Оновлено
04.05.2024

Вадим Маркушевський «Секрети покеру»

Вадим Маркушевський «Секрети покеру»
4.1
«Секрети покеру. Вчимося вигравати з Вадимом Маркушевський »
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем, Омаха
Дисципліни:
-
Вадим Маркушевський
Автор
Вадим Маркушевський

«Секрети покеру» – одна з небагатьох книжок із покеру, яку легко знайти російською мовою (українською, на жаль, немає) і в якій ви не зустрінете помилок перекладу, адже вона із самого початку написана російськомовним автором, покеристом Вадимом Маркушевським.

У книзі Вадим спробував максимально наблизити російськомовне населення до розуміння покерного світу і усвідомлення того, що це не просто азартна гра. Як зізнався сам автор він хотів виправити становище, що у більшості далеких від карткових ігор людей викривлене сприйняття покеру, як щось негативне.

Починається книга з теорії та історії покеру. Потім матеріал переходить в більш професійне русло, де Вадим обговорює стратегії гри, ділиться особистим досвідом і секретами успішності. Початківцям рекомендується читати книжку спочатку, професійніші гравці можуть пропустити кілька глав.

Прочитайте покерну книгу «Секрети покеру» Маркушевського, завантаживши її у форматі PDF або Docx (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Вадим Маркушевський – білорусько-російський покерист, екс-член команди PokerStars, на рахунку якого понад мільйон доларів, зароблених покером.

Відгуки (28)
Аура користувача Vetal 10156
Україна Vetal Легенда
Легенда

Не читав та схоже що на початку книга наповнена "водою" та цікавими факторами про покер.

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 441
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Багато хороших відгуків. Візьму на замітку. Потрібно буде почитати)

Аура користувача mikki_19 726
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

якщо ви початківець то ця книга саме для вас, багато корисної інформації

Аура користувача Cokiable 958
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Викривлене сприйняття покера це справді проблема, і якщо автор її тут висвітлює - респект!

Аура користувача victorias 5749
Україна victorias Еліта
Еліта

Цікава книга, яка вводить читача в основи покерної гри і розкриває деякі стратегії та техніки, що можуть допомогти поліпшити гру.

Аура користувача bufendroll 222
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Книга для гравців-початківців, у ній можна підкреслити корисне для себе

Аура користувача bmwTeam 269
Україна bmwTeam Фанат
Фанат

Секрет покеру) не грати в покер)))ліпше бізнес начати) не все так просто)

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

У книзі Вадим спробував максимально наблизити російськомовне населення до розуміння покерного світу і усвідомлення того, що це не просто азартна гра, покер це спорт

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

У книзі ви зможете знайти базові стратегії гри. Тому книгу потрібно прочитати

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Цікава книга яка розповість гравцям про основи покерної гри

Аура користувача VaKa89 2591
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Книга не передбачає банального зубріння, а потребує вдумливого і кропіткого вивчення всіх деталей. Тут ви знайдете психологічні хитрощі, розумні ходи, неочевидні стратегії та багато іншого.

Аура користувача Uzhgorod 224
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Багато прикладів автора, але мало корисного матеріалу для вдосконалення гри.

Аура користувача BuyGuns 217
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Таємні ходи, психологічні прийоми, теорія та принципи стратегії гри - про все це можна прочитати в цій книзі. Її не обов'язково вивчати як підручник. Якщо ви хочете дізнатися про "просунуті" стратегії - відразу переходьте до відповідного розділу. Якщо ж відносите себе до новачків, відкривайте книгу на перших сторінках і поступово освоюйте потрібний матеріал. І повірте, дуже скоро ви заробите репутацію справжнього профі за будь-яким картковим столом!

Аура користувача Crimea71 241
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Книга , одна із багатьох книг про покер . Якщо Ви вже читали інших авторів в даному напрямку , то  зрозумієте що вона мало чим відрізняється від інших . Читайте , може хтось для себе щось візьме .

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

У книзі Вадим спробував максимально наблизити до розуміння покерного світу і усвідомлення того, що це не просто азартна гра.

