Оновлено

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»
0.0
«Tournament Poker for Advanced Players» («Турнірний покер для просунутих гравців»)
Рік:
2002
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Девід Скланскі взяв участь в написанні більше десятка покерних книг і «Турнірний покер» - одна з найпопулярніших його робіт. Як уже сказано в назві, вона призначена для просунутих гравців. Новачкам автор рекомендує спочатку ознайомитися з більш простою літературою.

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Скланскі намагається донести, що турнірний покер дуже відрізняється від стандартної гри в кеш. На перший погляд вони можуть здатися однаковими, але в правильній стратегії турнірної гри є досить багато відмінностей, які часто невідомі досвідченим кеш-гравцям. Деякі гравці показують чудові результати в турнірному покері. І це не просто удача – ці гравці чітко розуміють, як потрібно правильно підлаштовувати свою стратегію гри і коли потрібно вступати в гру. Якщо один і той же гравець постійно виходить на фінальні столи, то це не просто збіг. Ця книга розповідає про турнірні стратегії, в яких одиниці досягли високого рівня.

Прочитайте «Турнірний покер для просунутих гравців» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор рекомендує прочитати книгу цілком, а потім повернутися до тих розділів, які на вашу думку вимагають більшої уваги і зосередитися на їх вивченні.

Трохи про автора:

Девід Скланскі визнаний покерний експерт і автор і співавтор понад десять книг, які допомогли не одному поколінню покеристів. Останні кілька років він консультує казино (в тому числі в онлайні).

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук