Оновлено

Ед Міллер «Професійна гра в безлімітний холдем»

Ед Міллер «Професійна гра в безлімітний холдем»
4.6
«Professional No Limit Hold'em Volume I» («Професійна гра в безлімітний холдем, том 1»)
Рік:
2007
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер

Три покериста об'єдналися для того щоб написати книгу про професійну гру в безлімітний холдем. Коротко описати її суть можна в трьох словах: «плануй свою гру». Автори розповідають про те, як думають і грають професіонали, а також діляться інструментами і прийомами, для плюсової гри в НЛ Холдем. Вони стверджують, що книга навчить читачів заробляти гроші грою і підходить вона для будь-яких лімітів безлімітного холдему в живих іграх і в онлайні.

Книга «Професійна гра в безлімітний холдем» досить об'ємна і містить в собі багато корисної інформації.

Прочитайте «Професійна гра в безлімітний холдем» Міллера, Флінна і Мехта, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Трохи про автора:

Книгу «Професійна гра в безлімітний холдем» написали три покериста в співавторстві. Разом вони видали в 2009-му другу книгу «Про гру на низьких лімітах безлімітного холдема». Ед Міллер є автором 8 покерних книг, Санні Мехта – екс-професійний гравець і тренер, який нині відійшов від покеру і займається хокейною аналітикою, а Мет Флінн – за освітою математик і дерматолог, але це не заважає йому паралельно основній роботі успішно грати в безлімітний Холден на професійному рівні.

Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1128
Україна yuramu Експерт
Експерт

Як тут не згадати вислів грай як в книжці пише! 3 серйозних автора написали цікаву книгу!

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Мені здається ця книга більше підійде для тих хто планує грати професійно.

Аура користувача serjio25 539
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Планування гри, банкролу менеджмент є основою успішної гри.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Три покериста об'єдналися для того щоб написати книгу про професійну гру в безлімітний холдем. Коротко описати її суть можна в трьох словах: «плануй свою гру». Автори розповідають про те, як думають і грають професіонали, а також діляться інструментами і прийомами, для плюсової гри в НЛ Холдем.

Аура користувача Attikus 1349
Україна Attikus Експерт
Експерт

 Книга "Професійна гра в безлімітний холдем" від Еда Міллера є цінним ресурсом для серйозних гравців покеру, які бажають підвищити свій рівень гри в безлімітний холдем. Автор, з великим досвідом ігри та навчання, пропонує глибокий аналіз стратегій та концепцій, які використовуються в професійному покері.

 У книзі Міллер розглядає такі аспекти гри, як вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, блефування, робота з позицією та багато іншого. Він детально розбирає різні ситуації і надає читачам глибше розуміння професійної гри в безлімітний холдем.

 Однією з переваг книги є її систематичний підхід до вивчення покеру. Автор пояснює складні концепції за допомогою чітких прикладів та ілюстрацій, що допомагають читачам краще зрозуміти матеріал. Він також надає практичні поради та рекомендації, які можна застосувати в реальних ігрових ситуаціях.

 "Професійна гра в безлімітний холдем" є цінним ресурсом для гравців, які прагнуть стати більш успішними в безлімітному холдемі. Вона пропонує глибокий аналіз стратегій та технік, які використовуються професіоналами, і допомагає гравцям розширити свої знання та вміння. Ця книга варта уваги всіх, хто серйозно ставиться до покеру і бажає покращити свою гру.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.