Метью Хілджер «Інтернет Техаський Холдем»

Метью Хілджер «Інтернет Техаський Холдем»

Оригінальна назва: «Internet Texas Hold'em: Winning Strategies from an Internet Pro» («Техаський холдем в інтернеті: виграшні стратегії від онлайн-професіонала»)

Автор: Метью Хілджер

Рік: 2005

Мова: Російська

Розділ: Книги по техаському холдему

Дисципліни: лімітний і безлімітний холдем

Книга Метью Хіджера про техаський холдем в інтернеті містить в собі багато корисної інформації для гравців онлайн-покер-румів.

Автор стверджує, що його книга підійде для покеристів різних рівнів. Вона допоможе новачкам освоїтися за віртуальними столами, а досвідченим гравця підняти якість і ефективність гри. Тут розглянуті як ази, так і більш просунуті концепції покеру в онлайні. Багато уваги Метью приділяє математиці і психології покеру. Окремі глави він виділив можливостям, рейзам, блефу, розіграшу стартових рук, кожній комбінації і кожній вулиці, при цьому розглядаючи питання з різних сторін. Він також написав про типи гравців, вибір гри, поводженні з банкролом і багато іншого.

Прочитайте «Інтернет Техаський Холдем» Метью Хілджера, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Хіджер часто порівнює інтернет-покер з грою в живу і пише про різницю в підходах. У своїй книзі покерист розповідає, як максимально вигідно грати на різних позиціях з різними гравцями в різних ситуаціях. Ця інформація направлена ​​на те, щоб виробити виграшні стратегії гри в онлайн-покер.

Після кожного розділу Хіджер пропонує якийсь «практикум», за допомогою якого читачі можуть перевірити правильність засвоєння матеріалу на прикладі реальних роздач.

Трохи про автора:

Американець Метью Хілджер дипломований фінансист, але перспективну роботу в офісі він проміняв на кар'єру онлайн-покериста. Професійно Мет грає з 2001 року, він почав з ліміту 1$/2$, а в кінці року грав уже за столами 30$/60$. За перший рік граючи кеш і беручи участь в турнірах Хілджер заробив більше 100 000$.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук