Оновлено

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»
4.3
«Tournament Poker for Advanced Players» («Турнірний покер для просунутих гравців»)
Рік:
2002
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Девід Скланскі взяв участь в написанні більше десятка покерних книг і «Турнірний покер» - одна з найпопулярніших його робіт. Як уже сказано в назві, вона призначена для просунутих гравців. Новачкам автор рекомендує спочатку ознайомитися з більш простою літературою.

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Скланскі намагається донести, що турнірний покер дуже відрізняється від стандартної гри в кеш. На перший погляд вони можуть здатися однаковими, але в правильній стратегії турнірної гри є досить багато відмінностей, які часто невідомі досвідченим кеш-гравцям. Деякі гравці показують чудові результати в турнірному покері. І це не просто удача – ці гравці чітко розуміють, як потрібно правильно підлаштовувати свою стратегію гри і коли потрібно вступати в гру. Якщо один і той же гравець постійно виходить на фінальні столи, то це не просто збіг. Ця книга розповідає про турнірні стратегії, в яких одиниці досягли високого рівня.

Прочитайте «Турнірний покер для просунутих гравців» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор рекомендує прочитати книгу цілком, а потім повернутися до тих розділів, які на вашу думку вимагають більшої уваги і зосередитися на їх вивченні.

Трохи про автора:

Девід Скланскі визнаний покерний експерт і автор і співавтор понад десять книг, які допомогли не одному поколінню покеристів. Останні кілька років він консультує казино (в тому числі в онлайні).

Відгуки (6)
Аура користувача yuramu 1128
Україна yuramu Експерт
Експерт

як на мене вона вже  застаріла і зараз мало актуальна! правила не змінилися проте сам стиль гри змінився і рейзи , відкривання рук позицій! початок турніра і кінцева стадія все змінилося !

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Книга охоплює широкий спектр тем, які важливі для гравців у турнірний покер.

Аура користувача serjio25 539
Україна serjio25 Експерт
Експерт

Ця книга для більш просунутих гравців. Початківцям вона принесе мало користі.

Аура користувача Vadimon4ik 418
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Аура користувача Everlest 1766
Україна Everlest Гуру
Гуру

за цю книгу я багато чув від стрімерів і майже впевнений на 100 відсотків , що жоден з них її не читав, так само як і я.....та можливо прийде час   .

Аура користувача Attikus 1349
Україна Attikus Експерт
Експерт

  Книга "Турнірний покер для просунутих гравців" від Девіда Скланскі є відмінним ресурсом для гравців, які вже мають базові знання покеру та бажають поглибити свої навички в турнірній грі. Автор, відомий професіонал покеру, пропонує глибокий аналіз турнірних ситуацій та стратегій.

 У книзі Скланскі розглядає такі аспекти турнірного покеру, як вибір стартових рук, підйоми, блинди, банкролл-менеджмент та багато іншого. Він розкриває складні концепції, такі як ICM (Independent Chip Model) та гра на різних стадіях турніру, що допомагають гравцям приймати більш обґрунтовані рішення.

 Однією з переваг книги є її глибокий і докладний підхід до аналізу турнірних ситуацій. Автор надає розуміння того, як враховувати розмір стека, позицію, динаміку столу та інші фактори при прийнятті стратегічних рішень. Це допомагає гравцям розвивати свою гру та збільшувати шанси на успіх у турнірах.

 "Турнірний покер для просунутих гравців" є важливою книгою для тих, хто має серйозний інтерес до турнірного покеру. Вона пропонує глибокий аналіз та практичні поради, які допомагають гравцям удосконалювати свої навички і здобувати більше успіхів в турнірному середовищі.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.