Оновлено

Грег Джонс «Розриваємо СНГ в онлайні»

Грег Джонс «Розриваємо СНГ в онлайні»
0.0
«Сrushing online SnG» («Розриваємо СНГ в онлайні»)
Рік:
2012
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Грег "Zerosum79" Джонс
Автор
Грег "Zerosum79" Джонс

Книгу «Розриваємо СНГ в онлайні» Грег Джонс написав будучи тренером-початківцем. В її основу лягло збори усіх стратегічних концепцій, підібраних автором для учнів. Методи з книги Грег використовує у своїх тренуваннях і, за його словами, вони вже на п'ятій сесії допомагають гравцям стати плюсовими.

Починається книжка із СНГ з основ, а потім матеріал подається у розрізі гри на низьких, середніх і високих блайндів. Окремі розділи присвячені грі проти ЛАГів і ТАГів у різних ситуаціях.

Головна цінність цієї покерної книжки в тому, що Джонс приділив увагу багатьом запитанням, які були дуже слабо висвітлені іншими авторами.

Прочитайте «Розриваємо СНД в онлайні» Джонса, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Книга здебільшого розрахована на початківців і середніх гравців, але навіть досвідчені регуляри можуть почерпнути у ній корисну інформацію.

Трохи про автора:

Грег Джонс (також відомий як "Zerosum79") колись був учнем Колліна Мошмана (автора книжок «НЛ Холдем один на один», «Стратегія для SNG» та ін.), вигравши курс тренувань на форумі. Він проявив небувалі здібності до навчання і незабаром Коллін запропонував йому самому провести кілька тренувань. В результаті Джонс став покерним тренером і написав книжку «Розриваємо СНГ в онлайні».

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук