Оновлено

Рой Раундер «Легка покерна математика»

Рой Раундер «Легка покерна математика»
0.0
«Poker Math Made Easy No Limit Hold'em Secrets» («Легка покерна математика. Секрети безлімітного Холдему» / «Покерна математика простими словами»)
Рік:
2006
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Рой Раундер
Автор
Рой Раундер

Якщо ви тільки починаєте вивчати математику покеру і хочете легко і доступно прочитати про ази ігрових обчислень – тоді «Легка покерна математика» Раундера – ідеальний варіант. Ця книга стане вашим кращим покерним підручником, а наведені в ній таблиці можуть замінити будь-які покерні калькулятори.

Автор визнає, що сам перші кілька років грав в безлімітний холдем, не знаючи нічого з написаного в книзі, спираючись суто на «інстинкти», але коли він почав застосовувати покеру математику – його майстерність зросла в рази і ефективність помітно покращилася.

Коли сам Рой тільки зайнявся вивченням математики покеру він зіткнувся з проблемою – це питання розкривають в своїх книгах дуже мало покерних письменників і в більшості випадків все написано занадто «незрозуміло». Він же поставив собі за мету написати простий посібник, за яким кожен зможе крок за кроком навчитися покерної математики. І це Раундеру вдалося.

Він доступно пояснив, як рахувати аути, шанси банку і ймовірність випадання тієї або іншої карти в різних ситуаціях, а також дав кілька порад для новачків. Але найбільшу цінність мають розраховані ним таблиці ймовірностей і шансів для швидкого обчислення – їх дублікати вже давно розійшлися по Інтернету.

Прочитайте «Легка покерна математика» Раундера, скачавши книгу в форматі PDF або Fb2.

Автор настійно рекомендує читати матеріал в такій послідовності, в якій він возвеличується в книзі.

Книга дуже коротенька і проста. Після прочитання, ви швидше за все захочете роздрукувати її і зробити своєю настільною книгою.

Трохи про автора:

Рой Раундер також відомий як Рорі Монахан. Про нього відомо мало, але написанням книги «Легка покерна математика» він зробив неоціненний внесок у навчальну покерну літературу. За даними HendonMob, на рахунку Монахана близько чверті мільйона доларів призових в живих подіях. Про результати покериста в онлайні невідомо, так як він не розголошував публічно свій нік.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук