Оновлено

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму 2»

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму 2»
0.0
«The Mental Game of Poker 2» («Покер: Ігри розуму» (том 2) / «Ментальна сторона гри у покер 2» / «Гра в покер: ментальні аспекти, частина 2»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Джаред Тендлер
Автор
Джаред Тендлер
Баррі Картер
Автор
Баррі Картер
Подібні книги

«Покер: Ігри розуму 2» розширено описує психологічні стратегії і теорії з основоположної книжки Джареда Тендлера, яка вперше розповіла про боротьбу з тільтом і тим самим допомогла багатьом гравцям прибрати ментальні ліки з їхньої гри.

У той час, як перший том присвячений здебільшого питанням боротьби з тільтом, другий – багатогранніший. Книга пропонує перевірені стратегії для того щоб: грати у покер довше і за більшою  кількістю столів у онлайні; поліпшити процес ухвалення рішення; швидше навчатися; прибрати помилкову С-гру; збільшити фокус і дисципліну.

Читайте «Покер: Ігри розуму» (том 2) Джареда Тендлер, завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2 у нашій бібліотеці (російською мовою), а також прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Обидві книги про ментальну сторону покеру принесуть величезну користь будь-якому гравцю, при правильному підході і уважному прочитанні. Вони допоможуть помітно поліпшити ефективність гри і зроблять її в рази комфортнішою.

Трохи про авторів:

Джаред Тендлер добре відомий покерний психолог, який працює тренером з психології або так званим «ментальним коучем» з багатьма успішними гравцями. Крім цього, він допоміг тисячам покеристів за допомогою спеціальних відео, написаних ним статей і книг, а також спілкуванню на форумі. Його співавтором в написанні двох томів «Ігри розуму» став журналіст і покерист Баррі Картер, який неодноразово наголошував, що вніс незначний внесок у написання книги, просто висловивши свою думку на викладений Джаредом матеріал з точки зору гравця.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук