Оновлено
28.06.2024

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»
4.3
«Small Stakes No-Limit Hold'em» («Безлімітний холдем із невеликими ставками»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер
Мет Флінн
Автор
Мет Флінн
Санні Мехта
Автор
Санні Мехта

«Безлімітний холдем із невеликими ставками» – друга книга, написана трьома успішними гравцями у співавторстві. У 2007 вони випустили підручник з професійної гри в NLH, а кілька років потому світ побачила дана книга, призначена для гравців низьких лімітів.

Автори стверджують, що в сучасному покері безлімітний холдем навіть з невеликими ставками можна назвати грою для слабких. Адже якщо колись там було повно фішів, то зараз вистачає розумних, цілеспрямованих гравців. Щоб виживати на низьких лімітах, а тим більше – заробляти грою, потрібно ретельно працювати і ухвалювати зважені рішення.

У той же час вони стверджують, що вигравати на мікро і низьких лімітах при належному навчанні може кожен. Правда для цього вам, можливо, доведеться кардинально змінити свій підхід до гри і мислення.

У цій книзі мінімум «води» і «загальних» порад, натомість автори намагаються допомогти читачу знайти помилки в його грі і виправити їх.

Для більшого розуміння матеріал побудований на прикладах роздач і розіграшів, більшість з яких були зіграні покеристами, які написали книжку, в реальному житті.

Прочитайте «Безлімітний холдем із невеликими ставками» Міллера, Флінна і Мехта, завантаживши книгу в форматі PDF або Fb2 (російською мовою).

Скоріш за все вам складно буде засвоїти весь матеріал з першого разу, тому автори підручника з покеру рекомендують прочитати книгу кілька разів.

Трохи про авторів:

Ед Міллер стоїть першим у списку авторів, так як є відомим авторитетом в покері, професійним гравцем, автором 9 навчальних книг, а також він викладає більшу частину матеріалу. Але, його співавтори також внесли вагомий внесок у створення цієї та попередньої їх загальної книги. Санні Мехта на момент написання книги був топ-професіоналом і тренером (зараз він відійшов від покеру), а Метт Флінн – відомий практичний теоретик з вченим ступенем з математики.

Відгуки (28)
Аура користувача hart 1161
Україна hart Експерт
Експерт

Аби заробляти грою на низьких лімітах потрібно розуміти всі концепції і стратегії покеру. Ця книга і є тим надійним помічником, який на практиці розкриває все це. 

Аура користувача ALVAZA 206
Україна ALVAZA Фанат
Фанат

👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👎️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 482
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Багато хороших відгуків. Візьму на замітку. Потрібно буде почитати)

Аура користувача mikki_19 948
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Гарна книга для початківців хто грає мікроліміти, важкувато для засвоєння але всеодно рекомендую

Аура користувача Cokiable 2362
Україна Cokiable Гуру
Гуру

Подобається , що взяті саме реальні, тяжкіроздачі. Коли автор сам задумується і зрештою приходить до правильних висновків.

Аура користувача victorias 8790
Україна victorias Еліта
Еліта

Книга містить багато прикладів і реальних ситуацій, які допомагають читачам застосовувати вивчені концепції на практиці. Вона дозволяє розуміти стратегію гри і приймати кращі рішення.

Аура користувача bufendroll 224
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Досить цікава книга в якій ви зможете взяти досить багато цікавої інформації

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

У книзі матеріал побудований на прикладах роздач і розіграшів, більшість з яких були зіграні покеристами, які написали книжку

Аура користувача svitlana74 462
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Книга в якій дуже багато цікавої інформації для гри в безлімітний холдем

Аура користувача rostuk95 305
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить цікава книга в якій ви зможете взяти досить багато цікавої інформації

Аура користувача VaKa89 4836
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

Посібник присвячений темі гри безлімітного холдему на професійному рівні!!

Аура користувача napryxe 175
Україна napryxe
Без статусу

Гарна книга варто прочитати. Міллер розкриває основні концепції, такі як вибір стартових рук, розуміння позиції за столом, управління банкроллом та читання опонентів.

