Оновлено

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»
0.0
«Applications of No-Limit Hold'em: a guide to understanding theoretically sound poker» («Застосування безлімітного холдему» / «Посібник із теоретично оптимальної грі» / «Рекомендації з безлімітного холдему: інструкція для розуміння теоретично правильної гри у покер»)
Рік:
2014
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Метью Джанда
Автор
Метью Джанда

Книжка «Застосування безлімітного холдему» Метью Джанда є посібником із теоретично оптимальної гри. У ній розкривається і пояснюється теорія, що лежить в основі безлімітного холдему. Автор акцентує увагу на грі проти умовно ідеальних або теоретично оптимальних опонентів.

Підхід, описаний в книзі, часто використовується професіоналами. Джанда не заперечує, що безліч успішних гравців можуть навіть не знати про запропоновані їм в книзі концепціях і продовжувати грати в плюс. Але, він упевнений, що покеристи, які добре розбираються в теорії, здатні краще за інших виявляти і експлуатувати помилки опонентів, а також приховувати свої лики.

Матеріал у книзі переважно розрахований на 6-макс гри, так як це є профільною дисципліною автора, але Метью стверджує, що практично всі розглянуті ним концепції можуть бути використані за 9-макс і HU столами, а деякі з них застосовні не тільки в холдеме, але і в інших різновидах покеру, наприклад, в Омасі.

Прочитайте «Посібник із теоретично оптимальної гри» Метью Джанда, завантаживши книжку у форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор спробував донести до читача теоретичні концепції максимально доступно, щоб не обтяжувати їх непотрібною математикою і термінологією.

Книга поділена на 16 розділів. Вони містять теорію та приклади роздач. При аналізі роздач автор використовував Flopzilla.

Трохи про автора:

Метью Джанда можна назвати покерним теоретиком. Він досить успішно грав у онлайн-покер, проте був змушений зав'язати з грою, коли в США відбулися події іменовані «Чорною п'ятницею». Покерист з юнацьких років захоплювався картковими іграми, а в університеті його зацікавила теорія гри. Він записав кілька теоретичних покерних відео із використанням комп'ютерних програм, мета яких навчити покеристів математичним концепціям.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
0.0
0 відгуків
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Кріс Мурман «Мурман про покер»
0.0
0 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук