Оновлено

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза» (том 2)

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про Холдем: Завершальна фаза» (том 2)
0.0
«Harrington on Hold'em: Volume II: The Endgame» («Посібник Харрінгтона з холдему: Том II: Завершальна фаза»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон

Рік по тому після випуску першого тому, Харрінгтон і Роберті видали другу книгу із серії «Харрінгтон про Холдем», хоча за змістом назвати їх можна було «Харрінгтон про турнірний покер».

У той час, як в першій книзі йшлося про ранні стадії гри в покерних турнірах, Том 2 присвячений грі в завершальній фазі – то, що так чи інакше відбувається на шляху до перемоги в будь-яку подію, коли час наближається до фіналу і чемпіонського хедз-апу. Незважаючи на те, що цю книжку можна читати окремо, вона є продовженням попереднього видання, і нумерація глав починається в ній з восьмої.

Ще в передмові автор звертає увагу читачів на те, що гра на ранній і завершальній фазах турніру дуже різниться. У цій книзі детально розглядаються методи і прийоми застосовні на пізній стадії гри, аналізуються приклади різних рук і обговорюються ідеї, які, за словами Харрінгтона, ви не знайдете в інших книгах про покер. Вона допоможе розібратися з грою за фінальним столом і визначити для себе коли вигідно погодитися на угоду і поділити, а коли потрібно боротися до кінця.

Прочитайте «Харрінгтон про Холдем: завершальна фаза», скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Це друга книга тритомника. Ви можете безкоштовно завантажити всі три томи «Харрінгтон про Холдемі» на Cardmates.

Трохи про авторів:

Тандем покерного професіонала Дена Харрінгтона і автора книг з нардів і шахів Білла Роберті створив серію корисних і шанованих в покерному співтоваристві покерних книг: 4 по грі в турнірах і 3 по кеш-іграх. На рахунку Харрінгтона понад 6,6 мільйона доларів, виграних у живих турнірах.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук