Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.
Оновлено

Метью Хілджер «Інтернет Техаський Холдем»

Метью Хілджер «Інтернет Техаський Холдем»
4.5
«Internet Texas Hold'em: Winning Strategies from an Internet Pro» («Техаський холдем в інтернеті: виграшні стратегії від онлайн-професіонала»)
Рік:
2005
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Метью Хілджер
Автор
Метью Хілджер

Книга Метью Хіджера про техаський холдем в інтернеті містить в собі багато корисної інформації для гравців онлайн-покер-румів.

Автор стверджує, що його книга підійде для покеристів різних рівнів. Вона допоможе новачкам освоїтися за віртуальними столами, а досвідченим гравця підняти якість і ефективність гри. Тут розглянуті як ази, так і більш просунуті концепції покеру в онлайні. Багато уваги Метью приділяє математиці і психології покеру. Окремі глави він виділив можливостям, рейзам, блефу, розіграшу стартових рук, кожній комбінації і кожній вулиці, при цьому розглядаючи питання з різних сторін. Він також написав про типи гравців, вибір гри, поводженні з банкролом і багато іншого.

Прочитайте «Інтернет Техаський Холдем» Метью Хілджера, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Хіджер часто порівнює інтернет-покер з грою в живу і пише про різницю в підходах. У своїй книзі покерист розповідає, як максимально вигідно грати на різних позиціях з різними гравцями в різних ситуаціях. Ця інформація направлена ​​на те, щоб виробити виграшні стратегії гри в онлайн-покер.

Після кожного розділу Хіджер пропонує якийсь «практикум», за допомогою якого читачі можуть перевірити правильність засвоєння матеріалу на прикладі реальних роздач.

Трохи про автора:

Американець Метью Хілджер дипломований фінансист, але перспективну роботу в офісі він проміняв на кар'єру онлайн-покериста. Професійно Мет грає з 2001 року, він почав з ліміту 1$/2$, а в кінці року грав уже за столами 30$/60$. За перший рік граючи кеш і беручи участь в турнірах Хілджер заробив більше 100 000$.

Подібні книги
Mersenneary Ebook
4.3
18 відгуків
Рік: 2011 / Тип: -
Mersenneary
Автор
Mersenneary
Детальніше
Відгуки (10)
Аура користувача alneal 217
Україна alneal Фанат
Фанат

неймовірно корисна для усіх книга.стратегії й  поради професійного гравця на вагу золота

Аура користувача Vadimzp 261
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Класний помічник у покері, багато інформації про стратегію та як розподілити свій банкрол.

Аура користувача T_Maksymovych 507
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Хороша книга від знаменитого онлайн покер гравця. Автор розказує своїми виграшними секретами.

Аура користувача OlejeanCmates 1112
Україна OlejeanCmates Експерт
Експерт

Ця книга призначена лише для LIMIT Hold 'Em, хоча це не вказано. Інформація та стратегії застарілі, оскільки світ покеру змінився.

Аура користувача dEMENT0R 659
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Чудова книга для вивчення гри холдему в онлайн форматі. Рекомендую

Аура користувача yuramu 1890
Україна yuramu Гуру
Гуру

гарно описано вибір гравців і стиль до кожного!  і не втрачати тактику гри !книзі 5 з 5

Аура користувача Skindeepp 658
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Автор дає читачеві можливість вирішити, що підходить йому найкраще, що є важливою перевагою, оскільки не існує єдиного підходу до гри в покер.

Аура користувача serjio25 1138
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Гарна книга для гравців в онлайн покер. В ній є все для того, щоб стати хорошим гравцем.

Аура користувача Vadimon4ik 363
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

книга підійде для покеристів різних рівнів. Вона допоможе новачкам освоїтися за віртуальними столами, а досвідченим гравця підняти якість і ефективність гри. Тут розглянуті як ази, так і більш просунуті концепції покеру в онлайні. Багато уваги Метью приділяє математиці і психології покеру.

Аура користувача Attikus 2421
Україна Attikus Гуру
Гуру

 Книга "Internet Texas Hold'em: Winning Strategies from an Internet Pro" від Меттью Хілджера є цінним ресурсом для гравців покеру, особливо тих, хто цікавиться грою в онлайн-форматі. Автор ділиться своїми стратегіями та порадами, спираючись на свій досвід як професійного гравця в онлайн-покері.

 Книга зосереджена на техніках та підходах, які допоможуть гравцям покращити свою гру в інтернеті. Хілджер розглядає різні аспекти гри, включаючи вибір стартових рук, розігрування позицій, зчитування супротивників та управління банкролем.

 Особлива цінність книги полягає в тому, що вона присвячена саме інтернет-грі, де є свої особливості та виклики. Автор допомагає розібратися з такими поняттями, як швидкість гри, використання статистики та покерних програм, а також надає поради щодо психології гри в онлайн-середовищі.

 "Internet Texas Hold'em: Winning Strategies from an Internet Pro" є цінним додатком до бібліотеки книг про покер, особливо для тих, хто цікавиться онлайн-покером і бажає покращити свої навички у цій галузі.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.