Оновлено

Філ Гордон «Маленька зелена книга»

Філ Гордон «Маленька зелена книга»
5.0
«Little Green Book: Lessons and Teachings in No Limit Hold'em» («Маленька зелена книга: уроки і концепції гри в безлімітний техаський холдем»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Філ Гордон
Автор
Філ Гордон

Покерна книга «Маленька зелена книга», як уже згадується в назві – досить невелика. Вона написана в розмовній формі, тому читається досить легко. Вам не потрібно буде багато часу, щоб ознайомитися з нею.

На сторінках «Маленької зеленої книги» пояснюються правила гри в безлімітний холдем, але це не основна складова, через яку рекомендується її прочитати.

У своїй книзі Гордон розповідає про покерні істини і особливості гри на кожній вулиці, розмірковує про ТЕЛС і математики покеру, пояснює турнірні стратегії, а також дає характеристику деяким відомим гравцям, в числі яких Гус Хансен і Філ Хельмут.

Прочитайте «Маленьку зелену книгу» Гордона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ен Дьюік і Говард Ледерер написали рецензію книги Гордона в передмові і порекомендували читати її повільно і вдумливо. Багато успішних покеристів (в т. ч. російськомовні) рекомендують новачкам прочитати «Маленьку зелену книгу», так як самі колись починали свій шлях в кар'єрі з неї.

Трохи про автора:

Філ Гордон – професійний гравець в покер з Америки під псевдонімом "Tiltboy", на рахунку якого є титули WSOP, WPT та інших престижних турнірів. За кар'єру він заробив понад 2,7 мільйона доларів в живих подіях і поділився своїм досвідом в серії книг з покеру. Крім «Маленької зеленої книги» Філ Гордон написав ще 3 книжки.

Подібні книги
Відгуки (3)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 275
Україна Attikus Фанат
Фанат

 Філ Гордон у своїй книзі "Маленька зелена книга" пропонує компактний посібник для початківців покеру. Вона вражає своєю лаконічністю та простотою викладу, дозволяючи швидко засвоїти основні покерні концепції.

 Книга надає корисні поради щодо гри в різні види покеру, включаючи Техаський Холдем та Омаху. Автор зосереджується на важливих аспектах гри, таких як вибір стартових рук, зчитування супротивників та використання покерного математичного аналізу.

 "Маленька зелена книга" є коротким і пізнавальним посібником, який допоможе новачкам покеру зрозуміти основи гри та покращити свої навички. Ця книга може бути відмінним вибором для тих, хто шукає легко зрозумілу інформацію про покер у компактному форматі.

Користувач sinica
Аура користувача sinica 150
Україна sinica Фанат
Фанат

книга "Маленька зелена книга" Філа Гордона є класикою покерної літератури, вона дуже популярна серед початківців і містить багато корисної інформації для гравців різних рівнів. Однак, на мою думку, книга не є повною і детальною, які забезпечують достатню інформацію для високорівневої гри. Вона більш придатна для тих, хто щойно починає свій шлях у світі покеру, і допоможе вам отримати базові знання про стратегії, терміни і принципи гри. Крім того, книга відмінно написана та легка для сприйняття, що робить її чудовим посібником для новачків. Загалом, я б рекомендував "Маленьку зелену книгу" тим, хто починає свій шлях у покері, але якщо ви шукаєте більш детальну та повну інформацію, то вам можуть знадобитися додаткові джерела.

Користувач fito_lampa
Аура користувача fito_lampa 558
Україна fito_lampa Експерт
Експерт

дуже раджу прочитати цю книжку, матиматика мтт покера написана дуже розумно, всприймаєтся читачем дуже легко. новачки прочитавши цю книгу дуже швидко можуть почати обігравати професіоналів за покерним столом. ще там є покерни чатрти рук з якими треба заходити в гру, це прямо дуже користно особливо для новачкив яки грають мтт.

Оцінити:
Додати відгук