Оновлено

Пітер Кларк «Посібник гріндера»

Пітер Кларк «Посібник гріндера»
4.5
The Grinder's Manual: A Complete Course in Online No Limit Holdem 6-Max Cash Games (Посібник гріндера: Повний курс із безлімітного холдему за 6 макс столами)
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Пітер Кларк
Автор
Пітер Кларк

Це повний курс із сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких (6 макс) столів. Він охоплює основні поняття, щоб новачок міг прочитати цю книгу і не загубитися. Проте, книга швидко переходить в дуже глибокі концепції з просунутими стратегіями.

Найбільш очевидним прикладом є концепція діапазонів рук. Це просто необхідно вивчити успішному сучасному покеристу, але це одна з найскладніших концепцій для нових гравців. Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Пітер Кларк же представив унікальну книжку. Руки в прикладах іноді мають Х-Х замість наших карт, що означає, що ми повинні розглянути, як ця рука буде розігруватися у діапазоні можливих рук. Нам також ніколи не говорять, які саме дві карти у нашого опонента, тому що це не має значення, коли ми стурбовані тим, як ми справляємося з його діапазоном.

«Я створив, на мою думку, першу в світі книжку, що включає в себе усі найважливіші (з технічної точки зору) теми, необхідні і достатні для того, щоб, прочитавши їх, з легкістю пройти мікроліміти, впевнено закріпитися і плюсовати на низьких лімітах (аж до 100NL), а також створити міцну базу для подальшого зростання і розвитку », – Пітер Кларк про свою книжку «Посібник гріндера».

Досвід прочитання книжки дуже схожий на стратегію «повного занурення» на уроці іноземних мов, коли професор відмовляється дозволяти студентам говорити будь-якою іншою мовою, окрім тої, якою викладають. І цей прийом працює чудово, так як читач починає думати про діапазони майже автоматично, коли аналізує роздачу в грі.

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Подібні книги
Відгуки (26)
Аура користувача nathanonlife 282
Україна nathanonlife Фанат
Фанат

Дуже цікава то корисна книга сучасної теорії і стратегії покеру з кеш гри для коротких столів.

Аура користувача dEMENT0R 453
Україна dEMENT0R Фанат
Фанат

Відмінний джерело інформації для тих, хто мріє про успіх в світі онлайн-покеру. Ведуться порівняння оффлайну та онлайну, теоретичнее навчання гри та багато іншої чудової інформації 


Аура користувача qok24 646
Україна qok24 Експерт
Експерт

Рекомендую дану книгу для розуміння гри в безлімітний холдем за 6макс столами в МТТ чи кеш. Чітко описує стратегію гри. Вчить нас мислити діапазонами та коректній грі префлоп/постфлоп!

Аура користувача SeregaProfit 152
Україна SeregaProfit Фанат
Фанат

Ця книга - це всеосяжний мега-курс з кеш-ігор в Безлімітний Холдем з акцентованим ухилом на онлайн 6-макс столи. У ній 532 сторінки, 152 приклади рук, а також 80 наочних картинок та схем. Ця книга буде корисна всім: повним новачкам, людям, відносно нещодавно знайомим з покером, гравцям середнього рівня, а також досвідченим гравцям, які бажають поліпшити своє фундаментальне розуміння цієї гри.

Аура користувача victorias 878
Україна victorias Експерт
Експерт

Однією з головних причин, чому ця книга варто прочитати, є її фокус на аспектах професійної гри в покер. Автор пропонує читачам стратегії та поради щодо управління банкролом, розвитку навичок гри, а також ефективного використання часу та ресурсів. Він також обговорює важливі аспекти, такі як психологія гри, читання опонентів та аналіз даних.

Аура користувача yuramu 1128
Україна yuramu Експерт
Експерт

хто б не хотів стати гріндером... одне я точно знаю наполеглевість візьме вершину над всіма переїздами! а книжку не варто оминути уваги!

Аура користувача vasya62444 172
Україна vasya62444 Фанат
Фанат

Зате в 6макс значно більше спотів зі слабкими опонентами. І набагато сильніше має значення позиція щодо такого гравця.

