Оновлено

Пітер Кларк «Посібник гріндера»

Пітер Кларк «Посібник гріндера»
4.1
The Grinder's Manual: A Complete Course in Online No Limit Holdem 6-Max Cash Games (Посібник гріндера: Повний курс із безлімітного холдему за 6 макс столами)
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Пітер Кларк
Автор
Пітер Кларк

Це повний курс із сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких (6 макс) столів. Він охоплює основні поняття, щоб новачок міг прочитати цю книгу і не загубитися. Проте, книга швидко переходить в дуже глибокі концепції з просунутими стратегіями.

Найбільш очевидним прикладом є концепція діапазонів рук. Це просто необхідно вивчити успішному сучасному покеристу, але це одна з найскладніших концепцій для нових гравців. Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Пітер Кларк же представив унікальну книжку. Руки в прикладах іноді мають Х-Х замість наших карт, що означає, що ми повинні розглянути, як ця рука буде розігруватися у діапазоні можливих рук. Нам також ніколи не говорять, які саме дві карти у нашого опонента, тому що це не має значення, коли ми стурбовані тим, як ми справляємося з його діапазоном.

«Я створив, на мою думку, першу в світі книжку, що включає в себе усі найважливіші (з технічної точки зору) теми, необхідні і достатні для того, щоб, прочитавши їх, з легкістю пройти мікроліміти, впевнено закріпитися і плюсовати на низьких лімітах (аж до 100NL), а також створити міцну базу для подальшого зростання і розвитку », – Пітер Кларк про свою книжку «Посібник гріндера».

Досвід прочитання книжки дуже схожий на стратегію «повного занурення» на уроці іноземних мов, коли професор відмовляється дозволяти студентам говорити будь-якою іншою мовою, окрім тої, якою викладають. І цей прийом працює чудово, так як читач починає думати про діапазони майже автоматично, коли аналізує роздачу в грі.

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Подібні книги
Відгуки (9)
Користувач Ikoone1
Аура користувача Ikoone1 168
Україна Ikoone1 Фанат
Фанат

Відмінний посібник для гравця-початківця, стратегія, описана в книзі актуальна і доступно пояснюється

Користувач ukarmani_ada
Аура користувача ukarmani_ada 165
Україна ukarmani_ada Фанат
Фанат

Прочитавши дану книгу я зрозумів стратегію гри за 6 макс  столами описано в книзі все зрозуміло буду використовувати прочитанні дані вже на практиці

Користувач iamtm
Аура користувача iamtm 120
Україна iamtm
Без статусу

«Посібник Грінченка » - Найкраща книга з покеру, для любителів та професіоналів.

Рекомендую 

♥️♣️♠️♦️


Користувач Максим Бакшеєв
Аура користувача Максим Бакшеєв 578

На мій погляд, наразі це одна з небагатьох покерних книг, які ще можуть бути корисними (в плані актуальності). Якщо не звертати уваги на застарілі сайзінгі, які пропонує Кларк, то для кешевиків книга може стати у нагоді. Рекомендую)

Користувач Ilms280418
Аура користувача Ilms280418 133
Україна Ilms280418
Без статусу

Дуже крута та корисна книга. Уперше ознайо ившись з нею не все було зрозуміло, та перечитавши її, основна ціль та мислення автора, навантаження, посил, стали нероздільними у моїй грі сьогодні. 

Користувач notsurprisedme
Аура користувача notsurprisedme 151
Україна notsurprisedme Фанат
Фанат

Книга є корисною для гравців, які хочуть поліпшити свою гру з тузом та королем, що є важливим елементом стратегії гри в безлімітний холдем. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх.

Користувач Madridoss
Аура користувача Madridoss 52
Україна Madridoss
Без статусу

Починав читати цю кригу, а потім залишив. Думаю, пора повертатися до читання.

Користувач dissolveyo
Аура користувача dissolveyo 152
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

У цілому, "Посібник гріндера" є корисною книгою для будь-якого гравця в покер, який хоче поліпшити свою гру та прагне стати професіоналом. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх, а також надає читачам цінний досвід та поради щодо життя гравця в покер.

Користувач ege7688
Аура користувача ege7688 657
Україна ege7688 Експерт
Експерт

Я поки зовсім не гріндер, але якщо іти далі то це знадобиться. Тому так, книга корисна

Оцінити:
Додати відгук