Оновлено
27.06.2024

Коллін Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі»

Коллін Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі»
4.6
«Heads-Up No-Limit Hold 'em» («Хедз-ап в НЛ Холдемі» / «Безлімітний холдем сам на сам»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Коллін Мошман
Автор
Коллін Мошман

Вас цікавить покеру книга для хедз-ап гравців? Ви хочете поліпшити свої навички гри один на один і зрозуміти, як і чому варто приймати рішення в тій чи іншій ситуації? Тоді чудовим вибором стане посібник від покерного тренера Колліна Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі».

У цій книзі обговорюються основні принципи ХА СНГ, гра проти опонентів різних стилів, різниця між SNG HU і хедз-апами в кеші, розглядаються маніпуляції з розміром поту і ставок в залежності від сили рук і типів противника, а також описується безліч інших важливих тем, які допоможуть вам розвинути ефективну стратегію гри підлаштовуючись під кожну конкретну партію. Матеріал сповнений живих прикладів з різних великих турнірів.

В останньому розділі книжки автор розповів про кар'єру ХА професіонала, необхідний для цього банкрол, про використання онлайн-софту, контроль тільту тощо.

Прочитайте «Безлімітний холдем сам на сам» Мошман, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Коллін багато в чому акцентує увагу на математичну складову гри, часто згадує відсотки і наполегливо рекомендує читачам користуватися покерним калькулятором.

Трохи про автора:

Коллін Мошман професійний гравець в SNG і SNG HU із вченим ступенем з математики. Він кинув роботу, як тільки зрозумів, що може заробляти покером. Цим він зараз і займається – граючи і тренуючи інших. Коллін написав багато статей для покерних ресурсів, а також записав кілька навчальних ВОДів.

Відгуки (32)
Аура користувача hart 1154
Україна hart Експерт
Експерт

Дуже інформативна покерна література. Показує основні принципи і методики гри в ХА

Аура користувача ALVAZA 206
Україна ALVAZA Фанат
Фанат

👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️👍️

Аура користувача Vetal 11494
Україна Vetal Легенда
Легенда

Ця книга даси вам інформацію як зробити останній крок у турнірі та виграти кубок.

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 482
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Багато хороших відгуків. Візьму на замітку. Потрібно буде почитати)

Аура користувача mikki_19 948
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

В сніг турнірах хедзапи будуть часто, так що вивчайте і буде плюс єв

Аура користувача Cokiable 2328
Україна Cokiable Гуру
Гуру

Це моя найболючіша тема. ХА дуже важко даються, мабуть, треба прочитати, може щось корисного візьму.

Аура користувача victorias 8724
Україна victorias Еліта
Еліта

Дуже цінна книга для будь-якого гравця, який хоче покращити свої навички у форматі хедз-ап гри в безлімітному холдемі. Автор дуже добре пояснює складні концепції та стратегії та робить це доступною мовою.

Аура користувача bufendroll 224
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Відмінно пояснюється гра в хендзап. Раджу прочитати на дозвіллі.

Аура користувача svitlana74 462
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Досить непогана книга для гравців які вибрали цю дисципліну для гри

Аура користувача rostuk95 305
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

У цій книзі ви зможете побачити основні принципи гри в хедз-апі

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Ця книжка прекрасно розповідає про гру на хендс-апі! Пригодиться як для новачків, так і для досвічених гравців.

Аура користувача VaKa89 4833
Україна VaKa89 Еліта
Еліта

Розкриває безліч секретів, за допомогою яких можна обійти суперників у змаганні!

Аура користувача Uzhgorod 225
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

Сподобалося, що теорія підкріплена прикладами, матеріал сприймається набагато легше, особливо інформація про покерну математику. Цілком гарна книга.

Аура користувача BuyGuns 219
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

У цій книзі, разом з математичними розрахунками, наводяться живі приклади з найбільших світових турнірів, розкриваються найважливіші теми: принципи heads-up; аналіз гри проти опонентів, які дотримуються різних стилів; корисні покерні маніпуляції в залежності від сили руки; можливість підстроювання під більшість стратегій використовуваних в heads-up.

Аура користувача d19932808 4546
Україна d19932808 Еліта
Еліта

Лінк не працює (( на ютьюб канал довелось новий шукати, доволі непогана книга для прослуховування, а то втомився вічно бути 2-им у ха) 

Аура користувача 3Ta5r 223
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Книга мені дуже сподобалась, особливо більш поглиблене розкриття в математичному відношені, хедз-ап тепере буде точно за Вами. Читайте.

Аура користувача Roman1995 1166
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

Один з приємних моментів безлімітного холдема — необмежений розмір ставок, аж до всієї суми, наявної у вас при собі в наявності. Однак секрет полягає в тому, щоб визначити оптимальну величину ставок, адже якщо вони будуть занадто великі, ваші суперники будуть боятися вас і перестануть відповідати, а якщо ставки будуть занадто маленькими, опоненти отримають можливість дешево зібрати свої недобудовані руки.

