Оновлено

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»
4.2
«Small Stakes No-Limit Hold'em» («Безлімітний холдем із невеликими ставками»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер
Мет Флінн
Автор
Мет Флінн
Санні Мехта
Автор
Санні Мехта

«Безлімітний холдем із невеликими ставками» – друга книга, написана трьома успішними гравцями у співавторстві. У 2007 вони випустили підручник з професійної гри в NLH, а кілька років потому світ побачила дана книга, призначена для гравців низьких лімітів.

Автори стверджують, що в сучасному покері безлімітний холдем навіть з невеликими ставками можна назвати грою для слабких. Адже якщо колись там було повно фішів, то зараз вистачає розумних, цілеспрямованих гравців. Щоб виживати на низьких лімітах, а тим більше – заробляти грою, потрібно ретельно працювати і ухвалювати зважені рішення.

У той же час вони стверджують, що вигравати на мікро і низьких лімітах при належному навчанні може кожен. Правда для цього вам, можливо, доведеться кардинально змінити свій підхід до гри і мислення.

У цій книзі мінімум «води» і «загальних» порад, натомість автори намагаються допомогти читачу знайти помилки в його грі і виправити їх.

Для більшого розуміння матеріал побудований на прикладах роздач і розіграшів, більшість з яких були зіграні покеристами, які написали книжку, в реальному житті.

Прочитайте «Безлімітний холдем із невеликими ставками» Міллера, Флінна і Мехта, завантаживши книгу в форматі PDF або Fb2 (російською мовою).

Скоріш за все вам складно буде засвоїти весь матеріал з першого разу, тому автори підручника з покеру рекомендують прочитати книгу кілька разів.

Трохи про авторів:

Ед Міллер стоїть першим у списку авторів, так як є відомим авторитетом в покері, професійним гравцем, автором 9 навчальних книг, а також він викладає більшу частину матеріалу. Але, його співавтори також внесли вагомий внесок у створення цієї та попередньої їх загальної книги. Санні Мехта на момент написання книги був топ-професіоналом і тренером (зараз він відійшов від покеру), а Метт Флінн – відомий практичний теоретик з вченим ступенем з математики.

Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1111
Україна yuramu Експерт
Експерт

Хто не бажає підніматися по ліміах) Але по маленько їдеш дальше будеш!

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Згоден з авторами, що зараз на низьких лімітах багато гравців , які вміють грати в покер, тому підніматись по лімітах складно.

Аура користувача serjio25 537
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Дуже інформативна книга. Тут чітко розписано, що треба робити гравцеві.

Аура користувача Vadimon4ik 417
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

. Щоб виживати на низьких лімітах, а тим більше – заробляти грою, потрібно ретельно працювати і ухвалювати зважені рішення.

Аура користувача Attikus 1300
Україна Attikus Експерт
Експерт

 Книга "Безлімітний холдем із невеликими ставками" від Еда Міллера є цінним ресурсом для гравців, які бажають поліпшити свою гру в безлімітному холдемі з невеликими ставками.

 Міллер зосереджується на стратегіях та техніках, які ефективні для гри на маленьких лімітах. Він розкриває основні концепції, такі як вибір стартових рук, розуміння позиції за столом, управління банкроллом та читання опонентів.

 Книга містить багато практичних порад, прикладів реальних ситуацій та стратегічних підказок. Міллер розбирає різні сценарії та наводить конкретні приклади, як грати в різних ситуаціях і зробити вигідні рішення.

 "Безлімітний холдем із невеликими ставками" є відмінним ресурсом для гравців, які грають на нижчих лімітах і бажають покращити свою гру. Ця книга допоможе розкрити основи безлімітного холдему і надасть вам інструменти для більш успішної гри на невеликих ставках.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.