Оновлено

Коллін Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі»

Коллін Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі»
0.0
«Heads-Up No-Limit Hold 'em» («Хедз-ап в НЛ Холдемі» / «Безлімітний холдем сам на сам»)
Рік:
2010
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Коллін Мошман
Автор
Коллін Мошман

Вас цікавить покеру книга для хедз-ап гравців? Ви хочете поліпшити свої навички гри один на один і зрозуміти, як і чому варто приймати рішення в тій чи іншій ситуації? Тоді чудовим вибором стане посібник від покерного тренера Колліна Мошман «Хедз-ап у безлімітному холдемі».

У цій книзі обговорюються основні принципи ХА СНГ, гра проти опонентів різних стилів, різниця між SNG HU і хедз-апами в кеші, розглядаються маніпуляції з розміром поту і ставок в залежності від сили рук і типів противника, а також описується безліч інших важливих тем, які допоможуть вам розвинути ефективну стратегію гри підлаштовуючись під кожну конкретну партію. Матеріал сповнений живих прикладів з різних великих турнірів.

В останньому розділі книжки автор розповів про кар'єру ХА професіонала, необхідний для цього банкрол, про використання онлайн-софту, контроль тільту тощо.

Прочитайте «Безлімітний холдем сам на сам» Мошман, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Коллін багато в чому акцентує увагу на математичну складову гри, часто згадує відсотки і наполегливо рекомендує читачам користуватися покерним калькулятором.

Трохи про автора:

Коллін Мошман професійний гравець в SNG і SNG HU із вченим ступенем з математики. Він кинув роботу, як тільки зрозумів, що може заробляти покером. Цим він зараз і займається – граючи і тренуючи інших. Коллін написав багато статей для покерних ресурсів, а також записав кілька навчальних ВОДів.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук