Mersenneary Ebook

Mersenneary Ebook
0.0
«The Free Mersenneary Ebook» («Безкоштовна електронна книга від Mersenneary»)
Рік:
2011
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Mersenneary
Автор
Mersenneary

«The Free Mersenneary Ebook» – безкоштовна електронна книга покерного тренера Mersenneary від ресурсу HUSnG.com. Вона націлена в першу чергу на гравців хедз-ап СНГ (HU SnG), але корисну для себе інформацію в ній можуть почерпнути також МТТ-гравці і навіть любителі кешу.

У книзі Mersenneary розповідає багато корисної інформації, починаючи з того, як сприймати очікування в покері і визначати яке навчання є для вас ефективним, закінчуючи просунутими концепціями ХА СНГ.

Він пише про правильне застосування пуш-фолду, андербети і овербети на практиці, таймінг теллзів, основи барелінгу, і багато іншого.

Прочитайте «The Free Mersenneary Ebook» російською мовою, завантаживши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Примітно, що книга від покерної школи була опублікована у вільному доступі і безкоштовно. Вони стверджують, що, по-перше, матеріал в книзі став свого роду для них рекламою, а по-друге, він просуває привабливість дисципліни HU SnG.

Трохи про автора:

Максвелл або як знають його більшість у ком'юніті "Mersenneary" – тренер покерної школи HUSnG.com. Про нього відомо досить мало. Хлопець закінчив прінстонський університет на вчителя математики в 2010-му і в цьому ж році приєднався до тренерського складу HUSnG. Він займався навчанням десятків гравців і ще ряду людей допомогли його відео-уроки.

Подібні книги
Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук