Оновлено

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»

Ед Міллер «Безлімітний холдем із невеликими ставками»
0.0
«Small Stakes No-Limit Hold'em» («Безлімітний холдем із невеликими ставками»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ед Міллер
Автор
Ед Міллер
Мет Флінн
Автор
Мет Флінн
Санні Мехта
Автор
Санні Мехта

«Безлімітний холдем із невеликими ставками» – друга книга, написана трьома успішними гравцями у співавторстві. У 2007 вони випустили підручник з професійної гри в NLH, а кілька років потому світ побачила дана книга, призначена для гравців низьких лімітів.

Автори стверджують, що в сучасному покері безлімітний холдем навіть з невеликими ставками можна назвати грою для слабких. Адже якщо колись там було повно фішів, то зараз вистачає розумних, цілеспрямованих гравців. Щоб виживати на низьких лімітах, а тим більше – заробляти грою, потрібно ретельно працювати і ухвалювати зважені рішення.

У той же час вони стверджують, що вигравати на мікро і низьких лімітах при належному навчанні може кожен. Правда для цього вам, можливо, доведеться кардинально змінити свій підхід до гри і мислення.

У цій книзі мінімум «води» і «загальних» порад, натомість автори намагаються допомогти читачу знайти помилки в його грі і виправити їх.

Для більшого розуміння матеріал побудований на прикладах роздач і розіграшів, більшість з яких були зіграні покеристами, які написали книжку, в реальному житті.

Прочитайте «Безлімітний холдем із невеликими ставками» Міллера, Флінна і Мехта, завантаживши книгу в форматі PDF або Fb2 (російською мовою).

Скоріш за все вам складно буде засвоїти весь матеріал з першого разу, тому автори підручника з покеру рекомендують прочитати книгу кілька разів.

Трохи про авторів:

Ед Міллер стоїть першим у списку авторів, так як є відомим авторитетом в покері, професійним гравцем, автором 9 навчальних книг, а також він викладає більшу частину матеріалу. Але, його співавтори також внесли вагомий внесок у створення цієї та попередньої їх загальної книги. Санні Мехта на момент написання книги був топ-професіоналом і тренером (зараз він відійшов від покеру), а Метт Флінн – відомий практичний теоретик з вченим ступенем з математики.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук