Оновлено

Ден Харрінгтон «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра» (том 1)

Ден Харрінгтон «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра» (том 1)
0.0
«Harrington on Hold'em: Volume I: Strategic Play» («Посібник Харрінгтона з холдему: Том I: Стратегічна гра»)
Рік:
2004
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Подібні книги

Серію книг «Харінгтон про Холдем» можна назвати класикою покерної літератури. Вона складається з трьох взаємопов'язаних томів, перший з яких носить назву «Стратегічна гра». Він присвячений основам турнірного холдему. Тут ви прочитаєте про особливості гри в техаський холдем, стилі і підходи гравців, важливості позиції за столом, види і стадії турніру.

У першу чергу книга буде корисна тим покеристам, які позиціонують себе як турнірні гравці або бажають розвиватися у цьому напрямку. Навіть якщо у вас немає досвіду, і ви ніколи не брали участь у великих подіях, після прочитання матеріалу, викладеного Харінгтоном і Роберті в книзі, у вас сформується досить повне і чітке уявлення про турнірному покері, а також розуміння того, на що варто звертати увагу і як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Прочитайте «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра», скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Дане зібрання складається з трьох книг. Кожен з томів корисний сам по собі, але в комплексі вони, безумовно, мають максимально корисний ефект.

Трохи про авторів:

Ден Харінгтон – професійний гравець в покер з багаторічним стажем. На його рахунку є трофеї різних престижних покерних серій, а в 2010-му ім'я покериста внесли в Зал Слави Покеру. Він є автором 7 книг по покеру. Співавтор Харінгтона Біл Роберті, не настільки відомий, хоча на його рахунку

навіть більше книг. Біл написав 5 покерних книг (всі у співавторстві з Харінгтоном), 6 книг з нардів і 6 з шахів.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук