Користувач Lucy7
Автор
Lucy7
Оновлено

Ендрю Сейдман «Легка гра»

Ендрю Сейдман «Легка гра»
0.0
«Easy Game: Making Sense of No Limit Hold'em» («Легка гра: Осмислений підхід до безлімітного холдему»)
Рік:
2009
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман

У 2009 році успішний онлайн-регуляр і тренер з покеру Ендрю Сейдман видав книгу «Легка гра», в якій спробував передати осмислений підхід до такої популярної дисципліни, як безлімітний холдем.

За словами автора, книжка пояснює NL Holdem в два простих кроки, які він назвав «основні знання» і «просунуті концепції». Ендрю настійно рекомендує пройти обидва кроку саме в тій черговості, як вони знаходяться в книзі. Він цілком упевнений, що вже тих знань, які гравець отримує на першому з них, вистачить для того щоб заробляти покером 100 і більше доларів на годину. Але якщо відразу перескочити на другий - це навпаки може стати причиною втрати грошей.

Прочитайте покерну книгу «Легка гра» Сейдмана, завантиживши її в форматі PDF або Fb2, або прослухайте фрагменти книжки онлайн на нашому YouTube-каналі.

Трохи про автора:

Ендрю Сейдман відомий в онлайні як хайролер під ніком "BalugaWhale". Він почав кар'єру покеру будучи студентом у 2006 році. Вже до 2008-го він розкрутився з НЛ25 до НЛ5 000 і вигравав кілька десятків тисяч доларів на місяць. Незважаючи на видання книжки і запису великої кількості навчальних матеріалів, Ендрю був змушений відійти від покеру, після подій «Чорної п'ятниці» у США, а також через низку особистих причин і даунстрік. Гравець не виключає свого повернення до великої гри, коли ситуація з онлайн-покером в країні нормалізується.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук