Оновлено

Філ Гордон «Маленька зелена книга»

Філ Гордон «Маленька зелена книга»
0.0
«Little Green Book: Lessons and Teachings in No Limit Hold'em» («Маленька зелена книга: уроки і концепції гри в безлімітний техаський холдем»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Філ Гордон
Автор
Філ Гордон

Покерна книга «Маленька зелена книга», як уже згадується в назві – досить невелика. Вона написана в розмовній формі, тому читається досить легко. Вам не потрібно буде багато часу, щоб ознайомитися з нею.

На сторінках «Маленької зеленої книги» пояснюються правила гри в безлімітний холдем, але це не основна складова, через яку рекомендується її прочитати.

У своїй книзі Гордон розповідає про покерні істини і особливості гри на кожній вулиці, розмірковує про ТЕЛС і математики покеру, пояснює турнірні стратегії, а також дає характеристику деяким відомим гравцям, в числі яких Гус Хансен і Філ Хельмут.

Прочитайте «Маленьку зелену книгу» Гордона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ен Дьюік і Говард Ледерер написали рецензію книги Гордона в передмові і порекомендували читати її повільно і вдумливо. Багато успішних покеристів (в т. ч. російськомовні) рекомендують новачкам прочитати «Маленьку зелену книгу», так як самі колись починали свій шлях в кар'єрі з неї.

Трохи про автора:

Філ Гордон – професійний гравець в покер з Америки під псевдонімом "Tiltboy", на рахунку якого є титули WSOP, WPT та інших престижних турнірів. За кар'єру він заробив понад 2,7 мільйона доларів в живих подіях і поділився своїм досвідом в серії книг з покеру. Крім «Маленької зеленої книги» Філ Гордон написав ще 3 книжки.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук