Оновлено
15.02.2024

Боб Ціаффоне «Омаха покер»

Боб Ціаффоне «Омаха покер»
4.3
«Omaha Poker» («Секрети Пот Лімітної Омахи Хай Лоу»)
Рік:
1987
Мова:
Російська
Тип:
Омаха
Дисципліни:
-
Боб Ціаффоне
Автор
Боб Ціаффоне

Книга «Омаха покер» була написана відомим в покерному ком'юніті письменником Бобом Ціаффоне ще в 1987 році і відкоригована в 2006-му. У ній міститься як базова інформація про Омахи (в т.ч. правила гри), так і матеріал для регулярів. Ціаффоне рекомендує читачам манеру гри, якої успішно користується сам.

Автор часто порівнює омаху з холдемом і проводить паралель в цими двома дисциплінами.

Прочитайте «Омаха покер» Ціаффоне російською, скачавши книгу в PDF.

Якість перекладу залишає бажати кращого, але нехай це не зіпсує вам враження від книги, написаної вельми професійно і в той же час доступно, з ноткою гумору.

Трохи про автора:

Боб Ціаффоне авторитетний письменник, викладач і професійний гравець в Омаху. Основні успіхи покериста припали на 80-е, втім, він до цього дня активно грає. З 1980-х він активно пише статті в покерних виданнях, а також випустив кілька книг з покеру.

Відгуки (19)
Аура користувача bmwTeam 245
Україна bmwTeam Фанат
Фанат

Скачав трохи перелистував,ну для 2024 року вже не дуже актуально....

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Для гравців в омаху ця книга буде цінною. Тут ви знайдете концепції,стратегії,правила гри в омаху

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Для тих людей хто грає в омаху ця книга буде досить цікавою і корисною

Аура користувача Vadimzp 359
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Всім любителям цієї гри матеріал буде гарним помічником .Він допоможе налаштувати гру.

Аура користувача VaKa89 1611
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

У книзі розкриваються нові грані гри, які допоможуть гравцям, які вирішили вдосконалюватись і просуватися далі за своєю кар'єрою. Цікавим є постійний порівняльний опис Омахи з Техаським Холдемом. Книга буде корисна всім, хто хоче розширити свої знання та навчитися новим прийомам гри.

Аура користувача T_Maksymovych 511
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Для шанувальників омахи буде цікавий матеріал!  варта до уваги оновлена версія .

Аура користувача victorias 4144
Україна victorias Еліта
Еліта

Якщо тебе цікавить Омаха- то вона твоя, якщо ні, то проходь далі.

Аура користувача OlejeanCmates 2774
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

У цій книзі нічого не залишилося поза увагою книжки Хвана. Ви не знайдете тут жодної інформації, яка не була б узагальнена та викладена більш повно Хвангом. Кращою, здається, є «Стратегія великої гри» Джеффа Хвана, а потім його трилогія «Advanced PLO».

Аура користувача Bullets_zz 5365
Україна Bullets_zz Еліта
Еліта

це тільки для омахерів ) Якось намагався грати в омаху на лоу лімітах . Читав цю книгу . Тому рекомендую якщо є зацікавленність у цьому виді покеру 

Аура користувача dEMENT0R 666
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Граю в омаху коли задовбав холдем. Цей посібник дуже крутий для початківці, так і для крутих , сильних гравців. Завжди сприймав омаху як розвагу, але книга змінила моє ставлення 

Аура користувача yuramu 2358
Україна yuramu Гуру
Гуру

Кнаги для омахи , а омаха часів 1987 це щось... класика! звісно застаріла проте є там свої нюанси!

Аура користувача KAPITAN_DJEK 2677
Україна KAPITAN_DJEK Гуру
Гуру

Класна унига для гравців які люблять омаху, і не проти покращити свою ігру👍

Аура користувача Skindeepp 757
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга містить багато корисної інформації про теорію гри, стратегію і тактику.

Аура користувача serjio25 2598
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Ця книга надасть багато цінної інформації поціновувачам цієї гри.

Аура користувача PIDLUBA 3507
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

Хороша книга, та вона не обов'язкова для вашої бібліотеки, але багато професіоналів її прочитали. У ній є кілька хороших ідей що доносить автор, але вона здається трохи застарілою, оскільки вона була написана досить давно.

Аура користувача Vadimon4ik 362
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

У книзі Ціаффоне розглядається різноманітність тем, пов'язаних з Омаха покером, включаючи правильний вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, розуміння потенційних комбінацій, зчитування супротивників та багато іншого.

Аура користувача 3Ta5r 221
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Цікава книга "Омаха покер" надасть вам безцінний багаж знань. Довго шукав подібний матеріал, бо дуже подобається омаха і омаха х/л. Рекомендую.

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

У книзі детально описана структура торгівлі і стратегія гри в покер. Також читач дізнається з неї про відмінності безлімітного Холдема і Омахи. Детально познайомиться з тактикою «вгору-вниз»(по-іншому»старша-молодша»). Інші теми: участь у роздачі з обмеженням по банку; страховка і шанси; структура турнірів з Омахи; правила успішної гри; цікаві ідеї на майбутнє. Будь-якому починаючому гравцеві варто книгу «Омаха покер» скачати і прочитати. Вона познайомить з покерною дисципліною Омаха. Автор все життя грав у неї і домігся успіхів на високому рівні.

Аура користувача Attikus 4608
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Омаха покер" від Боба Ціаффоне є цінним ресурсом для гравців, які бажають покращити свої навички в грі Омаха. Автор, як визнаний експерт і гравець покеру, докладно розглядає правила, стратегії та основні концепції цієї популярної варіації покеру.

 У книзі Ціаффоне розглядається різноманітність тем, пов'язаних з Омаха покером, включаючи правильний вибір стартових рук, розігрування на постфлопі, розуміння потенційних комбінацій, зчитування супротивників та багато іншого. Він надає практичні поради та стратегії, які допомагають гравцям покращити свою гру і приймати кращі рішення за столом.

 Особлива цінність книги полягає в тому, що вона детально розглядає особливості Омаха покеру, що робить її важливим додатком до бібліотеки будь-якого серйозного гравця покеру. Книга надає читачам глибоке розуміння гри Омаха та допомагає покращити їхні результати за столом.

 "Омаха покер" підходить як для початківців, які бажають ознайомитися з цією варіацією покеру, так і для досвідчених гравців, які прагнуть покращити свої навички. Це зрозуміла і докладна книга, яка надає цінні знання та інформацію для кожного, хто цікавиться Омаха покером.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.