Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Філ Гордон «Маленька зелена книга»

Філ Гордон «Маленька зелена книга»
4.7
«Little Green Book: Lessons and Teachings in No Limit Hold'em» («Маленька зелена книга: уроки і концепції гри в безлімітний техаський холдем»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Філ Гордон
Автор
Філ Гордон

Покерна книга «Маленька зелена книга», як уже згадується в назві – досить невелика. Вона написана в розмовній формі, тому читається досить легко. Вам не потрібно буде багато часу, щоб ознайомитися з нею.

На сторінках «Маленької зеленої книги» пояснюються правила гри в безлімітний холдем, але це не основна складова, через яку рекомендується її прочитати.

У своїй книзі Гордон розповідає про покерні істини і особливості гри на кожній вулиці, розмірковує про ТЕЛС і математики покеру, пояснює турнірні стратегії, а також дає характеристику деяким відомим гравцям, в числі яких Гус Хансен і Філ Хельмут.

Прочитайте «Маленьку зелену книгу» Гордона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ен Дьюік і Говард Ледерер написали рецензію книги Гордона в передмові і порекомендували читати її повільно і вдумливо. Багато успішних покеристів (в т. ч. російськомовні) рекомендують новачкам прочитати «Маленьку зелену книгу», так як самі колись починали свій шлях в кар'єрі з неї.

Трохи про автора:

Філ Гордон – професійний гравець в покер з Америки під псевдонімом "Tiltboy", на рахунку якого є титули WSOP, WPT та інших престижних турнірів. За кар'єру він заробив понад 2,7 мільйона доларів в живих подіях і поділився своїм досвідом в серії книг з покеру. Крім «Маленької зеленої книги» Філ Гордон написав ще 3 книжки.

Подібні книги
Відгуки (17)
Аура користувача syslik_ 142
Україна syslik_
Без статусу

Будь-якому покеру-початківцю вона обов'язкова до прочитання. Покер звичайно змінився з тих пір з'явилося багато програм, але купа речей з цієї книги потрібно знати.

Аура користувача Vadimzp 261
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Цікаво, пізнавально, допоможе налаштувати гру підкреслив потрібну для себе інформацію.

Аура користувача T_Maksymovych 507
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Автор є і медійною досить людиною , але доступно розписує про покер для початківців!

Аура користувача catamount 52
catamount
Без статусу
Це відгук не по книзі, а про можливість завантажити. На жаль Книга не  завантажується,
Аура користувача OlejeanCmates 1085
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Подібно до самої гри в холдем, ця книга оманлива своєю простотою, але надзвичайно витончена під поверхнею. Поради, які дає Гордон, можуть бути особливо ефективними проти пересічних гравців та онлайн-гравців. Автор у простій формі розповідає вам, що вам потрібно знати: коли грати агресивно, коли розглядати повільну гру, яких помилок уникати та які шанси потрібно зважити (не занурюючи читача в напружену математичну теорію).

Аура користувача dEMENT0R 659
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Автор, визнаний експерт у грі в покер, просто та зрозуміло розглядає основи гри, стратегії та психологічні аспекти. Круто чути поради з перших уст професіонала і вчитись на помилках інших, а не своїх.

Аура користувача yuramu 1888
Україна yuramu Гуру
Гуру

книга оригінальна так як написана в розмовному жанрі, і не показує одну лиш теорію , а і самі перед історії гравців їх психологію ...і вміння ,,читати,, своїх опонентів!

Аура користувача Begu_Idu 5185
Україна Begu_Idu Еліта
Еліта

Для початківців саме те що треба! Дізнаєтесь так би мовити "фундамент" Холдему!

Аура користувача Skindeepp 658
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Рекомендую прочитати , якщо ви зовсім нічого не знаєте про покер.

Аура користувача serjio25 1108
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга дійсно невелика. Але в ній вміщено дуже багато цінної інформації, яка стане в нагоді гравцям.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

У своїй книзі Гордон розповідає про покерні істини і особливості гри на кожній вулиці, розмірковує про ТЕЛС і математики покеру, пояснює турнірні стратегії, а також дає характеристику деяким відомим гравцям, в числі яких Гус Хансен і Філ Хельмут.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

На сторінках «Маленької зеленої книги» пояснюються правила гри в безлімітний холдем, але це не основна складова, через яку рекомендується її прочитати.

Аура користувача 3Ta5r 184
Україна 3Ta5r
Без статусу

Книга допоможе більше новачкам, легко і доступно читається. Якщо починаєте грати в покер обовязково прочитайте.

Аура користувача Mstplay 760
Україна Mstplay Експерт
Експерт

Ця книга була однією з перших, яку я прочитав. Дуже легко зайшла. Вся інформація подана разом із прикладами з гри. Є чарти рук, вони трохи застаріли зараз. Але однозначно рекомендую до прочитання для поняття базових тактик гри

Аура користувача Attikus 2420
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Філ Гордон у своїй книзі "Маленька зелена книга" пропонує компактний посібник для початківців покеру. Вона вражає своєю лаконічністю та простотою викладу, дозволяючи швидко засвоїти основні покерні концепції.

 Книга надає корисні поради щодо гри в різні види покеру, включаючи Техаський Холдем та Омаху. Автор зосереджується на важливих аспектах гри, таких як вибір стартових рук, зчитування супротивників та використання покерного математичного аналізу.

 "Маленька зелена книга" є коротким і пізнавальним посібником, який допоможе новачкам покеру зрозуміти основи гри та покращити свої навички. Ця книга може бути відмінним вибором для тих, хто шукає легко зрозумілу інформацію про покер у компактному форматі.

Аура користувача sinica 158
Україна sinica
Без статусу

книга "Маленька зелена книга" Філа Гордона є класикою покерної літератури, вона дуже популярна серед початківців і містить багато корисної інформації для гравців різних рівнів. Однак, на мою думку, книга не є повною і детальною, які забезпечують достатню інформацію для високорівневої гри. Вона більш придатна для тих, хто щойно починає свій шлях у світі покеру, і допоможе вам отримати базові знання про стратегії, терміни і принципи гри. Крім того, книга відмінно написана та легка для сприйняття, що робить її чудовим посібником для новачків. Загалом, я б рекомендував "Маленьку зелену книгу" тим, хто починає свій шлях у покері, але якщо ви шукаєте більш детальну та повну інформацію, то вам можуть знадобитися додаткові джерела.

Аура користувача fito_lampa 2817
Україна fito_lampa Гуру
Гуру

дуже раджу прочитати цю книжку, матиматика мтт покера написана дуже розумно, всприймаєтся читачем дуже легко. новачки прочитавши цю книгу дуже швидко можуть почати обігравати професіоналів за покерним столом. ще там є покерни чатрти рук з якими треба заходити в гру, це прямо дуже користно особливо для новачкив яки грають мтт.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.