Оновлено

Білл Чен «Математика покеру»

Білл Чен «Математика покеру»
0.0
«The Mathematics of Poker» («Математика покеру»)
Рік:
2006
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Білл Чен
Автор
Білл Чен

Книга «Математика покеру» 2006 року – творіння двох успішних покеристів, тренерів, а також талановитих авторів і математиків. У своїй книзі вони досить широко торкнулися питання покерной математики, докладно описали алгоритм пошуку максимально вигідних рішень, шляхом застосування математичних обчислень. Вони не просто розповіли, як рахувати аути і шанси банку, а копнули набагато глибше.

Прочитавши цю покеру книгу ви освоїте питання пошуку оптимальних стратегій і побудови максимально ефективного діапазону.

Покладаючись суто на математику, в покері розрахувати результат гри зі стовідсотковою гарантією можна. Але за допомогою нескладних обчислень ви з легкістю можете визначити кількість аутів, свої шанси на перемогу, ймовірність випадання потрібної вам карти і прийняти рішення, максимально вигідне на дистанції. Це в кінцевому підсумку допоможе грати вам в плюс.

Прочитайте «Математика покеру» Чена і Анкенмана, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Матеріал написаний з використанням інформації з книги Річарда Епштайна «Теорія азартних ігор і статистичної логіки».

Трохи про авторів:

Білл Чен отримав математичну освіту, а також закінчив факультети інформатики та фізики. Ці знання допомогли йому реалізувати себе в покері. На рахунку Білла два браслета WSOP, обидва він виграв в 2006 році. В цілому його призові в живих турнірах перевищують позначку в 1 900 000$.

Джеррод Анкенман більше спеціалізується по онлайн-ігор, але в той же час в офлайн-турнірах загальна сума його призових – понад 825 000$. Останні кілька років він тренував хайстейкс-гравців, особливо що стосується питань теорії ігор, допомагаючи їм покращити показники виграшів в дуже конкурентному середовищі. Входив до тренерського складу і знімав відео для проекту Ivey League Філа Айві.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук