Оновлено

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»
0.0
«Applications of No-Limit Hold'em: a guide to understanding theoretically sound poker» («Застосування безлімітного холдему» / «Посібник із теоретично оптимальної грі» / «Рекомендації з безлімітного холдему: інструкція для розуміння теоретично правильної гри у покер»)
Рік:
2014
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Метью Джанда
Автор
Метью Джанда
Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
0.0
0 відгуків
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Кріс Мурман «Мурман про покер»
0.0
0 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше

Книжка «Застосування безлімітного холдему» Метью Джанда є посібником із теоретично оптимальної гри. У ній розкривається і пояснюється теорія, що лежить в основі безлімітного холдему. Автор акцентує увагу на грі проти умовно ідеальних або теоретично оптимальних опонентів.

Підхід, описаний в книзі, часто використовується професіоналами. Джанда не заперечує, що безліч успішних гравців можуть навіть не знати про запропоновані їм в книзі концепціях і продовжувати грати в плюс. Але, він упевнений, що покеристи, які добре розбираються в теорії, здатні краще за інших виявляти і експлуатувати помилки опонентів, а також приховувати свої лики.

Матеріал у книзі переважно розрахований на 6-макс гри, так як це є профільною дисципліною автора, але Метью стверджує, що практично всі розглянуті ним концепції можуть бути використані за 9-макс і HU столами, а деякі з них застосовні не тільки в холдеме, але і в інших різновидах покеру, наприклад, в Омасі.

Прочитайте «Посібник із теоретично оптимальної гри» Метью Джанда, завантаживши книжку у форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор спробував донести до читача теоретичні концепції максимально доступно, щоб не обтяжувати їх непотрібною математикою і термінологією.

Книга поділена на 16 розділів. Вони містять теорію та приклади роздач. При аналізі роздач автор використовував Flopzilla.

Трохи про автора:

Метью Джанда можна назвати покерним теоретиком. Він досить успішно грав у онлайн-покер, проте був змушений зав'язати з грою, коли в США відбулися події іменовані «Чорною п'ятницею». Покерист з юнацьких років захоплювався картковими іграми, а в університеті його зацікавила теорія гри. Він записав кілька теоретичних покерних відео із використанням комп'ютерних програм, мета яких навчити покеристів математичним концепціям.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук