Оновлено
06.04.2024

Пітер Кларк «Посібник гріндера»

Пітер Кларк «Посібник гріндера»
4.4
The Grinder's Manual: A Complete Course in Online No Limit Holdem 6-Max Cash Games (Посібник гріндера: Повний курс із безлімітного холдему за 6 макс столами)
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Пітер Кларк
Автор
Пітер Кларк

Це повний курс із сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких (6 макс) столів. Він охоплює основні поняття, щоб новачок міг прочитати цю книгу і не загубитися. Проте, книга швидко переходить в дуже глибокі концепції з просунутими стратегіями.

Найбільш очевидним прикладом є концепція діапазонів рук. Це просто необхідно вивчити успішному сучасному покеристу, але це одна з найскладніших концепцій для нових гравців. Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Пітер Кларк же представив унікальну книжку. Руки в прикладах іноді мають Х-Х замість наших карт, що означає, що ми повинні розглянути, як ця рука буде розігруватися у діапазоні можливих рук. Нам також ніколи не говорять, які саме дві карти у нашого опонента, тому що це не має значення, коли ми стурбовані тим, як ми справляємося з його діапазоном.

«Я створив, на мою думку, першу в світі книжку, що включає в себе усі найважливіші (з технічної точки зору) теми, необхідні і достатні для того, щоб, прочитавши їх, з легкістю пройти мікроліміти, впевнено закріпитися і плюсовати на низьких лімітах (аж до 100NL), а також створити міцну базу для подальшого зростання і розвитку », – Пітер Кларк про свою книжку «Посібник гріндера».

Досвід прочитання книжки дуже схожий на стратегію «повного занурення» на уроці іноземних мов, коли професор відмовляється дозволяти студентам говорити будь-якою іншою мовою, окрім тої, якою викладають. І цей прийом працює чудово, так як читач починає думати про діапазони майже автоматично, коли аналізує роздачу в грі.

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Відгуки (55)
Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 268
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Потрібно буде почитати. Я люблю в кеш пограти) Надіюсь ця книга допоможе.

Аура користувача aceton44 201
Україна aceton44 Фанат
Фанат

Треба почитати цю книгу скоріш за все найближчим часом ...прокачати скіл))

Аура користувача mikki_19 431
Україна mikki_19 Фанат
Фанат

Хто грає кеш 6 мак буде саме те що треба, цікава книга яку потрібно прочитати

Аура користувача FatalisT 216
Україна FatalisT Фанат
Фанат

Основна родзинка даної книги - це її акцент на неочевидних, на перший погляд, нюансах професійного покеру. Автор пропонує ознайомитись з стратегіями та порадами про управління вашим банкролом, а також є настанови  навичкам з ефективного використання їх часу та ресурсів. Не залишиться в стороні і психологічний аспект гри.

Аура користувача Cokiable 306
Україна Cokiable Фанат
Фанат

Посібник гріндера дуже не погана книжка, але як стверджує автор цьго не достатьньо, щоб побити мікроліміти, але база буде.

Аура користувача rusnov75 211
Україна rusnov75 Фанат
Фанат

Завдяки таким книгам ми більше починаємо замислюватися над грою, яку ми показуємо. Вона буде корисна не тільки новачкам, але й тим, хто давно в покері.

Аура користувача 5un5hine 204
Україна 5un5hine Фанат
Фанат

Посібник гріндера" від Пітера Кларка — це докладний інструктаж для тих, хто бажає вдосконалити свою гру в покер та досягти великих успіхів у світі гріндера. Книга пропонує читачеві чимало практичних порад і стратегічних підходів, враховуючи різні формати гри. Легко читається та корисна для гравців на будь-якому рівні. Загалом, це важливий ресурс для тих, хто серйозно ставиться до покеру.

Аура користувача kokolomoko 141
Україна kokolomoko
Без статусу

Ну що я можу сказати, книжка актуальна, але якщо ви дивитесь відео про покер та навчання 6-Max то її можна й не читати, Хоча в іншому випадку ви за день з книгою пройдете матеріал на декілька днів перегляду з розсусолюванням.

Аура користувача bufendroll 220
Україна bufendroll Фанат
Фанат

цікавий посібник для 6-max для кешевиків я важаю саме те що потрібно! цікавий посібник для 6-max для кешевиків я важаю саме те що потрібно!

Аура користувача bmwTeam 245
Україна bmwTeam Фанат
Фанат

Книга не понятно написана,5 сторінок прочитав,більше не став, дуже все тупо написано!!!

Аура користувача NSUA 204
Україна NSUA Фанат
Фанат

Досить корисна книга, для мене стала першою із всесвіту покеру)

Знайомить нас з базовими концепціями та поняттями, EV, шанси банку, і т.д. вчить нас простій покерній математиці, деякі речі вже застаріли, тому читаючи треба це враховувати, загалом варта уваги.

