Оновлено

Лі Нельсон «Флоп, тьорн, рівер»

Лі Нельсон «Флоп, тьорн, рівер»
0.0
Lee Nelson – Flop, Turn, River: A Hand-By-Hand Analysis of No-Limit Hold 'Em. Флоп, тьорн, рівер. Покроковий аналіз покерних роздач для вивчення турнірної стратегії. Лі Нельсон, Тайсен Стрейб, Тоні Данст і Денніс Ватерман
Рік:
2014
Мова:
Російська
Тип:
-
Дисципліни:
МТТ
Лі Нельсон
Автор
Лі Нельсон

Лі Нельсон із напарниками випустили одну з найкращих книжок із турнірного покеру під назвою «Флоп, тьорн, рівер. Покроковий аналіз покерних роздач для вивчення турнірної стратегії». Книжка розрахована на початківців, що вже знають покерний сленг і на досвідчених гравців середнього рівня. У цій книзі детально описано як краще поводитися з тією чи іншою картою у певних ситуаціях. У яких випадках краще зробити кол зі слабкими картами, а в яких краще просто скинути. Наприклад, якщо ставка не перевищує 5% від вашого стеку, то можна зробити кол такої ставки навіть зі слабкою рукою. Якщо більше 10%, то скидайте не думаючи.

У книжці Лі Нельсона описано 75 роздач і 150 рішень виходу з них. Завдання взяті з реальних ігрових роздач з покерних турнірів. Цю книжку безперечно варто прочитати тим, хто хоче підвищити свій рівень гри у покерних турнірах.

Відгуки відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Оцінити:
Додати відгук