Оновлено
16.04.2024

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» (том 1 і 2)
4.6
«Harrington on Cash Games: How to Play No-Limit Hold'em Cash Games» («Кеш-ігри за Харрінгтоном: як грати кеш-ігри безлімітного холдему» Том I і Том II)
Рік:
2008
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ден Харрінгтон
Автор
Ден Харрінгтон
Білл Роберті
Автор
Білл Роберті

Одна з кращих книжок для кеш-гравців – посібник «Харрінгтон про кеш-ігри», написана в двох томах, яке допоможе вам досягнути успіху в іграх на гроші. Підходить вона як для новачків і тих, хто хоче перейти в кеш з турнірного покеру, так і для успішних гравців, які збираються поліпшити свої навички.

Спираючись на власний досвід автори розкривають читачам суть гри в кеш – від азів теорії, до вершин стратегії, відкриваючи свої секрети, специфічні прийоми і методи гри в різних складах, з різними стеками і на різних позиціях.

Настільки великий обсяг матеріалу читається досить легко, завдяки тому, що автори зручно структурували текст, розбили його на логічні розділи і додали приклади і історії з життя для цікавішого читання і зручнішого сприйняття інформації.

Прочитайте два томи «Харрінгтон про кеш-ігри», завантаживши книжки у форматі PDF або Fb2(російською мовою), або прослухайте фрагменти з них онлайн на нашому YouTube-каналі.

Книга «Харінгтон про кеш-ігри» застосовна як для живих ігор, так і для покеру в онлайні.

Трохи про авторів:

Легендарний покерний профі Ден Харрінгтон у співавторстві з не настільки успішним покеристом, але вельми талановитим автором книг про шашки і нарди Білом Роберті видав декілька покерних книжок. З 2004-го по 2006-й чоловіки написали тритомний посібник з гри у покерні турніри. Два роки по тому в 2008-му вони випустили двотомну книгу для кеш-гравців. Всього на рахунку цього робочого тандему 7 книжок з покеру, кожна з яких високо оцінена покерним ком'юніті.

Ден Харрінгтон успішний американський професіонал,що неодноразово демонстрував чудову гру. Частково тому його книги настільки популярні не лише серед новачків, але і в колі регулярів, що давно грають. Другою ж причиною чому серед інших подібних книг перевагу надають посібниками Харрінгтона – корисність і цінність викладення інформації, а також її доступність для читача.

Відгуки (25)
Аура користувача CiLbcbKuU_XLoPeCb 444
Україна CiLbcbKuU_XLoPeCb Фанат
Фанат

Харрінгтон про кеш-ігри" - це незамінний посібник для тих, хто прагне підвищити свою майстерність в покері.

Книга наповнена практичними порадами і прикладами, які допоможуть покращити гру кожного, хто бажає зробити крок до високого рівня покерної майстерності.

Аура користувача Cokiable 968
Україна Cokiable Експерт
Експерт

Книга гарне, новачкам можна взяти корисного з цієї книги, регулярах же інформація застаріла

Аура користувача mikki_19 786
Україна mikki_19 Експерт
Експерт

Колись дуже давно починав вивчати покер саме з книг Харінгтона, але на даний момент інформація застаріла...

Аура користувача FatalisT 221
Україна FatalisT Фанат
Фанат

Безумовно, Харрінгтон та його книги, свого часу, стали хорошим фундаментом для багатьох гравців, що знайомились з покером. Однак, якщо бути об'єктивним, на сьогоднішній день можна знайти велику кількість іншої, значно більш актуальнішої інформації по покеру, аніж книга за 2008-ий рік.

Аура користувача victorias 5881
Україна victorias Еліта
Еліта

"Харрінгтон про кеш-ігри" Дена Харрінгтона - це незамінне джерело знань для гравців у покер, які бажають покращити свою гру в кеш-іграх. У першому томі автор докладно розглядає стратегії та тактики для різних ситуацій, які можуть виникнути під час гри. Він пропонує читачам глибокий аналіз прийняття рішень та підходів до гри, які допоможуть підвищити їхні шанси на успіх. У другому томі Ден Харрінгтон продовжує ділитися своїми знаннями та досвідом, пропонуючи нові інсайти та стратегії для успішної гри в кеш-покер. Книга містить безліч прикладів із реальної практики, що робить матеріал більш доступним та зрозумілим для читачів. Обидва томи "Харрінгтон про кеш-ігри" є чудовим ресурсом для гравців усіх рівнів - від початківців до досвідчених професіоналів. Автор докладно розбирає стратегії гри, допомагаючи читачам покращити свої навички та приймати більш обґрунтовані рішення за столом покеру.

Аура користувача bufendroll 222
Україна bufendroll Фанат
Фанат

Хороший матеріал для кеш гравців для підвищення рівня гри.

