Оновлено

Павло Назаревич «Посібник із побудови банкролу»

Павло Назаревич «Посібник із побудови банкролу»
0.0
Павло "Verneer" Назаревич «Посібник із побудови банкролу»
Рік:
2012
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Павло "Verneer" Назаревич
Автор
Павло "Verneer" Назаревич
Подібні книги
Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»
0.0
0 відгуків
Рік: 2011 / Тип: -
Натан "BlackRain79" Вільямс
Автор
Натан "BlackRain79" Вільямс
Детальніше

Книга «Посібник із побудови банкролу» розкриває не тільки тонкощі банкролл-менеджменту в покері, а також служить якійсь «інструкцією» по боротьбі з мікролімітах. У ній Павло Назаревич, більш відомий під ніком "Verneer", поділився своїм досвідом і дав рекомендації як перетворити невеликий депозит в п'ятизначний профіт. Матеріал у книзі подається в розрізі семи головних принципів досягнення довгострокового успіху в покері.

Автор стверджує, що книга призначена не для всіх. Успішні гравці середніх і високих лімітів (вище NL100 з вінрейтом понад 2ВБ/100) напевно нічого нового у ній для себе не відкриють. Але, якщо ви граєте на низьких лімітах або не в силах побити середні – тоді «Побудова банкролу» Verneer'а буде вам корисним. Тут ви знайдете масу корисних порад для гравців низьких та мікролімітів.

Прочитайте «Посібник із побудови банкролу» Назаревича, завантаживши книжку у форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Павло "Verneer" Назаревич – тренер CardRunners, який на власному досвіді довів, що з депозиту менше ніж в 100$ можна розкрутитися до п'ятизначного профіту. На його рахунку більше 100 записаних відеороликів для навчання гравців мікро і низьких лімітів. Через Чорну п'ятницю Павло не мав можливості грати у покер так само як раніше, тому вільний час, що з'явився у нього в 2011 році витратив на написання книги, в якій поділився своїм досвідом і дав поради з побудови банкролу.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук