Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Білл Чен «Математика покеру»

Білл Чен «Математика покеру»
4.4
«The Mathematics of Poker» («Математика покеру»)
Рік:
2006
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Білл Чен
Автор
Білл Чен

Книга «Математика покеру» 2006 року – творіння двох успішних покеристів, тренерів, а також талановитих авторів і математиків. У своїй книзі вони досить широко торкнулися питання покерной математики, докладно описали алгоритм пошуку максимально вигідних рішень, шляхом застосування математичних обчислень. Вони не просто розповіли, як рахувати аути і шанси банку, а копнули набагато глибше.

Прочитавши цю покеру книгу ви освоїте питання пошуку оптимальних стратегій і побудови максимально ефективного діапазону.

Покладаючись суто на математику, в покері розрахувати результат гри зі стовідсотковою гарантією можна. Але за допомогою нескладних обчислень ви з легкістю можете визначити кількість аутів, свої шанси на перемогу, ймовірність випадання потрібної вам карти і прийняти рішення, максимально вигідне на дистанції. Це в кінцевому підсумку допоможе грати вам в плюс.

Прочитайте «Математика покеру» Чена і Анкенмана, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Матеріал написаний з використанням інформації з книги Річарда Епштайна «Теорія азартних ігор і статистичної логіки».

Трохи про авторів:

Білл Чен отримав математичну освіту, а також закінчив факультети інформатики та фізики. Ці знання допомогли йому реалізувати себе в покері. На рахунку Білла два браслета WSOP, обидва він виграв в 2006 році. В цілому його призові в живих турнірах перевищують позначку в 1 900 000$.

Джеррод Анкенман більше спеціалізується по онлайн-ігор, але в той же час в офлайн-турнірах загальна сума його призових – понад 825 000$. Останні кілька років він тренував хайстейкс-гравців, особливо що стосується питань теорії ігор, допомагаючи їм покращити показники виграшів в дуже конкурентному середовищі. Входив до тренерського складу і знімав відео для проекту Ivey League Філа Айві.

Відгуки (16)
Аура користувача PIROZOK1 220
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

У книзи дуже широко описується покерна математика та алгоритм пошуку максимально вигідних рішень, шляхом застосування математичних обчислень.

Аура користувача svitlana74 299
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

В книзі ви знайдете багато корисної інформації про розрахунки в покері

Аура користувача rostuk95 301
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

В книзі добре описано важливу складову покеру.Багатьом гравцям потрібно почитати

Аура користувача Deadpool_UKR 1724
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

"Математика покеру" – це неперевершена книга для будь-якого гравця, який цікавиться покером, а особливо для тих, хто хоче підійти до гри раціонально та аналітично. Білл Чен – професійний гравець покеру та фізик, і він ділиться своїми знаннями і досвідом, як використовувати математику в цій грі.

Книга включає в себе широкий спектр математичних концепцій, які можна застосовувати під час гри в покер. Від статистики та теорії ймовірностей до постановки і розв'язання математичних задачок, автор в одному обсязі комбінує практичні поради та науковий підхід.

Аура користувача VaKa89 930
Україна VaKa89 Експерт
Експерт

Варто визнати, що книга далека від ідеалу як за формою оповідання, так і можливості навчання ефективної гри. Але тут описані базові моделі покеру, які навчать широку аудиторію не лише шукати, а й застосовувати важливі рішення, перебуваючи за столом.

Аура користувача Vadimzp 317
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Одна з основних тем для гравців-початківців щоб дізнатися свої шанси на перемогу і приймати правильні рішення.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга підскаже як в важливих моментах приймати правильні рішення!

Аура користувача OlejeanCmates 2385
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Якщо ви любитель математики і любите статистичний аналіз ймовірностей, то це для вас. Але не чекайте, що ви зможете використовувати це, коли ви сидите за столами. Якщо ви досвідчений гравець, то, мабуть, уже знаєте свої шанси. Книга відноситься до категорії приємно знати.

Аура користувача dEMENT0R 664
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Автори, Білл Чень та Джерод Анкелл, ретельно розбирають математичні аспекти покеру, приводячи численні приклади і стратегічні поради. Я вважаю, що ця книга  відкриває перед читачем світ покеру з точки зору ймовірностей та математики, надаючи цінні знання для вдосконалення гри в цю захоплюючу гру.

Аура користувача Diana1994 563
Україна Diana1994 Експерт
Експерт

Якраз почала читати!мозок кипить від кількості такої глибокої інфи!

Аура користувача yuramu 2355
Україна yuramu Гуру
Гуру

дуже корисна книга! клано описується аути і відсоткова вираші! думаю добре б пригодилася гравцям в омаху!

Аура користувача serjio25 2198
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Математика дуже важлива в покері. Данна книга навчить вас прораховують ходи, шанси, ставки.

Аура користувача ferck21 158
Україна ferck21
Без статусу

Математика у покері це її дуже віжливий аспект! Вам завжди допоможе прорахувати свої аути і шанси на них. Книга вже чуток стара, але не менше користна для гравців.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Покладаючись суто на математику, в покері розрахувати результат гри зі стовідсотковою гарантією можна. Але за допомогою нескладних обчислень ви з легкістю можете визначити кількість аутів, свої шанси на перемогу, ймовірність випадання потрібної вам карти і прийняти рішення, максимально вигідне на дистанції. Це в кінцевому підсумку допоможе грати вам в плюс.

Аура користувача Skindeepp 751
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Одна із найкорисніших книг. Дає змогу зрозуміти як проводяться розрахунки, і як на їх основі поводитись за столом.

Аура користувача Attikus 4578
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Математика покеру" від Білла Чена є відмінним джерелом знань для гравців покеру, які бажають зрозуміти важливі математичні аспекти гри. Автор детально розглядає математичні принципи, які можуть бути застосовані в різних варіантах покеру.

 Чен привертає увагу до таких аспектів, як ймовірність, математичний розрахунок шансів, розподіл ймовірностей, виграшність ставок та інші ключові поняття. Він надає приклади і стратегічні поради, щоб допомогти гравцям використовувати математичні концепції для прийняття кращих рішень за столом.

 Одним з головних переваг "Математики покеру" є те, що автор викладає складні математичні ідеї зрозуміло і доступно. Він використовує прості приклади і демонструє, як можна застосовувати математику до покеру в реальних ситуаціях гри.

 Ця книга буде корисною для гравців з різним рівнем досвіду. Вона допоможе краще зрозуміти математичні аспекти гри і відкрити нові можливості для аналізу і прийняття рішень. "Математика покеру" є цінним додатком до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру, який прагне розвинути свої навички та зрозуміти гру на більш глибокому рівні.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.