Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Девід Скланскі «Теорія покеру»

Девід Скланскі «Теорія покеру»
4.5
«Theory of Poker» («Теорія покеру»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Незважаючи на назву «Теорія покеру», ця книга написана не для конкретних новачків, а для тих гравців, які вже вміють грати і хочуть поліпшити свої навички. Скланскі з професійної точки зору написав про математику і психологію покеру.

Він поставив собі за мету ознайомити читачів з теорією покеру так, щоб кожен з них зміг побороти в собі залежність від удачі і стати справжнім майстром, що покладається лише на досвід.

Книга містить величезну базу знань, масу корисної інформації та наочних прикладів, які допомагають максимально доступно засвоїти інформацію.

Прочитайте покеру книгу «Теорія покеру» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Це дванадцята книга авторства (і співавторства) Девіда Скланскі. Вона досить об'ємна і пізнавальна. Сам автор стверджує, що її потрібно не просто прочитати, а також гарненько осмислити.

Трохи про автора:

Девід Скланскі – талановитий гравець і математик. Він зробив величезний внесок в покерну літературу. На рахунку Скланскі 14 книг, автором і співавтором яких він виступає. Багато нині успішних профі вчилися на його книгах.

Подібні книги
Боб Ціаффоне «Омаха покер»
4.4
14 відгуків
Рік: 1987 / Тип: -
Боб Ціаффоне
Автор
Боб Ціаффоне
Детальніше
Відгуки (11)
Аура користувача syslik_ 142
Україна syslik_
Без статусу

Девід Скланскі - авторитетна особистість у світі покеру. Його перу належить 13 книг для гравців різного рівня. Книга буде хорошим помічником, разом з яким ви покращите свою гру за декількома напрямками.

Аура користувача Vadimzp 257
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Його книги основа покеру для багатьох гравців, що вже відбулися, однозначно варто приділити увагу на це.

Аура користувача T_Maksymovych 506
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

в книзі заключається сама логіка покера для чого ви в ньому !  бачити свою гру і проблеми в ній!

Аура користувача OlejeanCmates 994
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Автор зосередився не на одному аспекті покеру, а вирішив зосередитися на «загальній картині». Коефіцієнти, психологія, інформація, використання цих речей у поєднанні сприяють прийняттю правильних рішень. Автор переконує, якщо ви приймаєте більше правильних рішень, ніж ваш суперник, то ви переможете.

Аура користувача dEMENT0R 642
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга розкриває глибокі стратегії та імовірності, допомагаючи гравцям розуміти гру на абсолютно новому рівні і підвищувати свої навички до професійного рівня.

Аура користувача yuramu 1887
Україна yuramu Гуру
Гуру

звісно книга вас вдосконалить але як автор підкрелює награвання багато годин і рук , це не відємний досвід!

Аура користувача 3Ta5r 169
Україна 3Ta5r
Без статусу

Все що може підвищити Вашу гру треба читати і брати на озброєння. Рекомендую.

Аура користувача Skindeepp 595
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Якщо ви серйозно ставитеся до гри в покер, я рекомендую вам прочитати Теорію покеру Девіда Скланскі.

Аура користувача serjio25 978
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Це досить складна книга. Незважаючи на назву вона більше підійде професійним гравцям.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Незважаючи на назву «Теорія покеру», ця книга написана не для конкретних новачків, а для тих гравців, які вже вміють грати і хочуть поліпшити свої навички.

Аура користувача Attikus 2244
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Теорія покеру" від Девіда Скланскі - це досить глибока та докладна праця про стратегію гри в покер. Автор розглядає різні аспекти гри, включаючи математичні моделі, психологію гравців та прийняття рішень.

 Скланскі пропонує широкий спектр стратегій та концепцій, що допоможуть покращити гру гравця будь-якого рівня. Він розбирається в складних покерних ситуаціях, надає поради щодо зчитування супротивників, вибору ставок та управління банкролем.

 "Теорія покеру" є вимогливою книгою, яка може зайняти трохи часу та зосередження, але вона дарує глибокі інсайти в світ покеру та допомагає розвинути стратегічне мислення. Ця книга рекомендується серйозним гравцям, які бажають покращити свої навички та глибше розуміти покер як гру стратегії.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.