Аура користувача PIROZOK1 232
Україна PIROZOK1 Фанат
Фанат

Одна з кращих книжок для кеш-гравців. Підходить вона як для новачків і тих, хто хоче перейти в кеш з турнірного покеру, так і для успішних гравців, які збираються поліпшити свої навички.

Аура користувача svitlana74 303
Україна svitlana74 Фанат
Фанат

В книзі ви зможете знайти багато цікавих прикладів з світу покеру

Аура користувача rostuk95 304
Україна rostuk95 Фанат
Фанат

Хороша книга з багатьма прикладами гри в покер. Підійде для багатьох гравців

Аура користувача VaKa89 2668
Україна VaKa89 Гуру
Гуру

Тут розповідається про те, як вибирати стартові руки відповідно до величини вашого стеку, а також як використовувати концепцію залежності від банку у своїх цілях, коли банк зростає. У книзі висвітлена стратегія гри на постфлопі та показана різниця між грою проти єдиного та кількох опонентів.

Аура користувача Uzhgorod 224
Україна Uzhgorod Фанат
Фанат

У книзі багато інформації, підкріпленої прикладами. При відповідному навчанні та практиці вона однозначно допоможе вам.

Аура користувача BuyGuns 217
Україна BuyGuns Фанат
Фанат

Автор детальним підходом поставився до опису стратегії гри після флопа і до нього, як і самих складних ігор з мінімальними ставками, так і з мікро - ставками, які найбільш популярні. Звичайно ж, автор так само торкнувся і тему основних концепцій безлімітного холдема: рівні важливості позицій, діапазон стартових рук, стилі гри. Для новачка книга стане непоганим путівником в світі покеру, який допоможе вийти зі складних ситуацій, підказавши потрібні комбінації і методику блефу.

Аура користувача 3Ta5r 223
Україна 3Ta5r Фанат
Фанат

Книга де діляться досвідом і секретами в грі з різними стеками і на різних позиціях.

Аура користувача Alice 0
Україна Alice Заблокований
Заблокований

Інші книжки згадують діапазони, але потім дозволяють учням зірватися з гачка, не змушуючи їх думати про діапазони у прикладах роздач.

Аура користувача Roman1995 1161
Україна Roman1995 Експерт
Експерт

Усі види покеру можуть гратись у двох варіантах: Кеш ігри (cash games, або ring games англ.) Турніри В кеш грі гравці здійснюють ставки...

Аура користувача Vadimzp 366
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Хороший матеріал для кеш гравців для підвищення рівня гри.

Аура користувача Deadpool_UKR 3636
Україна Deadpool_UKR Гуру
Гуру

Давно чув про цю книгу від товаришів. Після читання склалось позитивне враження, адже це як прочитати що було на самому початку, щоб розуміти як ми дійшли до покеру який грають наразі. Моя рекомендація!

Аура користувача T_Maksymovych 509
Україна T_Maksymovych Експерт
Експерт

Книга хоч і старенька вже але дуже багато є цікавої інформації для кеш гравців. 

Аура користувача OlejeanCmates 3454
Україна OlejeanCmates Гуру
Гуру

Вузькоспеціалізована книга кеш-ігор безлімітного холдему, в якій автор ділиться своїм досвідом та знаннями, а саме специфічні прийоми і методи гри в різних складах, з різними стеками і на різних позиціях.

Аура користувача dEMENT0R 592
Україна dEMENT0R Експерт
Експерт

Висвітлені у книзі підходи, стратегії та практичні поради Гаррінгтона роблять цей матеріал обов'язковим для читання для всіх, хто прагне відзначитися в кеш-іграх без обмежень Холдему, надаючи корисні знання, які можуть значно покращити вашу покерну гру. Ці базові знання вибудують стиль гри і розуміння 

Аура користувача yuramu 2308
Україна yuramu Гуру
Гуру

Книга варта для уваги оффлайн гравців! дуже костуктивно описує позиції і гру за кешом!

Аура користувача Skindeepp 768
Україна Skindeepp Експерт
Експерт

Ден Харрінгтон «Харрінгтон про кеш-ігри» – це книга, яку повинен прочитати кожен, хто зацікавлений у грі в кеш-ігри.

Аура користувача serjio25 3369
Україна serjio25 Гуру
Гуру

В даній книзі є базові поняття даного виду гри. Підійде як для новачків так і для гравців які вже мають досвід гри.

Аура користувача RoyalFlushRumble 150
Україна RoyalFlushRumble
Без статусу

Класика жанру!

Фундамент, база, основа, підвалини та наріжний камінь покеру.

Автор - Легенда, тож якщо збираєтесь пов'язати своє життя з покером - обов'язково для прочитання.


Аура користувача Vadimon4ik 360
Україна Vadimon4ik Фанат
Фанат

Ден Харрінгтон - легенда. Рекомендую до прочитання). Спираючись на власний досвід автори розкривають читачам суть гри в кеш – від азів теорії, до вершин стратегії

Незареєстровані користувачі не можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.