Оновлено
21.04.2024

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»
4.4
«Tournament Poker for Advanced Players» («Турнірний покер для просунутих гравців»)
Рік:
2002
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Девід Скланскі взяв участь в написанні більше десятка покерних книг і «Турнірний покер» - одна з найпопулярніших його робіт. Як уже сказано в назві, вона призначена для просунутих гравців. Новачкам автор рекомендує спочатку ознайомитися з більш простою літературою.

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Скланскі намагається донести, що турнірний покер дуже відрізняється від стандартної гри в кеш. На перший погляд вони можуть здатися однаковими, але в правильній стратегії турнірної гри є досить багато відмінностей, які часто невідомі досвідченим кеш-гравцям. Деякі гравці показують чудові результати в турнірному покері. І це не просто удача – ці гравці чітко розуміють, як потрібно правильно підлаштовувати свою стратегію гри і коли потрібно вступати в гру. Якщо один і той же гравець постійно виходить на фінальні столи, то це не просто збіг. Ця книга розповідає про турнірні стратегії, в яких одиниці досягли високого рівня.

Прочитайте «Турнірний покер для просунутих гравців» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор рекомендує прочитати книгу цілком, а потім повернутися до тих розділів, які на вашу думку вимагають більшої уваги і зосередитися на їх вивченні.

Трохи про автора:

Девід Скланскі визнаний покерний експерт і автор і співавтор понад десять книг, які допомогли не одному поколінню покеристів. Останні кілька років він консультує казино (в тому числі в онлайні).

Відгуки (20)
Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 456
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

"Турнірний покер для просунутих гравців" від Девіда Скланскі - це відмінний ресурс для тих, хто бажає підвищити свою майстерність у турнірному покері.

Автор пропонує глибокий аналіз складних ситуацій і стратегій, що дозволяє розвивати більшу чутливість до динаміки гри та приймати кращі рішення.

Ця книга є обов'язковим матеріалом для серйозних гравців, які прагнуть досягти високих результатів у турнірному покері.

Аура користувача Cokiable 982
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Одна з перших книг, в якій пояснюється різниця між кешем та турнірами

Аура користувача mikki_19 823
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Книга призначена для просунутих гравців, новачкам автор рекомендує спочатку ознайомитися з більш простою літературою, але хто вже має достатній скіл гри тому підійде, рекомендую

Аура користувача victorias 6083
Україна victorias Еліта
Еліта

У книзі автор стосується таких важливих тем, як стратегія гри на різних етапах турніру, управління стеками фішок, читання опонентів, математика покеру та багато іншого. Скланськи ділиться своїми знаннями та досвідом, допомагаючи читачам покращити свою гру та приймати більш обґрунтовані рішення за покерним столом. Ця книга рекомендується для тих, хто має певний досвід гри в покер і прагне поліпшити свої навички. Вона надає цінні інсайти та стратегії, які можуть допомогти гравцям підвищити свій рівень та досягти великих успіхів у турнірах.

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

В книзі описано досить цікаво інформація про вибір стартових рук, банкрол менеджмент

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Досить непогана книга для гравців які хочуть покращити свою гру в турнірах

Аура користувача Deadpool_UKR 3908
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Турнірний покер для просунутих гравців" - це незамінна книга для будь-якого серйозного гравця покеру, який прагне покращити свої навички і здібності. Девід Скланські - відомий професійний гравець у світі покеру, і його досвід і знання відображаються в кожній сторінці цієї книги. Одне з найбільших переваг цієї книги полягає в тому, що Скланські зосереджується на стратегіях і тактиках для турнірного покеру. Він розглядає різні аспекти гри, включаючи позицію, ставки, блефи, зчитування супротивника та багато іншого. Ця книга допоможе читачеві розуміти, які руки грати на різних етапах турніру, як розраховувати шанси на перемогу і як керувати своїм стеком.

Аура користувача VaKa89 2835
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Книга Девід Скланскі "Турнірний покер для просунутих гравців" призначена для гравців, які вже добре вміють грати в покер, і бажають розвинути свої навички гри,

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Хороший матеріал для гравців усіх категорій у турнірах. Хоча трохи застаріла.

Аура користувача syslik_ 153
Україна syslik_
Без статусу

Книга пояснить, у чому повинні полягати відмінності вашого стилю гри в турнірі від звичної манери гри за картковим столом.

Аура користувача 3Ta5r 223
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Досить цікава книга з неординарним баченням гри в турнірному покері, стратегія, цікавий підхід, стратегічні рішення.

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга для розвинутих гравців які хочуть вдосконалити свою гру! Написана в 2002 . Як на тепершній час є трішки застарілою проте варта до уваги.

Аура користувача OlejeanCmates 3509
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

У цій книзі пояснюються турнірні стратегії. Ідеї, які обговорюються, включають: як змінюється вартість фішок, коригування стратегії відповідно до зростання ставок, стратегію ва-банк, гру за фінальним столом, укладання угод, незвичайні ігри з тузами і королями, ходи проти блайндів і багато іншого.

Аура користувача dEMENT0R 594
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Ця книга є корисним ресурсом для серйозних гравців, які прагнуть покращити свої результати в турнірному покері та вдосконалити свої стратегічні та тактичні вміння.

Аура користувача yuramu 2308
Україна yuramu Гуру
Гуру

як на мене вона вже  застаріла і зараз мало актуальна! правила не змінилися проте сам стиль гри змінився і рейзи , відкривання рук позицій! початок турніра і кінцева стадія все змінилося !

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга охоплює широкий спектр тем, які важливі для гравців у турнірний покер.

Аура користувача serjio25 3466
Україна serjio25 Гуру
Гуру

Ця книга для більш просунутих гравців. Початківцям вона принесе мало користі.

Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Аура користувача Everlest 4112
Україна Everlest Еліта
Еліта

за цю книгу я багато чув від стрімерів і майже впевнений на 100 відсотків , що жоден з них її не читав, так само як і я.....та можливо прийде час   .

Аура користувача Attikus 4796
Україна Attikus Еліта
Еліта

  Книга "Турнірний покер для просунутих гравців" від Девіда Скланскі є відмінним ресурсом для гравців, які вже мають базові знання покеру та бажають поглибити свої навички в турнірній грі. Автор, відомий професіонал покеру, пропонує глибокий аналіз турнірних ситуацій та стратегій.

 У книзі Скланскі розглядає такі аспекти турнірного покеру, як вибір стартових рук, підйоми, блинди, банкролл-менеджмент та багато іншого. Він розкриває складні концепції, такі як ICM (Independent Chip Model) та гра на різних стадіях турніру, що допомагають гравцям приймати більш обґрунтовані рішення.

 Однією з переваг книги є її глибокий і докладний підхід до аналізу турнірних ситуацій. Автор надає розуміння того, як враховувати розмір стека, позицію, динаміку столу та інші фактори при прийнятті стратегічних рішень. Це допомагає гравцям розвивати свою гру та збільшувати шанси на успіх у турнірах.

 "Турнірний покер для просунутих гравців" є важливою книгою для тих, хто має серйозний інтерес до турнірного покеру. Вона пропонує глибокий аналіз та практичні поради, які допомагають гравцям удосконалювати свої навички і здобувати більше успіхів в турнірному середовищі.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.