Аура користувача 3Ta5r 223
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Гарна книга хоч і трішки складна, але чудово описано в прикладах розуміння гри для подальшого заробітку.

Аура користувача Uzhgorod 225
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Книга схожа на багато хто з даного покерного асортименту, нічого видатного, але докоряти автору немає сенсу

Аура користувача BuyGuns 219
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

 Книга Міллера – унікальний путівник у сфері онлайн покеру на низьких лімітах. Як новачок, так і гравець, що цілком сформувався, зможе знайти тут багато корисного і цікавого. Дізнайтеся, як покращити свої навички та досягти покерних вершин.

Аура користувача Roman1995 1166
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

безлімітний і безлімітний холдемРізні види покеру пов’язані між собою типом ставок. Гра може проходити лімітно або ж безлімітно. Іншими словами, при лімітної грі є певні ставки, гравець не може ставити стільки, скільки побажає. Другий тип гри не накладає таких обмежень на ставку. Разом з тим, зазначені типи відрізняються не тільки по обмеженню ставок — кожен ліміт має свою ігрову стратегію, відмінну від інших.

Аура користувача Deadpool_UKR 4285
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

Тут навіть самі автори розуміють що їхню книгу зрозуміти з першого разу цілком не вийде. Тому щоб реально щось взяти на озброєння з цієї на мою думку вузьконаправленої книги треба її перечитувати не один раз. В мене не вистачило терпіння.

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Дуже нагоді для гравців кеш гри, інформація ніколи не будить зайвої.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

дуже складна книга для сприйняття покеру. але для розвитку пригодиться!

Аура користувача nathanonlife 613
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Інформативна книга, підходить для новачків, які хочуть більше грати кеш.

Аура користувача OlejeanCmates 4149
Україна OlejeanCmates Еліта
Еліта

Безлімітний холдем із невеликими ставками - це ідеальний варіант для початківців розвивати свої навички. Книга допоможе гравцям виявляти свої помилки у грі та успішно їх виправляти.

Аура користувача vasya62444 162
Україна vasya62444
Без статусу

Відмінний посібник для кешевиків-початківців. Було цікаво ознайомитись.

Аура користувача dEMENT0R 602
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга містить численні приклади і поради, які допоможуть гравцям покращити свої навички та зробити більше прибутку на столах з невеликими ставками. Це те що потрібно початківцям для правильної гри з банкрол менеджментом

Аура користувача yuramu 2309
Україна yuramu Гуру
Гуру

Хто не бажає підніматися по ліміах) Але по маленько їдеш дальше будеш!

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Згоден з авторами, що зараз на низьких лімітах багато гравців , які вміють грати в покер, тому підніматись по лімітах складно.

Аура користувача serjio25 4492
Україна serjio25 Еліта
Еліта

Дуже інформативна книга. Тут чітко розписано, що треба робити гравцеві.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

. Щоб виживати на низьких лімітах, а тим більше – заробляти грою, потрібно ретельно працювати і ухвалювати зважені рішення.

Аура користувача Attikus 5040
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Безлімітний холдем із невеликими ставками" від Еда Міллера є цінним ресурсом для гравців, які бажають поліпшити свою гру в безлімітному холдемі з невеликими ставками.

 Міллер зосереджується на стратегіях та техніках, які ефективні для гри на маленьких лімітах. Він розкриває основні концепції, такі як вибір стартових рук, розуміння позиції за столом, управління банкроллом та читання опонентів.

 Книга містить багато практичних порад, прикладів реальних ситуацій та стратегічних підказок. Міллер розбирає різні сценарії та наводить конкретні приклади, як грати в різних ситуаціях і зробити вигідні рішення.

 "Безлімітний холдем із невеликими ставками" є відмінним ресурсом для гравців, які грають на нижчих лімітах і бажають покращити свою гру. Ця книга допоможе розкрити основи безлімітного холдему і надасть вам інструменти для більш успішної гри на невеликих ставках.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.