Нгуєна є цікавим і корисним ресурсом для покерних гравців, які бажають вдосконалити свої навички в організації своєї гри і покращити результативність. Автор пропонує систематичний підхід до покеру, який допомагає гравцям управляти своїм часом, ресурсами і приймати більш обґрунтовані рішення.

 У книзі Нгуєн розглядає такі аспекти, як планування сесій гри, банкролл-менеджмент, покерна математика, аналіз гри та самоконтроль. Він детально розбирає різні ситуації, з якими зіштовхуються гравці, і пропонує ефективні стратегії для їх вирішення.

 Однією з переваг книги є її практичний підхід. Нгуєн надає конкретні поради, вправи та приклади, які можна застосувати в реальних ігрових ситуаціях. Він також наголошує на важливості самоконтролю, дисципліни та розумного використання ресурсів для досягнення успіху в покері.

 "Нехай буде порядок" є цінним ресурсом для гравців, які бажають досягти більшої організованості та результативності у своїй грі. Вона пропонує практичні поради та стратегії, які допомагають гравцям управляти своїм часом та ресурсами, а також розуміти глибше аспекти успішної гри в покер. Ця книга може бути корисною для будь-якого серйозного гравця, який прагне покращити свої результати за покерним столом.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.