Оновлено

Джонатан Літтл «Секрети професійного турнірного покеру»

Джонатан Літтл «Секрети професійного турнірного покеру»
0.0
«Secrets of Professional Tournament Poker» («Секрети професійного турнірного покеру»)
Рік:
2012
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл

Книгу «Секрети професійного турнірного покеру» Джонатана Літтла часто називають найкращою книгою з турнірного покеру, або, як мінімум, кращою з тих, які були написані після Харрінгтона. Багато в чому на це вплинуло те, що покерист і тренер писав її з особистого досвіду.

Автор зізнається, що до того, як стати професіоналом і навіть до того, як зіграти першу роздачу на реальні гроші, він вивчив чимало покерної літератури, але в більшості книжок з турнірного покеру не знайшов особливо корисної інформації. Тому він створив свою книгу, яка допоможе заощадити час читачів на пошук необхідної інформації. Літтл впевнений, що при належному підході до прочитання матеріалу, він буде вкрай корисний і прискорить ваш шлях до професійної кар'єри турнірного гравця в покер. На відміну від багатьох інших авторів, Літтл не віддає перевагу тайтово стилю гри.

Прочитайте «Секрети турнірного покеру» Літтла, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Книга складається з 14 томів, з яких два – теоритических і 12 практичних.

Трохи про автора:

Джонатан Літтл – успішний професіонал, відомий тренер, автор кількох книг по турнірному покері. На його рахунку пару сотень навчальних відео по MTT і СНГ.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук