Оновлено

Майк Каро «Мова жестів у покері»

Майк Каро «Мова жестів у покері»
5.0
«Mike Caro's Book of Poker Tells» («Книга Майка Каро про покерні телси»/«Покерні телси від Майка Каро»/«Мова жестів у покері»)
Рік:
2003
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Майк Каро
Автор
Майк Каро

«Мова жестів» – це наочний посібник з покерних телсів, написаний визнаним майстром в читанні гравців Майком Каро. У цій книзі автор зібрав понад 150 фотографій, які демонструють різні моменти гри. Він описав жести і манери гравців, проаналізував і розшифрував, про що нам говорить мова їх тіла і дій. Розповів, як варто реагувати на подібне і яку вигоду можна отримати. Інформація в книзі написана дуже доступно, а корисність її складно переоцінити.

«Мову жестів» можна назвати справжньою енциклопедією з покерних телсів, яку ви просто зобов'язані вивчити, якщо бажаєте досягти успіхів в офлайн-покері, навчитися читати своїх опонентів і приховувати власні телси.

Прочитайте «Мова жестів в покері» Майка Каро, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Каро не стверджує що ту чи іншу поведінку можна прочитати на 100%, тому визначив відсоток ймовірності достовірності кожного зі своїх тверджень, заснованих на особистих судженнях і спостереженнях.

Трохи про автора:

Майк Каро відомий покерний теоретик, якому доводилося консультувати казино в питаннях ймовірностей та ігрової статистики. Він є автором 13 книг на покерну тематику, а в ком'юніті його величають не інакше як «божевільний геній» («The Mad Genius»). Незважаючи на свою популярність і успішність, у живому турнірному покері Каро (1944 року народження) заробив сумарно всього трохи більше 167 000$.

Подібні книги
Відгуки (1)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 288
Україна Attikus Фанат
Фанат

 Книга "Мова жестів у покері" від Майка Каро є цікавим джерелом інформації для гравців покеру, які бажають розширити свої знання про невербальну комунікацію за столом. Автор, відомий експерт покеру, ділиться своїми спостереженнями та порадами щодо інтерпретації жестів і поведінки супротивників.

 У книзі Каро розглядає різноманітні аспекти мови тіла, жестів та поведінки гравців за покерним столом. Він пояснює, як розпізнавати ознаки нервозності, сили або слабкості, інші емоції, які можуть впливати на гру. Книга надає практичні поради, як спостерігати за супротивниками і використовувати цю інформацію для прийняття стратегічних рішень.

 Однією з переваг "Мови жестів у покері" є те, що вона надає читачам інструменти для розуміння і використання невербальної комунікації за столом. Знання про мову тіла може допомогти гравцям зробити кращі рішення і підвищити свою виграшність.

 Варто відзначити, що мова тіла не є абсолютно точною наукою, і інтерпретація жестів може бути неточною. Однак, книга Каро надає цінні орієнтири та рекомендації, які допомагають гравцям більш ефективно спостерігати за супротивниками і робити кращі рішення.

 Загалом, "Мова жестів у покері" є цікавим додатком до літератури покеру, який розширює знання гравців про комунікацію за столом. Вона надає читачам інструменти для кращого розуміння супротивників та покращення їхньої гри. Ця книга може бути корисною для тих, хто цікавиться психологією покеру та бажає поглибити свої навички в аналізі невербальних сигналів за столом.

Оцінити:
Додати відгук