Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Дойл Брансон «Супер Система»

Дойл Брансон «Супер Система»
4.5
Дойл Брансон «Супер Система»
Рік:
1978
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Дойл Брансон
Автор
Дойл Брансон

Тенденції в світі покеру вельми швидкоплинні, тому відео та статті, написані рік тому, можуть бути вже неактуальні... що ж говорити про книгу, якій близько 40 років? Але, «Супер Система» Дойла Брансона – це одна з тих книг, які варто прочитати новачкам.

Вона розкриває ази покеру, стратегії і прийоми, деякі з яких, здається, будуть актуальні завжди, а також розповідає особливості гри і життя покеристів на власному досвіді і досвіді товаришів Дойла.

Книга, крім покерної складової, має автобіографічний нарис легендарного Брансона. Завдяки цьому читається вона досить легко.

Це одна з перших книг по покеру. У народі її прозвали «Біблією покеру».

Спочатку книга повинна була називатися «Як я заробив більше 1 000 000$ граючи в покер» (How I Made Over 1 000 000$ Playing Poker), але в результаті назву поміняли. У 2004 році була випущена друга частина книги «Супер система 2».

Прочитайте «Супер Система» Брансона, скачавши книгу в форматі PDF або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Примітка: крім холдему в «Супер Системі» розповідаються правила і особливості гри в різні інші види покеру. Якщо вам ця тема не цікава, ви можете пропустити теоретичні глави про правила 7-карткового Стаду, дро-покеру і т.д.

Подібні книги
Відгуки (16)
Аура користувача T_Maksymovych 507
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга багато відкриває інформації від Легенди покера. Його ім'я назавжди  в історії покера!

Аура користувача leo_sk 134
Україна leo_sk
Без статусу

Основна суть книги полягає в тому, що різні види покеру (такі як техаський холдем, 7-карточний стад, дро покер тощо) вимагають відмінних стратегій та підходів. Брансон у "Суперсистемі" залучив висновки та думки відомих гравців в цій грі, включаючи Майка Каро, Девіда Склански, Іверсона і багатьох інших, щоб зробити книгу надзвичайно цінною для тих, хто бажає покращити свою гру.

Аура користувача victorias 1231
Україна victorias Експерт
Експерт

Хто хоче рости по лімітам , то ви на правильному шляху, ця книга вам допоможе!

Аура користувача OlejeanCmates 1110
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Агресивний стиль, який використовував Дойл, не є таким ефективним, оскільки зараз існує багато контрстратегій.Спостерігаючи за грою Дойла протягом останнього десятиліття, можна побачити, що навіть він не застосовує створену ним Суперсистему просто тому, що гра змінилася.

Аура користувача dEMENT0R 659
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

На мою думку, книга є найавторитетнішою в світі покеру. Охоплює багато видів покеру, включаючи Техаський Холдем, Омаху, 7-карточний стад, та інші, та надає читачам цінну інформацію, що допомагає розвивати їх навички. Класика в світі покеру 


Аура користувача Bullets_zz 3164
Україна Bullets_zz Гуру
Гуру

Дуже корисна річ для переходу на з початківця - до середняка . Ставить мізки на місце - та вказує на подальший напрямок у розвитку . На мій погляд ця книга має бути одною з перших до вивчання . Однозначно 5 зірок 

Аура користувача PingviN 568
Україна PingviN Експерт
Експерт

Обов'язкова книга для ознайомлення. Дойл - легенда, який тримався на вершині до кінця і вміло пристосовувався до гри з різними гравцями.

Аура користувача Tarasgr 802
Україна Tarasgr Експерт
Експерт

Це була перша моя книга, яку я прочитав в 2014 р. І яка перевернула моє бачення покеру.

І не дарма існував колись жарт про Дойла, що даремно він її видав (до речі за власні кошти), бо після її видання йому деякий час не вдавалось перемогти у WSOP хоча до її видання він вигравав його двічі підряд.

Він хотів навчити людей грати в покер на набагато вищому рівні, ніж тоді був у більшості гравців.

Однозначно це перша книга яка має бути прочитана, тому що вона не тільки інформативна а й цікава.

Аура користувача yuramu 1890
Україна yuramu Гуру
Гуру

Дойл Брансон назавжди! легенда покеру! хоч і застаріла проте в вашій бібліотеці не помішає!

Аура користувача KAPITAN_DJEK 1965
Україна KAPITAN_DJEK Гуру
Гуру

Досить непогана книга, можна читати про різні варіанти гри та стратегії

Аура користувача Skindeepp 658
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Напевно, цю книгу потрібно віднести до художньої літератури про покер.

Аура користувача serjio25 1138
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Так книга дещо втратила свою актуальність. Але багато,чого в ній буде корисним і нині.

Аура користувача PIDLUBA 2556
Україна PIDLUBA Гуру
Гуру

Ця книга застаріла для деяких концепцій Холдему, але її досить як підручник з гри в Холдем, хоч можна і не читати з початку до кінця.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Вона розкриває ази покеру, стратегії і прийоми, деякі з яких, здається, будуть актуальні завжди, а також розповідає особливості гри і життя покеристів на власному досвіді і досвіді товаришів Дойла.

Аура користувача Igorok023 174
Україна Igorok023
Без статусу

Крім передмови і короткої автобіографії Брансона, книга містить в собі 21 розділ, які можна розділити на кілька груп: Як повинен жити гравець; Як потрібно грати в покер; Додаткові історії, факти. Першою частиною твору є банальна порада — «будьте уважні». Брансон пояснює, на що потрібно звертати увагу, за чим стежити, дає ряд важливих порад по самій грі.

Аура користувача Attikus 2421
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Супер Система" від Дойла Брансона є однією з найвпливовіших і популярних книг про покер, яка надає широкий огляд різних варіантів гри та стратегій. Автор, як відомий професійний гравець покеру, ділиться своїми досвідом та відкритою інформацією про гру.

 У "Супер Системі" Брансон представляє гравцям різні варіанти покеру, такі як Техаський Холдем, Омаха, Стад, Разз та інші. Книга містить розділи, написані кращими гравцями свого часу, які надають унікальні інсайти та стратегічні поради.

 Однією з переваг "Супер Системи" є те, що вона дає глибокий огляд різних гравців, їхніх стилів гри та підходів. Це дозволяє читачеві отримати широкий спектр знань і побачити гру з різних перспектив.

 Варто відзначити, що "Супер Система" була опублікована в 1979 році, тому деякі аспекти гри можуть бути застарілими в контексті сучасного покеру. Однак, книга все ще має вагому цінність, особливо для гравців, які цікавляться історією та еволюцією покеру.

 Загалом, "Супер Система" є важливим джерелом знань для серйозних гравців покеру. Вона допомагає глибше розуміти гру, надає цінні поради та стимулює думку про стратегії гри. Ця книга є частиною класичної літератури покеру та варта уваги будь-якого гравця, який бажає поглибити свої знання та розвинути свої навички.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.