Оновлено

Ден Деппен «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»

Ден Деппен «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»
5.0
«Pot Limit Omaha 8 Revealed» («Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Омаха
Дисципліни:
-
Ден "campirewest" Деппен
Автор
Ден "campirewest" Деппен

З омахи значно менше покерної літератури, ніж з безлімітного холдему. Що вже говорити про такий різновид гри як пот-лімітна омаха хай-лоу? Першу велику книгу, присвячену саме Pot-Limit Omaha Hi/Low, написав в 2009-2010 роках Ден Деппен.

Тут ви знайдете розділи з азами PLO Hi/Low і глави для більш досвідчених гравців. Головним чином автор розглядає кеш-ігри за короткими столами, але окремі розділи він присвятив грі за повним столом, а також турнірів.

«Секрети Пот лімітної Омахи Хай Лоу» – книга для покеристів, що вже грають холдем або омаху (PLO), і охочих спробувати свої сили у новій, менш популярній грі з меншою дисперсією. Прочитайте «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу» (російською мовою), завантаживши PDF-файл.

На даний момент у вільному доступі є тільки ознайомлювальний фрагмент книжки, якого, втім, буде досить для того щоб початківцю дізнатися основи гри у цій дисципліні.

Трохи про автора:

Ден Деппен – успішний гравець і тренер від популярного ресурсу CardRunners. Спеціалізується на грі в омаху і написав про цю дисципліну дві книжки. Крім професійної гри Депп має свій бізнес і займається просуванням покеру.

Відгуки (1)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 275
Україна Attikus Фанат
Фанат

 В книзі "Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу" автор Ден Деппен розкриває стратегії та техніки гри в цій популярній варіації покеру.

 Деппен пояснює основні концепції гри в Пот Лімітній Омахі Хай Лоу, включаючи правила, комбінації карт і стратегію в різних ситуаціях. Він надає поради щодо вибору стартових рук, розуміння шансів на виграш та здійснення вигідних ставок.

 Книга містить багато прикладів, розіграшів і стратегічних порад, які допомагають читачам краще розуміти гру і поліпшити свої навички. Деппен зосереджується на деталях та допомагає гравцям розібратися зі складними аспектами гри.

 "Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу" може бути цінним додатком до бібліотеки покерних гравців, які вже мають базові знання гри. Книга допоможе покращити розуміння стратегії і розвинути навички, необхідні для успішної гри в Пот Лімітну Омаху Хай Лоу.

Оцінити:
Додати відгук