Оновлено

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»

Девід Скланскі «Турнірний покер для просунутих гравців»
5.0
«Tournament Poker for Advanced Players» («Турнірний покер для просунутих гравців»)
Рік:
2002
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Девід Скланскі
Автор
Девід Скланскі

Девід Скланскі взяв участь в написанні більше десятка покерних книг і «Турнірний покер» - одна з найпопулярніших його робіт. Як уже сказано в назві, вона призначена для просунутих гравців. Новачкам автор рекомендує спочатку ознайомитися з більш простою літературою.

Цільовою аудиторією книги є покеристи, які зіграли пару сотень турнірів, які хочуть стати більш ефективними і рухатися вгору по лімітах. Тобто, книга передбачає, що ви непогано граєте в покер, але не до кінця розбираєтеся в особливостях турнірної гри і в тому, де і коли використовувати певні турнірні концепції.

Скланскі намагається донести, що турнірний покер дуже відрізняється від стандартної гри в кеш. На перший погляд вони можуть здатися однаковими, але в правильній стратегії турнірної гри є досить багато відмінностей, які часто невідомі досвідченим кеш-гравцям. Деякі гравці показують чудові результати в турнірному покері. І це не просто удача – ці гравці чітко розуміють, як потрібно правильно підлаштовувати свою стратегію гри і коли потрібно вступати в гру. Якщо один і той же гравець постійно виходить на фінальні столи, то це не просто збіг. Ця книга розповідає про турнірні стратегії, в яких одиниці досягли високого рівня.

Прочитайте «Турнірний покер для просунутих гравців» Скланскі, скачавши книгу в форматі PDF і Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Автор рекомендує прочитати книгу цілком, а потім повернутися до тих розділів, які на вашу думку вимагають більшої уваги і зосередитися на їх вивченні.

Трохи про автора:

Девід Скланскі визнаний покерний експерт і автор і співавтор понад десять книг, які допомогли не одному поколінню покеристів. Останні кілька років він консультує казино (в тому числі в онлайні).

Відгуки (2)
Користувач Everlest
Аура користувача Everlest 1048
Україна Everlest Експерт
Експерт

за цю книгу я багато чув від стрімерів і майже впевнений на 100 відсотків , що жоден з них її не читав, так само як і я.....та можливо прийде час   .

Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 275
Україна Attikus Фанат
Фанат

  Книга "Турнірний покер для просунутих гравців" від Девіда Скланскі є відмінним ресурсом для гравців, які вже мають базові знання покеру та бажають поглибити свої навички в турнірній грі. Автор, відомий професіонал покеру, пропонує глибокий аналіз турнірних ситуацій та стратегій.

 У книзі Скланскі розглядає такі аспекти турнірного покеру, як вибір стартових рук, підйоми, блинди, банкролл-менеджмент та багато іншого. Він розкриває складні концепції, такі як ICM (Independent Chip Model) та гра на різних стадіях турніру, що допомагають гравцям приймати більш обґрунтовані рішення.

 Однією з переваг книги є її глибокий і докладний підхід до аналізу турнірних ситуацій. Автор надає розуміння того, як враховувати розмір стека, позицію, динаміку столу та інші фактори при прийнятті стратегічних рішень. Це допомагає гравцям розвивати свою гру та збільшувати шанси на успіх у турнірах.

 "Турнірний покер для просунутих гравців" є важливою книгою для тих, хто має серйозний інтерес до турнірного покеру. Вона пропонує глибокий аналіз та практичні поради, які допомагають гравцям удосконалювати свої навички і здобувати більше успіхів в турнірному середовищі.

Оцінити:
Додати відгук