Джон Енхолт «Бездоганний покер»

Джон Енхолт «Бездоганний покер»

Оригінальна назва: «Decide to Play Great Poker: A Strategy Guide to No-limit Texas Hold'em» («Ухвали рішення демонструвати чудовий покер: гід зі стратегії безлімітного техаського холдему»)

Автор: Джон Енхолт

Рік: 2014

Мова: Російська

Розділ: Книги для новачків

Дисципліни: безлімітний холдем

Книжку «Бездоганний покер» Енхолта хвалять багато професійних гравців у покер, так як у ній все написано чітко, без так званої «води».

З перших слів Енхолт намагається донести читачу, що навчитися грати у покер легко, але для того щоб стабільно показувати високі результати – необхідно ретельно працювати. На сторінках книжки покерист не намагається нав'язати свій стиль і методи гри, а допомагає визначити і виробити кожному гравцю індивідуальний підхід.

Незважаючи на те, що автор намагався зробити книжку максимально зрозумілою для кожного, вона розрахована на гравців, що вже мають базові знання про покер і не призначена для конкретних новачків, які тільки-тільки почали вивчати правила. Сам Енхолт називає її таким собі «путівником».

Прочитайте покерну книжку «Бездоганний покер» Енхолта, завантаживши книжку у форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Джон Енхолт – професійний, успішний гравець середніх лімітів. На початку книжки ви можете прочитати кілька слів про автора, як він прийшов у покер і які результати показував на момент написання «Ідеального покеру».

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук