Оновлено
29.04.2024

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза» (том 2)

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза» (том 2)
4.6
«Harrington on Hold'em: Volume II: The Endgame» («Посібник Харрінгтона з холдему: Том II: Завершальна фаза»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон

Рік по тому після випуску першого тому, Харрінгтон і Роберті видали другу книгу із серії «Харрінгтон про Холдем», хоча за змістом назвати їх можна було «Харрінгтон про турнірний покер».

У той час, як в першій книзі йшлося про ранні стадії гри в покерних турнірах, Том 2 присвячений грі в завершальній фазі – то, що так чи інакше відбувається на шляху до перемоги в будь-яку подію, коли час наближається до фіналу і чемпіонського хедз-апу. Незважаючи на те, що цю книжку можна читати окремо, вона є продовженням попереднього видання, і нумерація глав починається в ній з восьмої.

Ще в передмові автор звертає увагу читачів на те, що гра на ранній і завершальній фазах турніру дуже різниться. У цій книзі детально розглядаються методи і прийоми застосовні на пізній стадії гри, аналізуються приклади різних рук і обговорюються ідеї, які, за словами Харрінгтона, ви не знайдете в інших книгах про покер. Вона допоможе розібратися з грою за фінальним столом і визначити для себе коли вигідно погодитися на угоду і поділити, а коли потрібно боротися до кінця.

Прочитайте «Харрінгтон про Холдем: завершальна фаза», скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Це друга книга тритомника. Ви можете безкоштовно завантажити всі три томи «Харрінгтон про Холдемі» на Cardmates.

Трохи про авторів:

Тандем покерного професіонала Дена Харрінгтона і автора книг з нардів і шахів Білла Роберті створив серію корисних і шанованих в покерному співтоваристві покерних книг: 4 по грі в турнірах і 3 по кеш-іграх. На рахунку Харрінгтона понад 6,6 мільйона доларів, виграних у живих турнірах.

Відгуки (20)
Аура користувача Deadpool_UKR 3566
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Другий том "Харрінгтон про Холдем" від Дена Харрінгтона - це інструктивний довідник для гравців, які прагнуть поглибити свої знання в найважливішій, завершальній фазі гри. Харрінгтон ретельно досліджує різноманітні ситуації, що виникають на різних етапах турніру, і пропонує читачеві стратегічні підходи для ефективного гри в кожному з них.

Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 443
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Книга Дена Харрінгтона «Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза» - невід'ємна складова бібліотеки будь-якого серйозного покерного гравця.

Автор майстерно розкриває стратегії для гри на завершальних етапах турнірів, допомагаючи розвинути важливі навички для досягнення успіху в цьому аспекті гри.

Рекомендую як важливий додаток до арсеналу стратегій будь-якого турнірного гравця."

Аура користувача mikki_19 781
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

детально розглядаються методи і прийоми застосовні на пізній стадії гри

Аура користувача Cokiable 962
Україна Cokiable Експерт
Експерт

О, про завершальну стадію в турнірах нелбхідно поитати! Думаю знайду багато корисного!

Аура користувача FatalisT 221
Україна FatalisT Фанат
Фанат

Ще одна книга Дена Харрінгтона в бібліотеці Сardmates, яка вже більш схожа на реліквію чи артефакт, ніж на джерело корисною інформації. Читати її звичайно можна, щось корисне в ній ви теж безумовно знайдете, але я не розумію навіщо це робити. В 2024-ому році окрім більш сучасних та актуальних книг ніж ця, також існує й величезна кількість відеоконтенту, який на мій погляд, може дати гравцеві значно більший буст для його покерної еволюції.

Аура користувача victorias 5854
Україна victorias Еліта
Еліта

Завдяки прикладам із реальних ігор та детальним поясненням стратегій, книга допомагає розвинути аналітичне мислення та покращити ігрову тактику.

Аура користувача bufendroll 222
Україна bufendroll Фанат
Фанат

В цій книзі описано ,як треба грати на пізніх стадіях турнірів.

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

Не погана книга в якій ви знайдете багато цікавої інформації

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить цікава книга. Вона підійде для гравців які бажають покращити свої знання

Аура користувача VaKa89 2662
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

У підручнику детально аналізуються приклади з реальних турнірів, описуються цікаві ідеї ведення гри.

Аура користувача syslik_ 153
Україна syslik_
Без статусу

Книга спрямована переважно на новачків. Просунутому гравцю підкреслити можна не так багато, але за бажання можна знайти кілька цікавих моментів у книгах.

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Відмінний помічник для гри в турніри на роздній стадії та хедз ап.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Підкріплююча книга 2 том , визнана кращими гравцями в покер!   можна багато чого нового пізнати!

Аура користувача OlejeanCmates 3453
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Ця книга є продовженням першої книги та навчає всім навичкам, необхідним для адаптації вашої гри, коли ваш стек стає малим порівняно з великим блайндом. Наступний розділ про хедз-ап сам по собі вартий ціни обох книг. Ключ до обох цих книг — це мистецтво ставок, скільки і коли робити ставки.

Аура користувача dEMENT0R 592
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Книга пропонує глибокий і аналітичний погляд на тонкощі гри в фінальній фазі турнірів, включаючи рішення на різних стеках і з різними картами. Очевидно, що до фіналки потрібно дійти, але як на мене, книга підходить як і для початківців, так і для регулярів. Так як і у початківців може настати щасливий день)) 

Аура користувача yuramu 2308
Україна yuramu Гуру
Гуру

Автор приділяє увагу гри як на ранішній стадіїї турніра так і на пізній ,як вона відрізняється! дуже цікаво і корисна книга!

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Харрінгтон є дуже досвідченим гравцем і він поділяється багатьма цінними ідеями.

Аура користувача serjio25 3358
Україна serjio25 Гуру
Гуру

В цій книзі описано ,як треба грати на пізніх стадіях турнірів.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

У той час, як в першій книзі йшлося про ранні стадії гри в покерних турнірах, Том 2 присвячений грі в завершальній фазі – то, що так чи інакше відбувається на шляху до перемоги в будь-яку подію, коли час наближається до фіналу і чемпіонського хедз-апу. Незважаючи на те, що цю книжку можна читати окремо, вона є продовженням попереднього видання, і нумерація глав починається в ній з восьмої.

Аура користувача Attikus 4731
Україна Attikus Еліта
Еліта

 Книга "Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза" (том 2) від Дена Харрінгтона - це чудовий ресурс для серйозних гравців покеру, які бажають поглибити свої знання про Техаський Холдем. В цьому томі автор зосереджується на стратегії гри в пізній стадії турніра, коли ставки вже високі і кількість гравців зменшується.

 Харрінгтон надає конкретні поради та стратегії для гри на фінальних столах турнірів, аналізуючи різні ситуації та варіанти. Він розглядає поняття покерної агресії, зчитування опонентів, управління стеками фішок та багато іншого.

 Завдяки докладним поясненням і приведеним прикладам, "Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза" допомагає читачеві розуміти складні аспекти гри в пізній стадії турніра і покращити свої навички. Ця книга є важливим додатком до першого тому "Харрінгтон про Холдем" і рекомендується серйозним гравцям, які бажають підвищити свій рівень гри в Техаський Холдем.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.