Оновлено

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму 2»

Джаред Тендлер «Покер: Ігри розуму 2»
4.8
«The Mental Game of Poker 2» («Покер: Ігри розуму» (том 2) / «Ментальна сторона гри у покер 2» / «Гра в покер: ментальні аспекти, частина 2»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ, СНГ, Кеш, Спіни
Джаред Тендлер
Автор
Джаред Тендлер
Баррі Картер
Автор
Баррі Картер

«Покер: Ігри розуму 2» розширено описує психологічні стратегії і теорії з основоположної книжки Джареда Тендлера, яка вперше розповіла про боротьбу з тільтом і тим самим допомогла багатьом гравцям прибрати ментальні ліки з їхньої гри.

У той час, як перший том присвячений здебільшого питанням боротьби з тільтом, другий – багатогранніший. Книга пропонує перевірені стратегії для того щоб: грати у покер довше і за більшою  кількістю столів у онлайні; поліпшити процес ухвалення рішення; швидше навчатися; прибрати помилкову С-гру; збільшити фокус і дисципліну.

Читайте «Покер: Ігри розуму» (том 2) Джареда Тендлер, завантаживши книжку в форматі PDF і Fb2 у нашій бібліотеці (російською мовою), а також прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Обидві книги про ментальну сторону покеру принесуть величезну користь будь-якому гравцю, при правильному підході і уважному прочитанні. Вони допоможуть помітно поліпшити ефективність гри і зроблять її в рази комфортнішою.

Трохи про авторів:

Джаред Тендлер добре відомий покерний психолог, який працює тренером з психології або так званим «ментальним коучем» з багатьма успішними гравцями. Крім цього, він допоміг тисячам покеристів за допомогою спеціальних відео, написаних ним статей і книг, а також спілкуванню на форумі. Його співавтором в написанні двох томів «Ігри розуму» став журналіст і покерист Баррі Картер, який неодноразово наголошував, що вніс незначний внесок у написання книги, просто висловивши свою думку на викладений Джаредом матеріал з точки зору гравця.

Подібні книги
Відгуки (11)
Аура користувача victorias 914
Україна victorias Експерт
Експерт

Книга "Покер: ігри розуму 2" від Джареда Тендлера - це продовження його першої книги, яка зосереджена на психологічних аспектах гри в покер. Дуже гарна книга!

Аура користувача vasya62444 172
Україна vasya62444 Фанат
Фанат

Ще одна з книжок, яку прослухав у аудіо форматі неодноразово. На дозвіллі можна почитати та підкреслити для себе щось нове.

Аура користувача skavron 121
Україна skavron
Без статусу

Автор дуже детально і доступно описує психологічну теорію. Рекомендую!!

Аура користувача yuramu 1160
Україна yuramu Експерт
Експерт

Як і перша частина дуже допомагає в психології і мотивації в грі! Для досвіду вам обовязково пригодиться!

Аура користувача Skindeepp 517
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Гарно підійде для тих гравців, які катають н- кількість столів на протязі багатьох годин.

Аура користувача serjio25 543
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Книга пропонує цікаві варіанти стратегії гри. Це дає вам більшу варіативність.

Аура користувача Alice 157
Україна Alice Фанат
Фанат

Книга пропонує перевірені стратегії для того щоб: грати у покер довше і за більшою кількістю столів у онлайні; поліпшити процес ухвалення рішення; швидше навчатися; прибрати помилкову С-гру; збільшити фокус і дисципліну.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Книга пропонує перевірені стратегії для того щоб: грати у покер довше і за більшою кількістю столів у онлайні; поліпшити процес ухвалення рішення; швидше навчатися; прибрати помилкову С-гру; збільшити фокус і дисципліну.

Аура користувача sinica 177
Україна sinica Фанат
Фанат

Книга Джареда Тендлера "Покер: Ігри розуму 2" є продовженням його попередньої книги "Покер: Ігри розуму". Як і в першій книзі, Тендлер пропонує поглиблене дослідження різних аспектів гри в покер, зокрема, використання психології та ментального підготовлення гравця, а також робота над емоційним і психологічним станом під час гри. У цій книзі Тендлер розглядає більш глибокі інтелектуальні та психологічні аспекти гри в покер. Він допомагає читачам розібратися з тим, як працює їх мислення та психологічний стан відносно покерної гри, щоб можна було досягати більш високих результатів у грі. Книга містить дуже цінні поради та вправи, які допомагають покращити навички гри в покер, а також підвищити самодисципліну та концентрацію. Автор надає багато цікавих прикладів з реальних ситуацій з покерних турнірів, які допомагають зрозуміти та застосувати концепції, про які йдеться в книзі.

Аура користувача notsurprisedme 180
Україна notsurprisedme Фанат
Фанат

Рекомендую до прочитання!!! Особливо якщо вже маєте базу і мінімальний досвід

Аура користувача Igorok023 200
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Ця книга перша у своєму роді і її прочитання обов'язково для кожного гравця в покер

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.