Оновлено

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»

Трі Нгуєн «Нехай буде порядок»
0.0
«Let There Be Range» («Нехай буде порядок» / «Познайомтеся з діапазонами»)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Трі Нгуєн
Автор
Трі Нгуєн

У відносно невеликий книзі під назвою «Нехай буде порядок» Трі Нгуен і Кол Саут умістили дуже багато корисної інформації. Її сміливо можна віднести до літератури з математики покеру, але в той же час вона не схожа на інші покерні посібники.

Автори поставили собі за мету навчити читача грати як суперюзер, тобто так, як ніби йому видно карти опонента. Вони зосередили увагу на аналізі змінних, які потрібно враховувати при прийнятті рішень в покері, і розглядають їх з різних сторін. Йдеться про діапазон рук, пот еквіті, фолд еквіті, математичному очікуванні. Велика частина матеріалу присвячена міркуванням про спектри рук – звідси і пішла назва книги (дослівно воно перекладається приблизно як: «Познайомтеся з діапазонами»).

Книга написана в неформальному, легкому стилі, що робить читання здавалося б нудною математичної теорії вельми цікавим. На сторінках багато прикладів, малюнків, таблиць.

Прочитайте «Нехай буде порядок» Нгуєна і Саута, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Уважно вивчивши матеріал покерного підручника і застосувавши на практиці поради досвідчених гравців високих лімітів ви зможете збільшити свій ігровий потенціал і, як результат, вигравати більше. Також ви станете вигравати більше, якщо підпишитися на наш ютуб-канал з навчання покеру.

Трохи про авторів:

Трі "SlowHabit" Нгуєн не тільки професійний гравець хайлімітів, а також один з кращих сучасних авторів книг по покеру. На його рахунку 5 покерних книг, дві з яких по Pot-Limit Omaha. Усі книги він написав в період з 2008 по 2012 роки, публікуючи по одному виданню в рік. «Нехай буде порядок» – перша книга автора, яку він написав спираючись на власні нотатки, навчаючись грати у гру. Співавтором Нгуєна став успішний гравець Коул "CTS" Саут. Багатьом в ком'юніті він відомий завдяки видатній грі в інтернеті, а також зйомках хлопця в 5 сезоні відомого покерного шоу Poker After Dark.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук