Оновлено

Ден Харрінгтон «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра» (том 1)

Ден Харрінгтон «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра» (том 1)
4.2
«Harrington on Hold'em: Volume I: Strategic Play» («Посібник Харрінгтона з холдему: Том I: Стратегічна гра»)
Рік:
2004
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон

Серію книг «Харінгтон про Холдем» можна назвати класикою покерної літератури. Вона складається з трьох взаємопов'язаних томів, перший з яких носить назву «Стратегічна гра». Він присвячений основам турнірного холдему. Тут ви прочитаєте про особливості гри в техаський холдем, стилі і підходи гравців, важливості позиції за столом, види і стадії турніру.

У першу чергу книга буде корисна тим покеристам, які позиціонують себе як турнірні гравці або бажають розвиватися у цьому напрямку. Навіть якщо у вас немає досвіду, і ви ніколи не брали участь у великих подіях, після прочитання матеріалу, викладеного Харінгтоном і Роберті в книзі, у вас сформується досить повне і чітке уявлення про турнірному покері, а також розуміння того, на що варто звертати увагу і як вчинити в тій чи іншій ситуації.

Прочитайте «Харінгтон про Холдем: стратегічна гра», скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Дане зібрання складається з трьох книг. Кожен з томів корисний сам по собі, але в комплексі вони, безумовно, мають максимально корисний ефект.

Трохи про авторів:

Ден Харінгтон – професійний гравець в покер з багаторічним стажем. На його рахунку є трофеї різних престижних покерних серій, а в 2010-му ім'я покериста внесли в Зал Слави Покеру. Він є автором 7 книг по покеру. Співавтор Харінгтона Біл Роберті, не настільки відомий, хоча на його рахунку

навіть більше книг. Біл написав 5 покерних книг (всі у співавторстві з Харінгтоном), 6 книг з нардів і 6 з шахів.

Подібні книги
Відгуки (13)
Аура користувача yuramu 1111
Україна yuramu Експерт
Експерт

відомий покерознавець Ден Харінгтон має свої цікаві ідеї стратегії гри  але покер з часом дуже сильно змінився! 

Аура користувача Begu_Idu 939
Україна Begu_Idu Експерт
Експерт

Свого часу наскільки мені відомо,ця книга зробила фурор в покерному світі,але зараз вже,звісно,втратила свою актуальність....

Аура користувача MisterKek 1278
Україна MisterKek Експерт
Експерт

Перша книга ( про покер ) яку я прочитав. Зараз би не радив би її нікому. Дуже застаріла інформація там. Вона була актуальна максимум до 2012 року. Але те як там подається інформація і розбір ситуації за столом, мені сподобалось.

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Якщо хочете розвиватись як турнірний гравець, то варто прочитати.

Аура користувача lsv78 379
Україна lsv78 Фанат
Фанат

Більше 10-ти років назад почав читати цю книгу і зупинився десь на сторінці 10-й)

Актуальність книг про покер, їхня користь для мене сумнівна.

Більше ніяких покерних книжок " в руки не брав")

Але, може колись і прочитаю повністю, багато любив читати раніше.

Аура користувача serjio25 537
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга не дуже актуальна. В покері наразі все дуже швидко змінюється.

Аура користувача greenlarrow27 165
Україна greenlarrow27 Фанат
Фанат

Книга цікава, але покер так стрімко змінюється, що деякі речі вже не актуальні. Загалом нормальна книга для того,  щоб прочитати 

Аура користувача Vadimon4ik 417
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

У першу чергу книга буде корисна тим покеристам, які позиціонують себе як турнірні гравці або бажають розвиватися у цьому напрямку.

Аура користувача Attikus 1300
Україна Attikus Експерт
Експерт

Можна почитати, як раніше грали в покер. Покер швидко змінюється, потрібно тримати руку на пульсі.  

Аура користувача lendelgoal 173
Україна lendelgoal Фанат
Фанат

Класика, але по більшості інформація в книзі буде застарілою, покер за 20 років змінивсь, і багато яких мувів з книги вже не працює, особливо в онлайні. Це моя перша книга по покеру

Аура користувача sinica 177
Україна sinica Фанат
Фанат

"Харрінгтон про Холдем: стратегічна гра" - це книга, що заслужено займає місце в книжковій полиці будь-якого серйозного гравця покеру. Ден Харрінгтон - відомий професійний гравець, який поділився своїм багаторічним досвідом гри в безлімітний Холдем. В книзі автор не тільки описує стратегії гри на різних етапах турніру, але й навчає читача розуміти, які фактори впливають на прийняття рішень за столом. Книга містить чимало корисної інформації, в тому числі практичні приклади гри в різних ситуаціях, зокрема на флопі, терні та рівері. Також автор дає поради з управління банкролем, вибору грального місця та інших аспектів, пов'язаних з грою в покер. Однак, книга була написана досить давно (2004 рік), і вона може виглядати застарілою порівняно з новішими виданнями. Деякі ідеї можуть здатися застарілими або не дуже ефективними в сучасному покері. Також, описані стратегії можуть не підходити для гри в інших варіаціях покеру, крім безлімітного Холдему. Загалом, "Харрінгтон про Холдем: стратегічна гра" - це цікава і корисна книга для тих, хто тільки починає грати в безлімітний Холдем і хоче покращити свої навички. Але для досвідчених гравців книга може бути менш корисною, оскільки вона містить більш загальну теорію, а не детальні стратегії для покращення гри.

Аура користувача RoyalFlushRumble 160
Україна RoyalFlushRumble Фанат
Фанат

Класика є класика. Для новачків - обов'язково, для досвідчених (які не читали) - рекомендовано.

База, фундамент, наріжний камінь, святе письмо покеру

Аура користувача notsurprisedme 179
Україна notsurprisedme Фанат
Фанат

Я рекомендую цю книгу як для новачків у покері, так і для відносно досвідчених гравців, які хочуть покращити свою гру та отримати нові знання та ідеї.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.