Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)

Оригінальна назва: «Harrington on Cash Games: How to Play No-Limit Hold'em Cash Games» («Кеш-ігри за Харрінгтоном: як грати кеш-ігри безлімітного холдему» Том I і Том II)

Автор: Ден Харрінгтон, Білл Роберті

Рік: 2008

Мова: Російська

Розділ: Книги по техаському холдему

Дисципліни: безлімітний холдем

Одна з кращих книжок для кеш-гравців – посібник «Харрінгтон про кеш-ігри», написана в двох томах, яке допоможе вам досягнути успіху в іграх на гроші. Підходить вона як для новачків і тих, хто хоче перейти в кеш з турнірного покеру, так і для успішних гравців, які збираються поліпшити свої навички.

Спираючись на власний досвід автори розкривають читачам суть гри в кеш – від азів теорії, до вершин стратегії, відкриваючи свої секрети, специфічні прийоми і методи гри в різних складах, з різними стеками і на різних позиціях.

Настільки великий обсяг матеріалу читається досить легко, завдяки тому, що автори зручно структурували текст, розбили його на логічні розділи і додали приклади і історії з життя для цікавішого читання і зручнішого сприйняття інформації.

Прочитайте два томи «Харрінгтон про кеш-ігри», завантаживши книжки у форматі PDF або Fb2(російською мовою), або прослухайте фрагменти з них онлайн на нашому YouTube-каналі.

Книга «Харінгтон про кеш-ігри» застосовна як для живих ігор, так і для покеру в онлайні.

Трохи про авторів:

Легендарний покерний профі Ден Харрінгтон у співавторстві з не настільки успішним покеристом, але вельми талановитим автором книг про шашки і нарди Білом Роберті видав декілька покерних книжок. З 2004-го по 2006-й чоловіки написали тритомний посібник з гри у покерні турніри. Два роки по тому в 2008-му вони випустили двотомну книгу для кеш-гравців. Всього на рахунку цього робочого тандему 7 книжок з покеру, кожна з яких високо оцінена покерним ком'юніті.

Ден Харрінгтон успішний американський професіонал,що неодноразово демонстрував чудову гру. Частково тому його книги настільки популярні не лише серед новачків, але і в колі регулярів, що давно грають. Другою ж причиною чому серед інших подібних книг перевагу надають посібниками Харрінгтона – корисність і цінність викладення інформації, а також її доступність для читача.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук