Оновлено

Ден Деппен «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»

Ден Деппен «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»
4.3
«Pot Limit Omaha 8 Revealed» («Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Омаха
Дисципліни:
-
Ден "campirewest" Деппен
Автор
Ден "campirewest" Деппен

З омахи значно менше покерної літератури, ніж з безлімітного холдему. Що вже говорити про такий різновид гри як пот-лімітна омаха хай-лоу? Першу велику книгу, присвячену саме Pot-Limit Omaha Hi/Low, написав в 2009-2010 роках Ден Деппен.

Тут ви знайдете розділи з азами PLO Hi/Low і глави для більш досвідчених гравців. Головним чином автор розглядає кеш-ігри за короткими столами, але окремі розділи він присвятив грі за повним столом, а також турнірів.

«Секрети Пот лімітної Омахи Хай Лоу» – книга для покеристів, що вже грають холдем або омаху (PLO), і охочих спробувати свої сили у новій, менш популярній грі з меншою дисперсією. Прочитайте «Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу» (російською мовою), завантаживши PDF-файл.

На даний момент у вільному доступі є тільки ознайомлювальний фрагмент книжки, якого, втім, буде досить для того щоб початківцю дізнатися основи гри у цій дисципліні.

Трохи про автора:

Ден Деппен – успішний гравець і тренер від популярного ресурсу CardRunners. Спеціалізується на грі в омаху і написав про цю дисципліну дві книжки. Крім професійної гри Депп має свій бізнес і займається просуванням покеру.

Відгуки (6)
Аура користувача yuramu 1126
Україна yuramu Експерт
Експерт

я люблю омаху ! з хай лоу це вже нетак просто якшо грати на кеш) варто прочитати!

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Треба прочитати , бо я хоч і знаю правила цієї гри, однак ,як правильно будувати гру не знаю.

Аура користувача serjio25 539
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Омаха для мене новий вид покеру. Але цікаво було прочитати ідеї гри в цей вид.

Аура користувача Alice 157
Україна Alice Фанат
Фанат

Головним чином автор розглядає кеш-ігри за короткими столами, але окремі розділи він присвятив грі за повним столом, а також турнірів.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

«Секрети Пот лімітної Омахи Хай Лоу» – книга для покеристів, що вже грають холдем або омаху (PLO), і охочих спробувати свої сили у новій, менш популярній грі з меншою дисперсією.

Аура користувача Attikus 1349
Україна Attikus Експерт
Експерт

 В книзі "Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу" автор Ден Деппен розкриває стратегії та техніки гри в цій популярній варіації покеру.

 Деппен пояснює основні концепції гри в Пот Лімітній Омахі Хай Лоу, включаючи правила, комбінації карт і стратегію в різних ситуаціях. Він надає поради щодо вибору стартових рук, розуміння шансів на виграш та здійснення вигідних ставок.

 Книга містить багато прикладів, розіграшів і стратегічних порад, які допомагають читачам краще розуміти гру і поліпшити свої навички. Деппен зосереджується на деталях та допомагає гравцям розібратися зі складними аспектами гри.

 "Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу" може бути цінним додатком до бібліотеки покерних гравців, які вже мають базові знання гри. Книга допоможе покращити розуміння стратегії і розвинути навички, необхідні для успішної гри в Пот Лімітну Омаху Хай Лоу.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.