Аура користувача PIROZOK1 231
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Ця книжка точно для мене - корисна книга для початківців які грають на низьких лімітах и хочуть розуміти що таке діапазони

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Книга досить цікава і кожний з гравців може взяти щось для себе

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Непогана книга, в якій можна знайти для себе різні цікаві речі. Все описано ясно і доступно.

Аура користувача VaKa89 1611
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Це повний курс із сучасної теорії і стратегії покеру по кеш грі для коротких (6 макс) столів. Він охоплює основні поняття, щоб новачок міг прочитати цю книгу і не загубитися. Проте, книга швидко переходить в дуже глибокі концепції з просунутими стратегіями.

Аура користувача JoeMAJOE 70
JoeMAJOE
Без статусу

Топова книга! мені дуже сподобалась та допомогла у свій час

Аура користувача napryxe 176
Україна napryxe
Без статусу

Для іграків, що грають 6 макс кеш столи, книга саме те що потрібно, для початківзів саме те

Аура користувача olgafirst 231
Україна olgafirst Фанат
Фанат

6макс кеш мені подобається.дінамічно. поки ща граю по натхненню. може ця книга допоможе! !

Аура користувача Roman1995 1048
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

Під цим поняттям мається на увазі здатність гравця відігравати величезні обсяги. Грінд передбачає важку і тривалу роботу гемблера, невтомність і постійні зусилля якого приносять регулярний заробіток на грі.

Аура користувача Crimea71 238
Україна Crimea71 Фанат
Фанат

Шановні друзі ! Ця книга як раз для тих , хто тільки-но починає грати в ппокер на кешах .Але і тим хто грає  не перший рік теж підійде . Вона розкриває поняття стратегії гри  за столом і дає змогу бачити що робить , і що робить ваш апонент . Врем'я дарма точно не буде витрачено .

Аура користувача alneal 337
Україна alneal Фанат
Фанат

корисна книга,до глибоких стратегій не дійшов,поки що не треба,але потім планую дочитати!!!

Аура користувача Vadimzp 359
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Пізнавальна книга для 6-max допоможе вибудувати стратегію, оцінити гравців і силу руки. Кеш цікавий тим, що можна зірвати хороший банк за одну роздачу.

Аура користувача Senjin 675
Україна Senjin Експерт
Експерт

Читав цю книгу коли грав кеш 6макс, дуже допомогла в базовому розумінні кеш гри, базових стратегій, однозначно хороший посібник для початківця. Концепції з прикладами пояснені досить добре, рекомендую.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

цікавий посібник для 6-max  для кешевиків я важаю саме те що потрібно!

Аура користувача OlejeanCmates 2774
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Корисно прочитати таку книгу. Універсальність в тому, що будь-який стіл 9-макс. рано чи пізно переходить у 6-макс. Саме тоді проявляється актуальність порад автора цієї книги.

Аура користувача 222dima222 103
Україна 222dima222
Без статусу

У покерному світі дуже швидко усе міняється, тому  завжди потрібно читати та вчитись, кна для початківців, але цікава, є всі ази. 

Аура користувача PingviN 1991
Україна PingviN Гуру
Гуру

Книга для новачків в кеші за 6 макс столами. Вдале застосування стратегії допоможе вийти з міклолімітів на рівень вище.

Аура користувача Luna4444 3025
Україна Luna4444 Гуру
Гуру

Ще не чітала,але зрозуміло по відгукам треба чітать як пособіе для МТТшніків 

Аура користувача ARHANGEL 5024
Україна ARHANGEL Еліта
Еліта

Дуже цікава книга. Він охоплює основні поняття щоб новочок максимально швидко сміг зрозуміти поняття покеру

Аура користувача nathanonlife 623
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Дуже цікава то корисна книга сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких столів.

Аура користувача dEMENT0R 666
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Відмінний джерело інформації для тих, хто мріє про успіх в світі онлайн-покеру. Ведуться порівняння оффлайну та онлайну, теоретичнее навчання гри та багато іншої чудової інформації 


Аура користувача qok24 6255
Україна qok24 Еліта
Еліта

Рекомендую дану книгу для розуміння гри в безлімітний холдем за 6макс столами в МТТ чи кеш. Чітко описує стратегію гри. Вчить нас мислити діапазонами та коректній грі префлоп/постфлоп!

Аура користувача SeregaProfit 136
Україна SeregaProfit
Без статусу

Ця книга - це всеосяжний мега-курс з кеш-ігор в Безлімітний Холдем з акцентованим ухилом на онлайн 6-макс столи. У ній 532 сторінки, 152 приклади рук, а також 80 наочних картинок та схем. Ця книга буде корисна всім: повним новачкам, людям, відносно нещодавно знайомим з покером, гравцям середнього рівня, а також досвідченим гравцям, які бажають поліпшити своє фундаментальне розуміння цієї гри.

