Роберт Екстат «Біблія Боббі з безлімітного холдему»

Роберт Екстат «Біблія Боббі з безлімітного холдему»

Оригінальна назва: «Bobo's bible no-limit holdem» («Біблія Боббі з безлімітного холдему»)

Автор: Роберт "BoBBofitos" Екстат

Рік: 2008

Мова: Російська

Розділ: Книги по техаському холдему

Дисципліни: безлімітний холдем

Книгу з нескромним назвою «Біблія Боббі із безлімітного холдему» варто віднести до літератури для кеш-гравців, у яких вже є за плечима базові знання. При належному підході вона допоможе вам перетворитися із середнього регуляра у впевненого професіонала і стабільно заробляти покером.

Перші три розділи книжки розкривають такі важливі елементи гри, як Еквіті, агресія, довгі і короткі столи. Далі матеріал подається немов по ходу роздачі: спочатку мова йде про префлоп, потім гру на флопі, тьорні і рівері, розглядаючи можливі ситуації з різних сторін, в залежності від кількості та типу опонентів, розміру ставок і т.п.

Багато глав закінчуються контрольними запитаннями щодо розіграшу рук. Усі роздачі, які розглянуті в книзі для наочності, були зіграні Робертом і його учнями в реальному житті.

Автор приділив вагому увагу математичній стороні питання, але для того щоб зрозуміти суть викладеного матеріалу великим математиком бути не потрібно. Про це Екстат згадує в передмові до книги.

Прочитайте «Біблія Боббі з безлімітного холдему», завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця книжка не призначена для початківців, недосвідчених гравців. Якщо ви хочете вивчити правила і осягнути ази гри у холдем – вам варто почати з інших книг, яких у нашій бібліотеці досить багато.

Трохи про автора:

Роберт Екстат більш відомий під своїм ніком "BoBBofitos". Він не може похвалитися великими успіхами в турнірному покері, але в його професіоналізмі за кеш-столами ніхто в покерному співтоваристві не сумнівається. Популярність покерист отримав публікуючи свої пости на форумі 2 + 2 і співпрацюючи з деякими навчальними проектами.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук