Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»

Натан Вільямс «Б'ємо мікроліміти»
4.6
«Crushing the Microstakes: The Definitive Guide From the #1 Winner of All Time» («Б'ємо мікроліміти. Повний посібник від переможця №1 усіх часів» / «Б'ємо мікролімітах»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Натан "BlackRain79" Вільямс
Автор
Натан "BlackRain79" Вільямс

Натан Вільямс під ніком "BlackRain79" на власному прикладі довів, що бити мікроліміти можна досить легко, і вирішив поділитися своїм досвідом, написавши цю книгу. Вона описує усі аспекти гри на мікролімітах, які слабо розкриті в інших книжках про холдем на низьких лімітах.

У «Б'ємо мікроліміти» Натан пише про банкрол, розташування, кількість і вибір столів, типи гравців і діапазонів, налаштування HUD і лобі, а також про багато іншого. За його задумом ви повинні взяти запропоновані у книзі стратегії і одразу з ними вирушити грати за столи у покер-румі.

Покерист пише матеріал простими словами, використовує картинки, приклади та і в цілому намагається викладати інформацію максимально зрозуміло. Тому зрозуміти її буде легко як досвідченому гріндеру, так і відвертому початківцю.

Прочитайте «Б'ємо мікроліміти» Натана Вільямса, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2 (російською мовою), або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Ця книга може стати вашим покерним підручником на мікролімітах, допомогти перейти вищий рівень або, як мінімум, плюсово грати на тому, де ви перебуваєте зараз.

Трохи про автора:

Натан Вільямс багатьом відомий під псевдонімом "BlackRain79". Він почав свій шлях у покері практично з нуля, так як примудрився продати награні умовні фішки за 60$, рвонути на мікроліміти, а потім плавно перейти на NL100. Він домігся значних успіхів саме в недорогих іграх, а тепер є тренером. Ви могли бачити його навчальні ролики на NL10. Натан не стверджує, що буде успішним на середніх лімітах і цілком впевнений, що на високих його точно обіграють, але ось на низьких лімітах він почуває себе комфортно, і стабільно заробляє.

Відгуки (18)
Аура користувача dEMENT0R 585
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Незамінна книга для початківців та середньостатистичних гравців покеру, які бажають покращити свою гру в онлайн-покері на мікролімітах. Дуже багато практичних прикладів, котрих немає в інших аналогах

Аура користувача SeregaProfit 152
Україна SeregaProfit Фанат
Фанат

Дуже корисна информація для новачків. Сам прочитав з цікавістю. Автор коснувся усіх важливих тем у грі, починаючи с префлопа і закінчиючи як добирати))

  

Аура користувача victorias 915
Україна victorias Експерт
Експерт

Автор пропонує читачам конкретні стратегії та поради для успішної гри на мікролімітах. Він докладно пояснює основні покерні концепції, такі як позиція, шанси, читання опонентів і прийняття рішень на основі ймовірностей. Це робить книгу корисною для новачків, які хочуть покращити свою гру та почати вигравати на мікролімітах. Однак, варто зазначити, що книга може бути орієнтована на певну аудиторію – гравців на мікролімітах. Ті, хто вже має досвід гри на вищих лімітах, можуть не знайти в цій книзі достатньо нової інформації

Аура користувача skavron 121
Україна skavron
Без статусу

На даний момент звичайно матеріал застарілий, але присутня також інформація, яка актуальна до сих пір.

Аура користувача yuramu 1160
Україна yuramu Експерт
Експерт

Корисна книга для початківців! Історія його як продав умовні фішки за долари і піднявся дуже багато чогго говорить за автора!

Аура користувача Neponyatiy 175
Україна Neponyatiy Фанат
Фанат

Давніше наткнувся на цю книгу на ютуб і прослуховував. Книга підійде людям які тільки вивчили комбінації і зіграли пару тисяч роздач. Звісно що за стільки годин прослуховування там буде корисна інформація але я би не радив тратити час людям які у покері вже давно і мають до нього більш професіональний підхід. Не знаю як його книга 2014 але ця вже точно застаріла, але і для новачків також не радив би тому що можна потратити набагато менше часу глянувши плейлист із навчальними відео у стрімерів які займаються відповідним контентом, зекономивши багато часу

Аура користувача Skindeepp 517
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Ця книга описує тільки кеш чи також і багатостолові турніри?

Аура користувача serjio25 549
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Дуже цікава книга. В ній гарно розписано все те, чому потрібно вчитися.

Аура користувача Alice 157
Україна Alice Фанат
Фанат

У «Б'ємо мікроліміти» Натан пише про банкрол, розташування, кількість і вибір столів, типи гравців і діапазонів, налаштування HUD і лобі, а також про багато іншого. За його задумом ви повинні взяти запропоновані у книзі стратегії і одразу з ними вирушити грати за столи у покер-румі.

Аура користувача PIDLUBA 1033
Україна PIDLUBA Експерт
Експерт

«Б'ємо мікроліміти» — це короткий посібник від початку до кінця, який допоможе вам впоратися з усіма можливими ситуаціями з мікролімітом, від встановлення правильного HUD до отримання останнього рейзу на рівері. Ця книга написана максимально простою та зрозумілою мовою. Справа в тому, що сенс цієї книги полягає в тому, щоб ви взяли ці стратегії на стіл і почали самостійно зламувати ці ігри.

Аура користувача BuyGuns 154
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Цікава книга багато чого я вже знав до того як прочитав, але багато чого взяв на примітку. Раджу взяти цю книгу як доп матеріал для навчання.

Аура користувача iamtm 256
Україна iamtm Фанат
Фанат

Дуже цікава та корисна книга   !! 

Рекомендую ! Візьмете для себе багато корисного !!!

Аура користувача Attikus 1379
Україна Attikus Експерт
Експерт

"Б'ємо мікроліміти" - це цінний посібник, написаний Натаном Вільямсом, який надає важливі поради та стратегії для гри на мікролімітах у покері. Книга чудово розкриває основи гри на низьких рівнях ставок, зосереджуючись на ключових аспектах і успішних підходах. Зрозуміло написаний та з практичними прикладами, "Б'ємо мікроліміти" є цінним додатком до бібліотеки будь-якого початківця покериста.

Аура користувача Максим Бакшеєв 905
Україна Максим Бакшеєв Адмін
Адмін

Моя перша та найулюбленіша книга) На мій погляд, Натан пише доступніше та «читабільніше» майже всіх авторів покерних книг. Єдиний недолік – матеріал вже давно застарів. Але все ж, якусь базу новачки таки зможуть для себе «вичавити»)

Аура користувача sinica 177
Україна sinica Фанат
Фанат

Загалом, книга є дуже корисною для тих, хто займається грою в мікроліміти. Автор дуже детально пояснює основні поняття, відкриває найчастіші помилки початківців та розкриває стратегії, які допоможуть покращити гру. Натан Вільямс дає читачам знання про основні поняття та правила, допомагає розібратися в експресіях та термінах, які використовуються в грі, і навчає, як правильно читати опонентів. Він також пропонує конкретні поради та стратегії, які можна використовувати на практиці, щоб покращити свою гру. Однак, якщо ви вже маєте базові знання про покер, ця книга може бути трохи нудною та простішою, ніж ви очікували. Не зважаючи на це, я все ж рекомендую цю книгу для початківців, які хочуть зрозуміти основи та покращити свою гру в мікролімітах.

Аура користувача RoyalFlushRumble 160
Україна RoyalFlushRumble Фанат
Фанат

Цікава і корисна книга. База для гри з фішами, просто їх чавити і грати на максвелью!!!!!


Аура користувача ege7688 1164
Україна ege7688 Експерт
Експерт

Корисна книга. Мій улюблений вид книг саме про мікроліміти, тому що я на цьому етапі. Раджу

Аура користувача Igorok023 200
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

загалом, книга вельми добра та наповнена корисними порадами. Якщо ви з усіх сил намагаєтеся побити мікроліміти, книга Б'ємо мікроліміти чудово допоможе вам у цьому

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.