Аура користувача Deadpool_UKR 4285
Україна Deadpool_UKR Еліта
Еліта

Для тих хто грає хедз рідко але мітко, наприклад коли виходиш на фіналку раз в пів року - книга стане в пригоді. Якщо користуватись вміло отриманою інформацію можна зробити топ1. Також легше читати опонента та його дії. Однозначно раджу!

Аура користувача ARHANGEL 5136
Україна ARHANGEL Еліта
Еліта

Прочитав не дуже багато, але дуже корисна книга, це можу сказати точно! тому рекомендую!

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Цікава і пізнавальна книга, а віч-на-віч завжди цікаво битися.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Добре навчить вас грати на хендсапі і головне нездаватися навіть якшо ви вийшли в ХА з набагато меншим стеком

Аура користувача nathanonlife 612
Україна nathanonlife Експерт
Експерт

Дуже корисна книга для тих, хто полюбляє грати хедз-ап. Як для новачків, так і для досвічених гравців.

Аура користувача Filigodre 140
Україна Filigodre
Без статусу

Дуже боюся хедзапу бо починаю нервувати.Зараз читаю і розумію що не все так страшно.Всім хто хоче дізнатися більше книга підійде з перших сторінок.

Аура користувача OlejeanCmates 4149
Україна OlejeanCmates Еліта
Еліта

Хедз-ап в турнірі - це завершальний етап гри, де найважливіше проявити всю свою майстерність, щоб бути першим. Автор узагалюнює всі можливі випадки та стратегію гри у вирішальний момент.

Аура користувача vasya62444 162
Україна vasya62444
Без статусу

Відмінно пояснюється гра в хендзап. Раджу прочитати на дозвіллі.

Аура користувача dEMENT0R 602
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Останнім часом став активно вивчати хедз ап через дійсно велику скуку від довгих сесії мтт. Книга чудова для прочитання і для сприйняття цієї дисципліни. Якщо хочете спробувати щось нове, то це саме те що потрібно

Аура користувача yuramu 2309
Україна yuramu Гуру
Гуру

Ще одна книжка прекрасно розповідає про гру на хендс-апі! Пригодиться і рівень ващого хенд-апу підросте! Автор гарно все описує!

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Якщо у вас слабка гра один на один, то ця книга для вас. В ній чітко показано яку стратегію застосовувати в конкретній ситуації.

Аура користувача serjio25 4483
Україна serjio25 Еліта
Еліта

Це посібник для гравців даної спеціальності. Дуже інформативна книга.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

У цій книзі обговорюються основні принципи ХА СНГ, гра проти опонентів різних стилів, різниця між SNG HU і хедз-апами в кеші, розглядаються маніпуляції з розміром поту і ставок в залежності від сили рук і типів противника, а також описується безліч інших важливих тем, які допоможуть вам розвинути ефективну стратегію гри підлаштовуючись під кожну конкретну партію.

Аура користувача Attikus 5040
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Коллін Мошман є відомим покерним гравцем і тренером, і його книга "Хедз-ап у безлімітному холдемі" є визнаною як одна з найкращих книг з покеру, присвячених стратегії гри в хедз-ап форматі (один на один).

 Ця книга надає читачам детальний огляд ключових концепцій, стратегій і технік, необхідних для успішної гри в хедз-ап безлімітний холдем. Вона розкриває такі аспекти гри, як вибір рук, позиціонування, розіграш рук на флопі, терні та рівері, агресивна гра, блефи, зчитування суперника та багато іншого.

 Мошман використовує чітку та логічну структуру, щоб передати свої ідеї і стратегії, і пропонує приклади з реальних покерних рук, які допомагають усвідомити концепції, описані в книзі.

 Загалом, "Хедз-ап у безлімітному холдемі" є цінним ресурсом для гравців, які бажають покращити свої навички гри в хедз-ап форматі. Вона надає чітку стратегію та основи, які можна використовувати для покращення результатів в цьому виді покеру.

Аура користувача sinica 159
Україна sinica
Без статусу

"Хедз-ап у безлімітному холдемі" - це високоякісний покерний посібник від Колліна Мошмана, який надає глибокий аналіз гри у форматі хедз-ап (гра один на один) в безлімітному холдемі. Книга дуже детально розглядає різні аспекти гри у форматі хедз-ап, такі як вибір рук для гри, варіанти ставок, беттінг на флопі, торні та рівері, а також детальний аналіз покерної стратегії проти різних типів опонентів. Автор розглядає не лише теоретичні аспекти гри, але й практичні, детально описуючи різні сценарії гри та вказуючи на найкращі рішення в кожному з них. Книга містить багато практичних прикладів та ілюстрацій, які допомагають краще зрозуміти матеріал. Одним з головних переваг "Хедз-ап у безлімітному холдемі" є те, що автор пропонує досить легкі та зрозумілі стратегії, які можна застосовувати на різних рівнях гри, починаючи від початківців і закінчуючи професіоналами. Загалом, я вважаю "Хедз-ап у безлімітному холдемі" дуже цінною книгою для будь-якого гравця, який хоче покращити свої навички у форматі хедз-ап гри в безлімітному холдемі. Коллін Мошман дуже добре пояснює складні концепції та стратегії та робить це доступною мовою.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.