Оновлено

Девід Скланскі «Теорія покеру»

Девід Скланскі «Теорія покеру»
0.0
«Theory of Poker» («Теорія покеру»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Незважаючи на назву «Теорія покеру», ця книга написана не для конкретних новачків, а для тих гравців, які вже вміють грати і хочуть поліпшити свої навички. Скланскі з професійної точки зору написав про математику і психологію покеру.

Він поставив собі за мету ознайомити читачів з теорією покеру так, щоб кожен з них зміг побороти в собі залежність від удачі і стати справжнім майстром, що покладається лише на досвід.

Книга містить величезну базу знань, масу корисної інформації та наочних прикладів, які допомагають максимально доступно засвоїти інформацію.

Прочитайте покеру книгу «Теорія покеру» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Це дванадцята книга авторства (і співавторства) Девіда Скланскі. Вона досить об'ємна і пізнавальна. Сам автор стверджує, що її потрібно не просто прочитати, а також гарненько осмислити.

Трохи про автора:

Девід Скланскі – талановитий гравець і математик. Він зробив величезний внесок в покерну літературу. На рахунку Скланскі 14 книг, автором і співавтором яких він виступає. Багато нині успішних профі вчилися на його книгах.

Подібні книги
Боб Ціаффоне «Омаха покер»
0.0
0 відгуків
Рік: 1987 / Тип: -
Боб Ціаффоне
Автор
Боб Ціаффоне
Детальніше
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук