Оновлено

Стівен Сімпсон «Покерний геній»

Стівен Сімпсон «Покерний геній»
4.6
Poker Genius: The Secrets of the Champion «Покерний геній: Секрети чемпіонів»
Рік:
2016
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Стивен Симпсон
Автор
Стивен Симпсон

Кожен гравець у покер молиться на ідеальну руку, але це трапляється рідко.

Замість цього найкращі гравці у покер знають, як визначити, коли їх удача повернулася до них обличчям і як максимально використовувати кожен момент. Таке мислення необхідне для покеру та інших чемпіонських ігор. Але як розвинути розумовий контроль, щоб грати у покер з концентрацією і ясністю?

У цій книжці ви можете повчитися у тренера, який працював з деякими з найвідомішими чемпіонами світу з покеру, зокрема Крісом Мурманом, автором передмови до книги. Доктор Стівен Сімпсон провів свою кар'єру, допомагаючи гравцям розвивати розумові здібності, необхідні для перемоги. Використовуючи науку, психологію і філософію, він створив методи, що дозволяють максимізувати удачу, впевненість і майстерність гравця.

Доктор Сімпсон ділиться своїми сімома секретами успіху із читачами! У Покерному Генії він докладно пояснює секрети і розглядає запитання, покликані допомогти вам здобути знання та застосувати методи до ваших цілей і здібностей.

За допомогою цього інтуїтивно зрозумілого і простого посібника, читачі всіх рівнів, від початківця до професіонала, зможуть стати кращими і сконцентрованішими гравцями у покер.

Відгуки (7)
Користувач Ikoone1
Аура користувача Ikoone1 168
Україна Ikoone1 Фанат
Фанат

На даний момент я читаю цю книгу і виходячи з того, що встиг прочитати, я можу зробити розгорнутий та інформативний висновок. Книжка дуже корисна. Вона спрямована на розвиток психологічної переваги над опонентами. Також все перекладено правильно, не помічав жодних граматичних та інших помилок. Особисто я після прочитання кількох розділів став почуватися впевненіше у грі, став більш свідомо розігрувати свої руки. І в цілому, я відчуваю зміни у своїй грі на краще! Ставлю 5!

Користувач sinica
Аура користувача sinica 150
Україна sinica Фанат
Фанат

"Покерний геній" Стівена Сімпсона - це цікава книга, яка розповідає про життя та кар'єру одного з найвідоміших гравців в покер. У книзі автор подробиці розповідає про свій досвід гри в покер, про важливість ментального аспекту гри та про те, як він зумів досягти успіху у цій грі. Книга містить багато цікавих історій та прикладів зі свого життя та кар'єри Стівена Сімпсона, які можуть бути корисні для використання у грі в покер. Він надає багато корисних порад та стратегій, які можуть допомогти гравцям поліпшити свою гру та збільшити свій успіх за столом. Однак, на мою думку, книга могла б бути більш структурованою та організованою. Іноді автор переходить від однієї теми до іншої, не завершуючи попередню. Крім того, книга може бути більш корисною для серйозних гравців в покер, які мають деякий досвід гри, а не для новачків. В цілому, "Покерний геній" є цікавою книгою, яка може бути корисною для тих, хто хоче дізнатися більше про гру в покер та про досвід відомого гравця. Книга містить багато корисної інформації та практичних порад, які можуть допомогти гравцям покращити свою гру та досягти успіху за столом. Однак, я б рекомендував цю книгу тільки досвідченим гравцям в покер, які вже мають певний досвід гри.

Користувач notsurprisedme
Аура користувача notsurprisedme 151
Україна notsurprisedme Фанат
Фанат

Ця книга є вельми цінною для покерних гравців будь-якого рівня, оскільки вона пропонує розуміння того, що справді потрібно для того, щоб стати успішним покеристом. Автор вміло поєднує наукові дослідження та практичний досвід, що робить книгу легкою у сприйнятті та захопливою для читачів. Я рекомендую цю книгу будь-якому, хто зацікавлений у розвитку своїх покерних навичок.

Користувач Sensei4b
Аура користувача Sensei4b 116
Україна Sensei4b
Без статусу

Захоплива книга Стівена Сімпсона «Покерний геній» розкриває стратегії, тактики та психологію гри в покер. Цінні поради та реальний досвід автора роблять її корисною для всіх рівнів гравців.Вона може бути корисна для різних типів гравців, включаючи початківців, досвідчених гравців, гравців різних варіантів покеру та тих, хто бажає розширити свої знання

Користувач dissolveyo
Аура користувача dissolveyo 152
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

Книга допомагає читачам краще зрозуміти покер, дізнатися багато цікавої інформації про покерні турніри та розвиток гри в цілому. Крім того, "Покерний геній" є важливим підручником для тих, хто хоче розвиватися у грі в покер. Він надає багато корисних порад та прийомів, які можна використовувати під час гри на столі.

Користувач ege7688
Аура користувача ege7688 657
Україна ege7688 Експерт
Експерт

Єдина книга яку я розпочав читати на покерну тематику, але ще не закінчив. Перші враження позитивні, хоч і більше люблю дивитися ніж читати. Захоплює

Користувач Igorok023
Аура користувача Igorok023 166
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Доктор Сімпсон ділиться своїми сімома секретами успіху із читачами! У Покерному Генії він докладно пояснює секрети і розглядає запитання, покликані допомогти вам здобути знання та застосувати методи до ваших цілей і здібностей

Оцінити:
Додати відгук