Оновлено

Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»

Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»
0.0
«Crushing the Microstakes: The Definitive Guide From the #1 Winner of All Time» («Б'ємо мікроліміти. Повний посібник від переможця №1 усіх часів» / «Б'ємо мікролімітах»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Натан "BlackRain79" Вільямс
Автор
Натан "BlackRain79" Вільямс

Натан Вільямс під ніком "BlackRain79" на власному прикладі довів, що бити мікроліміти можна досить легко, і вирішив поділитися своїм досвідом, написавши цю книгу. Вона описує усі аспекти гри на мікролімітах, які слабо розкриті в інших книжках про холдем на низьких лімітах.

У «Б'ємо мікроліміти» Натан пише про банкрол, розташування, кількість і вибір столів, типи гравців і діапазонів, налаштування HUD і лобі, а також про багато іншого. За його задумом ви повинні взяти запропоновані у книзі стратегії і одразу з ними вирушити грати за столи у покер-румі.

Покерист пише матеріал простими словами, використовує картинки, приклади та і в цілому намагається викладати інформацію максимально зрозуміло. Тому зрозуміти її буде легко як досвідченому гріндеру, так і відвертому початківцю.

Прочитайте «Б'ємо мікроліміти» Натана Вільямса, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця книга може стати вашим покерним підручником на мікролімітах, допомогти перейти вищий рівень або, як мінімум, плюсово грати на тому, де ви перебуваєте зараз.

Трохи про автора:

Натан Вільямс багатьом відомий під псевдонімом "BlackRain79". Він почав свій шлях у покері практично з нуля, так як примудрився продати награні умовні фішки за 60$, рвонути на мікроліміти, а потім плавно перейти на NL100. Він домігся значних успіхів саме в недорогих іграх, а тепер є тренером. Ви могли бачити його навчальні ролики на NL10. Натан не стверджує, що буде успішним на середніх лімітах і цілком впевнений, що на високих його точно обіграють, але ось на низьких лімітах він почуває себе комфортно, і стабільно заробляє.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук