Оновлено

Пітер Кларк «Посібник гріндера»

Пітер Кларк «Посібник гріндера»
0.0
The Grinder's Manual: A Complete Course in Online No Limit Holdem 6-Max Cash Games (Посібник гріндера: Повний курс із безлімітного холдему за 6 макс столами)
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Пітер Кларк
Автор
Пітер Кларк
Подібні книги

Це повний курс із сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких (6 макс) столів. Він охоплює основні поняття, щоб новачок міг прочитати цю книгу і не загубитися. Проте, книга швидко переходить в дуже глибокі концепції з просунутими стратегіями.

Найбільш очевидним прикладом є концепція діапазонів рук. Це просто необхідно вивчити успішному сучасному покеристу, але це одна з найскладніших концепцій для нових гравців. Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Пітер Кларк же представив унікальну книжку. Руки в прикладах іноді мають Х-Х замість наших карт, що означає, що ми повинні розглянути, як ця рука буде розігруватися у діапазоні можливих рук. Нам також ніколи не говорять, які саме дві карти у нашого опонента, тому що це не має значення, коли ми стурбовані тим, як ми справляємося з його діапазоном.

«Я створив, на мою думку, першу в світі книжку, що включає в себе усі найважливіші (з технічної точки зору) теми, необхідні і достатні для того, щоб, прочитавши їх, з легкістю пройти мікроліміти, впевнено закріпитися і плюсовати на низьких лімітах (аж до 100NL), а також створити міцну базу для подальшого зростання і розвитку », – Пітер Кларк про свою книжку «Посібник гріндера».

Досвід прочитання книжки дуже схожий на стратегію «повного занурення» на уроці іноземних мов, коли професор відмовляється дозволяти студентам говорити будь-якою іншою мовою, окрім тої, якою викладають. І цей прийом працює чудово, так як читач починає думати про діапазони майже автоматично, коли аналізує роздачу в грі.

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук