Оновлено

Ендрю Сейдман «Легка гра»

Ендрю Сейдман «Легка гра»
5.0
«Easy Game: Making Sense of No Limit Hold'em» («Легка гра: Осмислений підхід до безлімітного холдему»)
Рік:
2009
Мова:
Російська
Тип:
Холдем
Дисципліни:
-
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман
Автор
Ендрю "BalugaWhale" Сейдман

У 2009 році успішний онлайн-регуляр і тренер з покеру Ендрю Сейдман видав книгу «Легка гра», в якій спробував передати осмислений підхід до такої популярної дисципліни, як безлімітний холдем.

За словами автора, книжка пояснює NL Holdem в два простих кроки, які він назвав «основні знання» і «просунуті концепції». Ендрю настійно рекомендує пройти обидва кроку саме в тій черговості, як вони знаходяться в книзі. Він цілком упевнений, що вже тих знань, які гравець отримує на першому з них, вистачить для того щоб заробляти покером 100 і більше доларів на годину. Але якщо відразу перескочити на другий - це навпаки може стати причиною втрати грошей.

Трохи про автора:

Ендрю Сейдман відомий в онлайні як хайролер під ніком "BalugaWhale". Він почав кар'єру покеру будучи студентом у 2006 році. Вже до 2008-го він розкрутився з НЛ25 до НЛ5 000 і вигравав кілька десятків тисяч доларів на місяць. Незважаючи на видання книжки і запису великої кількості навчальних матеріалів, Ендрю був змушений відійти від покеру, після подій «Чорної п'ятниці» у США, а також через низку особистих причин і даунстрік. Гравець не виключає свого повернення до великої гри, коли ситуація з онлайн-покером в країні нормалізується.

Відгуки (1)
Користувач Attikus
Аура користувача Attikus 275
Україна Attikus Фанат
Фанат

Книга "Легка гра" від Ендрю Сейдмана є захоплюючим джерелом інформації для покерних гравців, особливо для початківців, які бажають поліпшити свою гру і досягти успіху за покерним столом.

Сейдман зосереджується на важливих аспектах гри, таких як позиція за столом, вибір стартових рук, розуміння опонентів та управління банкроллом. Він пояснює складні концепції покеру простими та доступними словами, що допомагає читачам зрозуміти стратегію гри і приймати кращі рішення.

 Одним з найбільших переваг книги є її практичний підхід. Сейдман надає конкретні поради, пропонує вправи та аналізує реальні покерні ситуації. Він спонукає читачів думати критично, аналізувати свою гру і розвивати свої навички.

 "Легка гра" є цінним додатком до бібліотеки будь-якого покерного гравця, незалежно від рівня досвіду. Ця книга допоможе зрозуміти основні принципи покеру та навчитися приймати вигідні рішення за столом. Вона є зручним посібником для розвитку покерних навичок і може допомогти вам стати успішним гравцем.

Оцінити:
Додати відгук