Оновлено

Боб Ціаффоне «Омаха покер»

Боб Ціаффоне «Омаха покер»
5.0
«Omaha Poker» («Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»)
Рік:
1987
Мова:
Російська
Тип:
Омаха
Дисципліни:
-
Боб Ціаффоне
Автор
Боб Ціаффоне

Книга «Омаха покер» була написана відомим в покерному ком'юніті письменником Бобом Ціаффоне ще в 1987 році і відкоригована в 2006-му. У ній міститься як базова інформація про Омахи (в т.ч. правила гри), так і матеріал для регулярів. Ціаффоне рекомендує читачам манеру гри, якої успішно користується сам.

Автор часто порівнює омаху з холдемом і проводить паралель в цими двома дисциплінами.

Прочитайте «Омаха покер» Ціаффоне російською, скачавши книгу в PDF.

Якість перекладу залишає бажати кращого, але нехай це не зіпсує вам враження від книги, написаної вельми професійно і в той же час доступно, з ноткою гумору.

Трохи про автора:

Боб Ціаффоне авторитетний письменник, викладач і професійний гравець в Омаху. Основні успіхи покериста припали на 80-е, втім, він до цього дня активно грає. З 1980-х він активно пише статті в покерних виданнях, а також випустив кілька книг з покеру.

Відгуки (1)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 287
Україна Attikus Фанат
Фанат

 Книга "Омаха покер" від Боба Ціаффоне є цінним ресурсом для гравців, які бажають покращити свої навички в грі Омаха. Автор, як визнаний експерт і гравець покеру, докладно розглядає правила, стратегії та основні концепції цієї популярної варіації покеру.

 У книзі Ціаффоне розглядається різноманітність тем, пов'язаних з Омаха покером, включаючи правильний вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, розуміння потенційних комбінацій, зчитування супротивників та багато іншого. Він надає практичні поради та стратегії, які допомагають гравцям покращити свою гру і приймати кращі рішення за столом.

 Особлива цінність книги полягає в тому, що вона детально розглядає особливості Омаха покеру, що робить її важливим додатком до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру. Книга надає читачам глибоке розуміння гри Омаха та допомагає покращити їхні результати за столом.

 "Омаха покер" підходить як для початківців, які бажають ознайомитися з цією варіацією покеру, так і для досвідчених гравців, які прагнуть покращити свої навички. Це зрозуміла і докладна книга, яка надає цінні знання та інформацію для кожного, хто цікавиться Омаха покером.

Оцінити:
Додати відгук