Оновлено

Дойл Брансон «Супер Система»

Дойл Брансон «Супер Система»
0.0
Дойл Брансон «Супер Система»
Рік:
1978
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Дойл Брансон
Автор
Дойл Брансон
Подібні книги

Тенденції в світі покеру вельми швидкоплинні, тому відео та статті, написані рік тому, можуть бути вже неактуальні... що ж говорити про книгу, якій близько 40 років? Але, «Супер Система» Дойла Брансона – це одна з тих книг, які варто прочитати новачкам.

Вона розкриває ази покеру, стратегії і прийоми, деякі з яких, здається, будуть актуальні завжди, а також розповідає особливості гри і життя покеристів на власному досвіді і досвіді товаришів Дойла.

Книга, крім покерної складової, має автобіографічний нарис легендарного Брансона. Завдяки цьому читається вона досить легко.

Це одна з перших книг по покеру. У народі її прозвали «Біблією покеру».

Спочатку книга повинна була називатися «Як я заробив більше 1 000 000$ граючи в покер» (How I Made Over 1 000 000$ Playing Poker), але в результаті назву поміняли. У 2004 році була випущена друга частина книги «Супер система 2».

Прочитайте «Супер Система» Брансона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Примітка: крім холдему в «Супер Системі» розповідаються правила і особливості гри в різні інші види покеру. Якщо вам ця тема не цікава, ви можете пропустити теоретичні глави про правила 7-карткового Стаду, дро-покеру і т.д.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук