Оновлено

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)
4.8
«Harrington on Cash Games: How to Play No-Limit Hold'em Cash Games» («Кеш-ігри за Харрінгтоном: як грати кеш-ігри безлімітного холдему» Том I і Том II)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Білл Роберті
Автор
Білл Роберті

Одна з кращих книжок для кеш-гравців – посібник «Харрінгтон про кеш-ігри», написана в двох томах, яке допоможе вам досягнути успіху в іграх на гроші. Підходить вона як для новачків і тих, хто хоче перейти в кеш з турнірного покеру, так і для успішних гравців, які збираються поліпшити свої навички.

Спираючись на власний досвід автори розкривають читачам суть гри в кеш – від азів теорії, до вершин стратегії, відкриваючи свої секрети, специфічні прийоми і методи гри в різних складах, з різними стеками і на різних позиціях.

Настільки великий обсяг матеріалу читається досить легко, завдяки тому, що автори зручно структурували текст, розбили його на логічні розділи і додали приклади і історії з життя для цікавішого читання і зручнішого сприйняття інформації.

Прочитайте два томи «Харрінгтон про кеш-ігри», завантаживши книжки у форматі PDF або Fb2(російською мовою), або прослухайте фрагменти з них онлайн на нашому YouTube-каналі.

Книга «Харінгтон про кеш-ігри» застосовна як для живих ігор, так і для покеру в онлайні.

Трохи про авторів:

Легендарний покерний профі Ден Харрінгтон у співавторстві з не настільки успішним покеристом, але вельми талановитим автором книг про шашки і нарди Білом Роберті видав декілька покерних книжок. З 2004-го по 2006-й чоловіки написали тритомний посібник з гри у покерні турніри. Два роки по тому в 2008-му вони випустили двотомну книгу для кеш-гравців. Всього на рахунку цього робочого тандему 7 книжок з покеру, кожна з яких високо оцінена покерним ком'юніті.

Ден Харрінгтон успішний американський професіонал,що неодноразово демонстрував чудову гру. Частково тому його книги настільки популярні не лише серед новачків, але і в колі регулярів, що давно грають. Другою ж причиною чому серед інших подібних книг перевагу надають посібниками Харрінгтона – корисність і цінність викладення інформації, а також її доступність для читача.

Подібні книги
Відгуки (5)
Аура користувача yuramu 1111
Україна yuramu Експерт
Експерт

Книга варта для уваги оффлайн гравців! дуже костуктивно описує позиції і гру за кешом!

Аура користувача Skindeepp 516
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» – це книга, яку повинен прочитати кожен, хто зацікавлений у грі в кеш-ігри.

Аура користувача serjio25 537
Україна serjio25 Експерт
Експерт

В даній книзі є базові поняття даного виду гри. Підійде як для новачків так і для гравців які вже мають досвід гри.

Аура користувача RoyalFlushRumble 160
Україна RoyalFlushRumble Фанат
Фанат

Класика жанру!

Фундамент, база, основа, підвалини та наріжний камінь покеру.

Автор - Легенда, тож якщо збираєтесь пов'язати своє життя з покером - обов'язково для прочитання.


Аура користувача Vadimon4ik 417
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Ден Харрінгтон - легенда. Рекомендую до прочитання). Спираючись на власний досвід автори розкривають читачам суть гри в кеш – від азів теорії, до вершин стратегії

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.