Аура користувача Roman1995 1161
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

Яким би досвідченим і захопленим гравцем ви не були, завжди знайдуться секрети покеру, які ще невідомі. Наприклад, цікаві факти з покерного світу. Про такі цікаві моменти і піде мова в нашій статті.

Аура користувача Deadpool_UKR 3480
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Професійний покерист у книзі викладає безліч покерних фішок та лайфхаки. Книга не передбачає банального зубріння, а вимагає  кропіткого вивчення всіх деталей. Тут ви знайдете психологічні хитрощі, розумні ходи, неочевидні стратегії та багато іншого. У «Секретах покеру» матеріал викладений лаконічно, легко і доступно.

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Книга для гравців-початківців, у ній можна підкреслити корисне для себе.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

немає великого успіху але секрети відкриває!книга застаріла.

Аура користувача OlejeanCmates 3450
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

На мою думку, у книзі є багато матеріалу, який можна упустити. Попри це є корисні поради автора щодо стратегії успішної гри.

Аура користувача dEMENT0R 555
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Незалежно від вашого рівня покерного досвіду, ця книга буде корисною для розвитку ваших навичок та стратегічного мислення. Читаючи книгу можна отримати незамінні інструменти для покращення своєї гри. Рекомендую

Аура користувача yuramu 2308
Україна yuramu Гуру
Гуру

Книга написана на напрямок покера  популяризації,  тільки якась частина вам допоможе в грі!

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автор книги, Вадим Маркушевський, – професійний гравець у покері з багаторічним досвідом. Він не просто розповідає про те, як грати в покері, але й ділиться своїми власними стратегіями та тактиками, які допомогли йому виграти мільйони доларів.

Аура користувача serjio25 3302
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Дійсно покер це не тільки азартна гра. Це мистецтво. Це високоінтелектуальна гра.

Аура користувача PIDLUBA 3629
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

На мою думку, це одна з найкращих книг про покер, написаних автором. Велика частина решти літератури на цю тему присвячена базовим знанням і теоріям, так званому ABC-покеру і не відображає сучасних тенденцій розвитку цієї гри. Плюс - все перевірено на особистому досвіді автора і тим самим дуже нагадує мою улюблену "Маленьку зелену книжку" Філа Гордона, що значно підвищило якість гри.

Рекомендую читати не новачкам, а тим, хто вже трохи пограв за зеленим полотном або онлайн.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга містить базові стратегії гри в різні види покеру, тому сміливо рекомендую новачкам до ознайомлення

Аура користувача Attikus 4691
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Вадим Маркушевський "Секрети покеру" - цікава книга, яка вводить читача в основи покерної гри і розкриває деякі стратегії та техніки, що можуть допомогти поліпшити гру.

 Маркушевський пояснює основні правила покеру, включаючи комбінації карт, позицію за столом та різні види ставок. Він також надає поради з управління банкроллом та контролю емоцій, що є важливими аспектами гри.

 Книга містить багато прикладів і реальних ситуацій, які допомагають читачам застосовувати вивчені концепції на практиці. Вона дозволяє розуміти стратегію гри і приймати кращі рішення. 

 "Секрети покеру" може бути корисною для новачків, які тільки починають вивчати покер. Вона дає загальне уявлення про гру і надає деякі основні поради для поліпшення гри. Однак, варто зазначити, що книга може бути недостатньо деталізованою для досвідчених гравців, які вже мають значний рівень вмінь і знань.

Аура користувача sinica 159
Україна sinica
Без статусу

На мою думку, книга Вадима Маркушевського «Секрети покеру» є цікавим додатком для початківців, які тільки починають грати в покер. Книга містить базові стратегії гри в різні види покеру, основні поняття та терміни, що можуть бути корисні для тих, хто хоче ознайомитись зі світом покеру. Однак, на жаль, книга не містить достатньо глибоких аналізів гри та не розглядає складні техніки гри на високих лімітах, що робить її менш корисною для досвідчених гравців. Також, деякі поради та стратегії можуть бути застарілими або не застосовуватися в сучасному покері. У загальному, я би рекомендував книгу «Секрети покеру» для початківців, які хочуть ознайомитись з основами гри та вивчити базові стратегії різних видів покеру. Однак, досвідчені гравці можуть знайти в цій книзі дуже мало корисної інформації.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.