Оновлено

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»

Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри»
3.7
«Applications of No-Limit Hold'em: a guide to understanding theoretically sound poker» («Застосування безлімітного холдему» / «Посібник із теоретично оптимальної грі» / «Рекомендації з безлімітного холдему: інструкція для розуміння теоретично правильної гри у покер»)
Рік:
2014
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Метью Джанда
Автор
Метью Джанда

Книжка «Застосування безлімітного холдему» Метью Джанда є посібником із теоретично оптимальної гри. У ній розкривається і пояснюється теорія, що лежить в основі безлімітного холдему. Автор акцентує увагу на грі проти умовно ідеальних або теоретично оптимальних опонентів.

Підхід, описаний в книзі, часто використовується професіоналами. Джанда не заперечує, що безліч успішних гравців можуть навіть не знати про запропоновані їм в книзі концепціях і продовжувати грати в плюс. Але, він упевнений, що покеристи, які добре розбираються в теорії, здатні краще за інших виявляти і експлуатувати помилки опонентів, а також приховувати свої лики.

Матеріал у книзі переважно розрахований на 6-макс гри, так як це є профільною дисципліною автора, але Метью стверджує, що практично всі розглянуті ним концепції можуть бути використані за 9-макс і HU столами, а деякі з них застосовні не тільки в холдеме, але і в інших різновидах покеру, наприклад, в Омасі.

Прочитайте «Посібник із теоретично оптимальної гри» Метью Джанда, завантаживши книжку у форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор спробував донести до читача теоретичні концепції максимально доступно, щоб не обтяжувати їх непотрібною математикою і термінологією.

Книга поділена на 16 розділів. Вони містять теорію та приклади роздач. При аналізі роздач автор використовував Flopzilla.

Трохи про автора:

Метью Джанда можна назвати покерним теоретиком. Він досить успішно грав у онлайн-покер, проте був змушений зав'язати з грою, коли в США відбулися події іменовані «Чорною п'ятницею». Покерист з юнацьких років захоплювався картковими іграми, а в університеті його зацікавила теорія гри. Він записав кілька теоретичних покерних відео із використанням комп'ютерних програм, мета яких навчити покеристів математичним концепціям.

Подібні книги
Джонатан Літтл «Блефи»
4.5
22 відгуки
Рік: 2016 / Тип: -
Джонатан Літтл
Автор
Джонатан Літтл
Детальніше
Кріс Мурман «Мурман про покер»
4.6
16 відгуків
Рік: 2015 / Тип: -
Кріс "Moorman1" Мурман
Автор
Кріс "Moorman1" Мурман
Детальніше
Відгуки (10)
Аура користувача vasya62444 172
Україна vasya62444 Фанат
Фанат

Підійде і для новачків, і для регулярів — деякі розділи дуже очевидні, але при цьому корисного в книзі теж багато.

Аура користувача yuramu 1126
Україна yuramu Експерт
Експерт

Теорія одна з складових покера але на практиці все скоріше опануваєш! краще 7 раз відмірь і 1 відріж)

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Доя загального ознайомлення, варто прочитати. Але думаю що гра по гто все ж перспективніше.

Аура користувача serjio25 539
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Ця книга може бути тільки для загального ознайомлення з грою в покер. Тенденції в цій грі дуже швидко змінюються. І багато з описаного в цій книзі вже втратило свою актуальність.

Аура користувача pankoffff 138
Україна pankoffff
Без статусу

Максимально доступно описано, але все міняється і хотілося б прочитати книгу випущену в 2023 році, де актуальна інформація

Аура користувача Attikus 1349
Україна Attikus Експерт
Експерт

Метью Джанда розглядає концепцію теоретично оптимальної гри з різних ракурсів, надаючи глибоке розуміння стратегій та аналізу гри. Ця книга допоможе покращити розуміння гри та покращити навички прийняття рішень у складних ситуаціях.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Застаріла книга, в 2023 році не рекомендував до прочитання. Для загального розуміння покеру, не більше

Аура користувача sinica 177
Україна sinica Фанат
Фанат

Книга Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри» - це одна з кращих книг для серйозних гравців в безлімітному холдемі. Автор пояснює концепції гри, використовуючи математичні моделі та теоретичні аргументи. Книга містить детальний опис гри на префлопі, флопі, терні та рівері, а також наводить приклади теоретично оптимальних стратегій. Що мені сподобалось у цій книзі - це наочність та легкість з якою автор пояснює складні концепції. Книга проста у сприйнятті та логічна у своїй структурі, що дозволяє читачеві легко розуміти і вивчати матеріал. Однак, треба відзначити, що книга адресована висококваліфікованим гравцям, що мають досвід гри в безлімітному холдемі та бажають поглибити свої знання. Для новачків книга може бути занадто складною та важкою в усвоєнні. У цілому, я рекомендую книгу Метью Джанда «Посібник із теоретично оптимальної гри» для серйозних гравців, які бажають поглибити свої знання та підвищити рівень своєї гри.

Аура користувача dissolveyo 179
Україна dissolveyo Фанат
Фанат

Книга містить багато математичних формул та аналізу різних ситуацій в грі, що можуть здатися складними для новачків. Однак, для тих, хто прагне досягти успіху в покері, ця книга може стати надзвичайно корисною. Автор звертає увагу на те, як важливо знаходити оптимальні рішення в різних ситуаціях та досліджувати свою гру, щоб підвищувати свій рівень.

Аура користувача Igorok023 200
Україна Igorok023 Фанат
Фанат

Автор спробував донести до читача теоретичні концепції максимально доступно, що не обтяжуючи їх непотрібної математикою і термінологією. Книга поділена на 16 розділів. Вони містять теорію та приклади роздач. При аналізі роздач автор використовував Flopzilla

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.