Оновлено

Стівен Сімпсон «Покерний геній»

Стівен Сімпсон «Покерний геній»
0.0
Poker Genius: The Secrets of the Champion «Покерний геній: Секрети чемпіонів»
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Стивен Симпсон
Автор
Стивен Симпсон

Кожен гравець у покер молиться на ідеальну руку, але це трапляється рідко.

Замість цього найкращі гравці у покер знають, як визначити, коли їх удача повернулася до них обличчям і як максимально використовувати кожен момент. Таке мислення необхідне для покеру та інших чемпіонських ігор. Але як розвинути розумовий контроль, щоб грати у покер з концентрацією і ясністю?

У цій книжці ви можете повчитися у тренера, який працював з деякими з найвідомішими чемпіонами світу з покеру, зокрема Крісом Мурманом, автором передмови до книги. Доктор Стівен Сімпсон провів свою кар'єру, допомагаючи гравцям розвивати розумові здібності, необхідні для перемоги. Використовуючи науку, психологію і філософію, він створив методи, що дозволяють максимізувати удачу, впевненість і майстерність гравця.

Доктор Сімпсон ділиться своїми сімома секретами успіху із читачами! У Покерному Генії він докладно пояснює секрети і розглядає запитання, покликані допомогти вам здобути знання та застосувати методи до ваших цілей і здібностей.

За допомогою цього інтуїтивно зрозумілого і простого посібника, читачі всіх рівнів, від початківця до професіонала, зможуть стати кращими і сконцентрованішими гравцями у покер.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук