Оновлено

Вадим Маркушевський «Секрети покеру»

Вадим Маркушевський «Секрети покеру»
0.0
«Секрети покеру. Вчимося вигравати з Вадимом Маркушевський »
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем, Омаха
Дисципліни:
-
Вадим Маркушевський
Автор
Вадим Маркушевський

«Секрети покеру» – одна з небагатьох книжок із покеру, яку легко знайти російською мовою (українською, на жаль, немає) і в якій ви не зустрінете помилок перекладу, адже вона із самого початку написана російськомовним автором, покеристом Вадимом Маркушевським.

У книзі Вадим спробував максимально наблизити російськомовне населення до розуміння покерного світу і усвідомлення того, що це не просто азартна гра. Як зізнався сам автор він хотів виправити становище, що у більшості далеких від карткових ігор людей викривлене сприйняття покеру, як щось негативне.

Починається книга з теорії та історії покеру. Потім матеріал переходить в більш професійне русло, де Вадим обговорює стратегії гри, ділиться особистим досвідом і секретами успішності. Початківцям рекомендується читати книжку спочатку, професійніші гравці можуть пропустити кілька глав.

Прочитайте покерну книгу «Секрети покеру» Маркушевського, завантаживши її у форматі PDF або Docx (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Вадим Маркушевський – білорусько-російський покерист, екс-член команди PokerStars, на рахунку якого понад мільйон доларів, зароблених покером.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук