Оновлено

Майк Каро «Мова жестів у покері»

Майк Каро «Мова жестів у покері»
0.0
«Mike Caro's Book of Poker Tells» («Книга Майка Каро про покерні телси»/«Покерні телси від Майка Каро»/«Мова жестів у покері»)
Рік:
2003
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Майк Каро
Автор
Майк Каро
Подібні книги

«Мова жестів» – це наочний посібник з покерних телсів, написаний визнаним майстром в читанні гравців Майком Каро. У цій книзі автор зібрав понад 150 фотографій, які демонструють різні моменти гри. Він описав жести і манери гравців, проаналізував і розшифрував, про що нам говорить мова їх тіла і дій. Розповів, як варто реагувати на подібне і яку вигоду можна отримати. Інформація в книзі написана дуже доступно, а корисність її складно переоцінити.

«Мову жестів» можна назвати справжньою енциклопедією з покерних телсів, яку ви просто зобов'язані вивчити, якщо бажаєте досягти успіхів в офлайн-покері, навчитися читати своїх опонентів і приховувати власні телси.

Прочитайте «Мова жестів в покері» Майка Каро, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Каро не стверджує що ту чи іншу поведінку можна прочитати на 100%, тому визначив відсоток ймовірності достовірності кожного зі своїх тверджень, заснованих на особистих судженнях і спостереженнях.

Трохи про автора:

Майк Каро відомий покерний теоретик, якому доводилося консультувати казино в питаннях ймовірностей та ігрової статистики. Він є автором 13 книг на покерну тематику, а в ком'юніті його величають не інакше як «божевільний геній» («The Mad Genius»). Незважаючи на свою популярність і успішність, у живому турнірному покері Каро (1944 року народження) заробив сумарно всього трохи більше 167 000$.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук