Оновлено

Джон Енхолт «Бездоганний покер»

Джон Енхолт «Бездоганний покер»
4.5
«Decide to Play Great Poker: A Strategy Guide to No-limit Texas Hold'em» («Ухвали рішення демонструвати чудовий покер: гід зі стратегії безлімітного техаського холдему»)
Рік:
2014
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Джон Енхолт
Автор
Джон Енхолт

Книжку «Бездоганний покер» Енхолта хвалять багато професійних гравців у покер, так як у ній все написано чітко, без так званої «води».

З перших слів Енхолт намагається донести читачу, що навчитися грати у покер легко, але для того щоб стабільно показувати високі результати – необхідно ретельно працювати. На сторінках книжки покерист не намагається нав'язати свій стиль і методи гри, а допомагає визначити і виробити кожному гравцю індивідуальний підхід.

Незважаючи на те, що автор намагався зробити книжку максимально зрозумілою для кожного, вона розрахована на гравців, що вже мають базові знання про покер і не призначена для конкретних новачків, які тільки-тільки почали вивчати правила. Сам Енхолт називає її таким собі «путівником».

Прочитайте покерну книжку «Бездоганний покер» Енхолта, завантаживши книжку у форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Джон Енхолт – професійний, успішний гравець середніх лімітів. На початку книжки ви можете прочитати кілька слів про автора, як він прийшов у покер і які результати показував на момент написання «Ідеального покеру».

Подібні книги
Відгуки (2)
Користувач dissolveyo
Аура користувача dissolveyo 152
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

У книзі розглядається багато аспектів гри, таких як вибір стартових рук, гравецький ренж, позиція за столом, блефування та багато іншого. Автор також розповідає про особливості гри в різних форматах турнірів та грі на живі гроші. Книга написана дуже зрозумілим та доступним мовою, і містить багато ілюстрацій та прикладів з реальних ігор, що допомагає зрозуміти принципи та стратегії гри.

Користувач Igorok023
Аура користувача Igorok023 166
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Незважаючи на те, що автор намагався зробити книгу максимально зрозумілою для кожного, вона розрахована на гравців, які вже мають базові знання про покер і не призначена для конкретних новачків, які тільки-тільки почали вивчати правила. Сам Енхолт називає її таким собі «путівником».

Оцінити:
Додати відгук