Оновлено

Павло Назаревич «Посібник із побудови банкролу»

Павло Назаревич «Посібник із побудови банкролу»
4.3
Павло "Verneer" Назаревич «Посібник із побудови банкролу»
Рік:
2012
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Павло "Verneer" Назаревич
Автор
Павло "Verneer" Назаревич

Книга «Посібник із побудови банкролу» розкриває не тільки тонкощі банкролл-менеджменту в покері, а також служить якійсь «інструкцією» по боротьбі з мікролімітах. У ній Павло Назаревич, більш відомий під ніком "Verneer", поділився своїм досвідом і дав рекомендації як перетворити невеликий депозит в п'ятизначний профіт. Матеріал у книзі подається в розрізі семи головних принципів досягнення довгострокового успіху в покері.

Автор стверджує, що книга призначена не для всіх. Успішні гравці середніх і високих лімітів (вище NL100 з вінрейтом понад 2ВБ/100) напевно нічого нового у ній для себе не відкриють. Але, якщо ви граєте на низьких лімітах або не в силах побити середні – тоді «Побудова банкролу» Verneer'а буде вам корисним. Тут ви знайдете масу корисних порад для гравців низьких та мікролімітів.

Прочитайте «Посібник із побудови банкролу» Назаревича, завантаживши книжку у форматі PDF або Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Павло "Verneer" Назаревич – тренер CardRunners, який на власному досвіді довів, що з депозиту менше ніж в 100$ можна розкрутитися до п'ятизначного профіту. На його рахунку більше 100 записаних відеороликів для навчання гравців мікро і низьких лімітів. Через Чорну п'ятницю Павло не мав можливості грати у покер так само як раніше, тому вільний час, що з'явився у нього в 2011 році витратив на написання книги, в якій поділився своїм досвідом і дав поради з побудови банкролу.

Подібні книги
Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»
4.8
6 відгуків
Рік: 2011 / Тип: -
Натан "BlackRain79" Вільямс
Автор
Натан "BlackRain79" Вільямс
Детальніше
Відгуки (3)
Користувач ege7688
Аура користувача ege7688 576
Україна ege7688 Експерт
Експерт

Взяв до уваги! Дивлячись на успіх людини що її писала. Правильно працювати з БР невідміна частина успіху

Користувач sinica
Аура користувача sinica 150
Україна sinica Фанат
Фанат

На мою думку, книга Павла Назаревича «Посібник із побудови банкролу» є дуже корисною для тих, хто починає грати в покер та хоче підвищити свої шанси на успіх. Автор зосереджується на проблемі побудови банкролу та дає практичні поради щодо управління коштами в грі. Книга містить багато цікавої інформації, але на мою думку, деякі розділи можуть бути дещо важкими для новачків в покері, які можуть не мати достатнього досвіду та знань про гру. Також, автор не зосереджується на питаннях тактики та стратегії гри, що може розчарувати деяких читачів. Проте, загалом, книга Павла Назаревича є корисною для тих, хто хоче зрозуміти, як керувати своїми грошима в покері та побудувати ефективний банкрол. Вона містить практичні поради та інформацію, яка може допомогти читачеві уникнути багатьох поширених помилок та зробити правильні рішення в грі.

Користувач Igorok023
Аура користувача Igorok023 166
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Він зміг за 100 днів збільшити свій початковий банкрол 200$ на сайті Full Tilt Poker до 10 000 доларів. Сталося це в 2011 році. Зараз є тренером з покеру в CardRunners. Записав понад 100 навчальних відеороликів.

Оцінити:
Додати відгук