Оновлено

Дойл Брансон «Супер Система»

Дойл Брансон «Супер Система»
5.0
Дойл Брансон «Супер Система»
Рік:
1978
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Дойл Брансон
Автор
Дойл Брансон

Тенденції в світі покеру вельми швидкоплинні, тому відео та статті, написані рік тому, можуть бути вже неактуальні... що ж говорити про книгу, якій близько 40 років? Але, «Супер Система» Дойла Брансона – це одна з тих книг, які варто прочитати новачкам.

Вона розкриває ази покеру, стратегії і прийоми, деякі з яких, здається, будуть актуальні завжди, а також розповідає особливості гри і життя покеристів на власному досвіді і досвіді товаришів Дойла.

Книга, крім покерної складової, має автобіографічний нарис легендарного Брансона. Завдяки цьому читається вона досить легко.

Це одна з перших книг по покеру. У народі її прозвали «Біблією покеру».

Спочатку книга повинна була називатися «Як я заробив більше 1 000 000$ граючи в покер» (How I Made Over 1 000 000$ Playing Poker), але в результаті назву поміняли. У 2004 році була випущена друга частина книги «Супер система 2».

Прочитайте «Супер Система» Брансона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Примітка: крім холдему в «Супер Системі» розповідаються правила і особливості гри в різні інші види покеру. Якщо вам ця тема не цікава, ви можете пропустити теоретичні глави про правила 7-карткового Стаду, дро-покеру і т.д.

Подібні книги
Відгуки (1)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 288
Україна Attikus Фанат
Фанат

 Книга "Супер Система" від Дойла Брансона є однією з найвпливовіших і популярних книг про покер, яка надає широкий огляд різних варіантів гри та стратегій. Автор, як відомий професійний гравець покеру, ділиться своїми досвідом та відкритою інформацією про гру.

 У "Супер Системі" Брансон представляє гравцям різні варіанти покеру, такі як Техаський Холдем, Омаха, Стад, Разз та інші. Книга містить розділи, написані кращими гравцями свого часу, які надають унікальні інсайти та стратегічні поради.

 Однією з переваг "Супер Системи" є те, що вона дає глибокий огляд різних гравців, їхніх стилів гри та підходів. Це дозволяє читачеві отримати широкий спектр знань і побачити гру з різних перспектив.

 Варто відзначити, що "Супер Система" була опублікована в 1979 році, тому деякі аспекти гри можуть бути застарілими в контексті сучасного покеру. Однак, книга все ще має вагому цінність, особливо для гравців, які цікавляться історією та еволюцією покеру.

 Загалом, "Супер Система" є важливим джерелом знань для серйозних гравців покеру. Вона допомагає глибше розуміти гру, надає цінні поради та стимулює думку про стратегії гри. Ця книга є частиною класичної літератури покеру та варта уваги будь-якого гравця, який бажає поглибити свої знання та розвинути свої навички.

Оцінити:
Додати відгук