Аура користувача victorias 4144
Україна victorias Еліта
Еліта

Однією з головних причин, чому ця книга варто прочитати, є її фокус на аспектах професійної гри в покер. Автор пропонує читачам стратегії та поради щодо управління банкролом, розвитку навичок гри, а також ефективного використання часу та ресурсів. Він також обговорює важливі аспекти, такі як психологія гри, читання опонентів та аналіз даних.

Аура користувача yuramu 2358
Україна yuramu Гуру
Гуру

хто б не хотів стати гріндером... одне я точно знаю наполеглевість візьме вершину над всіма переїздами! а книжку не варто оминути уваги!

Аура користувача vasya62444 162
Україна vasya62444
Без статусу

Зате в 6макс значно більше спотів зі слабкими опонентами. І набагато сильніше має значення позиція щодо такого гравця.

Аура користувача Skindeepp 757
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Однозначно потрібно прочитати, щоб робити ці мікролімити

Аура користувача PIDLUBA 3507
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

З кожної книги про покер можна знайти щось корисне, тому раджу ознайомитись

Аура користувача Uzhgorod 216
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Відмінний посібник для гравця-початківця, стратегія, описана в книзі актуальна і доступно пояснюється

Аура користувача serjio25 2598
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Для початківця книга дуже корисна. Все розписано толково і зрозуміло.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Аура користувача 3Ta5r 221
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Дуже класна книга з переліком всього що потрібно знати в покері, Стратегії і поради для майбутніх чемпіонів.

Аура користувача pankoffff 115
Україна pankoffff
Без статусу

Корисна книга для початківців, багато корисної інформації.Рекомендую до ознайомлення.

Аура користувача Attikus 4608
Україна Attikus Еліта
Еліта

Один з найбільших плюсів книги - це те, що вона пише зрозуміло і доступно, навіть для початківців. Автор пояснює складні концепції простою мовою і супроводжує їх прикладами із реального життя. Це дозволяє читачам легко засвоїти матеріал і застосовувати його у практичних ситуаціях.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Аура користувача BuyGuns 212
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Ну що я можу сказати, книжка актуальна, але якщо ви дивитесь відео про покер та навчання 6-Max то її можна й не читати, Хоча в іншому випадку ви за день з книгою пройдете матеріал на декілька днів перегляду з розсусолюванням.

Аура користувача Ikoone1 0
Україна Ikoone1 Заблокований
Заблокований

Відмінний посібник для гравця-початківця, стратегія, описана в книзі актуальна і доступно пояснюється

Аура користувача ukarmani_ada 200
Україна ukarmani_ada Фанат
Фанат

Прочитавши дану книгу я зрозумів стратегію гри за 6 макс  столами описано в книзі все зрозуміло буду використовувати прочитанні дані вже на практиці

Аура користувача iamtm 251
Україна iamtm Фанат
Фанат

«Посібник Грінченка » - Найкраща книга з покеру, для любителів та професіоналів.

Рекомендую 

♥️♣️♠️♦️


Аура користувача Максим Бакшеєв 2773
Україна Максим Бакшеєв Адмін
Адмін

На мій погляд, наразі це одна з небагатьох покерних книг, які ще можуть бути корисними (в плані актуальності). Якщо не звертати уваги на застарілі сайзінгі, які пропонує Кларк, то для кешевиків книга може стати у нагоді. Рекомендую)

Аура користувача Ilms280418 129
Україна Ilms280418
Без статусу

Дуже крута та корисна книга. Уперше ознайо ившись з нею не все було зрозуміло, та перечитавши її, основна ціль та мислення автора, навантаження, посил, стали нероздільними у моїй грі сьогодні. 

Аура користувача notsurprisedme 157
Україна notsurprisedme
Без статусу

Книга є корисною для гравців, які хочуть поліпшити свою гру з тузом та королем, що є важливим елементом стратегії гри в безлімітний холдем. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх.

Аура користувача Madridoss 54
Україна Madridoss
Без статусу

Починав читати цю кригу, а потім залишив. Думаю, пора повертатися до читання.

Аура користувача dissolveyo 154
Україна dissolveyo
Без статусу

У цілому, "Посібник гріндера" є корисною книгою для будь-якого гравця в покер, який хоче поліпшити свою гру та прагне стати професіоналом. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх, а також надає читачам цінний досвід та поради щодо життя гравця в покер.

Аура користувача ege7688 4704
Україна ege7688 Еліта
Еліта

Я поки зовсім не гріндер, але якщо іти далі то це знадобиться. Тому так, книга корисна

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.