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Однозначно потрібно прочитати, щоб робити ці мікролімити

Аура користувача PIDLUBA 949
Україна PIDLUBA Експерт
Експерт

З кожної книги про покер можна знайти щось корисне, тому раджу ознайомитись

Аура користувача Uzhgorod 154
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Відмінний посібник для гравця-початківця, стратегія, описана в книзі актуальна і доступно пояснюється

Аура користувача serjio25 539
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Для початківця книга дуже корисна. Все розписано толково і зрозуміло.

Аура користувача Alice 157
Україна Alice Фанат
Фанат

Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Аура користувача 3Ta5r 176
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Дуже класна книга з переліком всього що потрібно знати в покері, Стратегії і поради для майбутніх чемпіонів.

Аура користувача pankoffff 138
Україна pankoffff
Без статусу

Корисна книга для початківців, багато корисної інформації.Рекомендую до ознайомлення.

Аура користувача Attikus 1349
Україна Attikus Експерт
Експерт

Один з найбільших плюсів книги - це те, що вона пише зрозуміло і доступно, навіть для початківців. Автор пояснює складні концепції простою мовою і супроводжує їх прикладами із реального життя. Це дозволяє читачам легко засвоїти матеріал і застосовувати його у практичних ситуаціях.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Якщо ви – покерист, що грає в нуль або в плюс на коротких столах на низьких лімітах, який бажає почати мислити діапазонами і перейти на вищий ліміт – ця книжка для вас!

Аура користувача BuyGuns 154
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Ну що я можу сказати, книжка актуальна, але якщо ви дивитесь відео про покер та навчання 6-Max то її можна й не читати, Хоча в іншому випадку ви за день з книгою пройдете матеріал на декілька днів перегляду з розсусолюванням.

Аура користувача Ikoone1 0
Україна Ikoone1 Заблокований
Заблокований

Відмінний посібник для гравця-початківця, стратегія, описана в книзі актуальна і доступно пояснюється

Аура користувача ukarmani_ada 206
Україна ukarmani_ada Фанат
Фанат

Прочитавши дану книгу я зрозумів стратегію гри за 6 макс  столами описано в книзі все зрозуміло буду використовувати прочитанні дані вже на практиці

Аура користувача iamtm 256
Україна iamtm Фанат
Фанат

«Посібник Грінченка » - Найкраща книга з покеру, для любителів та професіоналів.

Рекомендую 

♥️♣️♠️♦️


Аура користувача Максим Бакшеєв 900
Україна Максим Бакшеєв Адмін
Адмін

На мій погляд, наразі це одна з небагатьох покерних книг, які ще можуть бути корисними (в плані актуальності). Якщо не звертати уваги на застарілі сайзінгі, які пропонує Кларк, то для кешевиків книга може стати у нагоді. Рекомендую)

Аура користувача Ilms280418 132
Україна Ilms280418
Без статусу

Дуже крута та корисна книга. Уперше ознайо ившись з нею не все було зрозуміло, та перечитавши її, основна ціль та мислення автора, навантаження, посил, стали нероздільними у моїй грі сьогодні. 

Аура користувача notsurprisedme 180
Україна notsurprisedme Фанат
Фанат

Книга є корисною для гравців, які хочуть поліпшити свою гру з тузом та королем, що є важливим елементом стратегії гри в безлімітний холдем. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх.

Аура користувача Madridoss 56
Україна Madridoss
Без статусу

Починав читати цю кригу, а потім залишив. Думаю, пора повертатися до читання.

Аура користувача dissolveyo 179
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

У цілому, "Посібник гріндера" є корисною книгою для будь-якого гравця в покер, який хоче поліпшити свою гру та прагне стати професіоналом. Книга пропонує вичерпну та доступну інформацію, яку можна застосувати у реальних іграх, а також надає читачам цінний досвід та поради щодо життя гравця в покер.

Аура користувача ege7688 1084
Україна ege7688 Експерт
Експерт

Я поки зовсім не гріндер, але якщо іти далі то це знадобиться. Тому так, книга корисна

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.