Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

На PokerMatch тепер можна поповнювати свій депозит криптовалютою


Топовий український покер-рум PokerMatch активно працює над тим, щоб привернути до себе все більше гравців свіжими нововведеннями.

Нещодавно в даному румі з'явилася ще можливість поповнення депозиту, а саме поповнення за допомогою криптовалюти.

Для поповнення ігрового рахунку у гравців є можливість вибрати одну з чотирьох запропонованих видів криптовалюти: Bitcoin, Litecoin, Etherеum та Cash Bitcoin.

Читати також: PokerMatch представив нові стильні аватари

Варто зазначити що PokerMatch (по аналогії з іншими методами поповнення депозиту) сам компенсує будь-яку комісію за поповнення, проте не внутрішню комісії вашого крипто-гаманця.

Є ще кілька нюансів в цьому платіжному методі. На відміну від інших видів депозиту мінімальна сума поповнення рахунку на ПокерМатч становить 750₴.

Також депозити і кешаути в криптовалюта доступні лише гривневих акаунтів, а для того щоб транзакція вважалася успішною - необхідно чітко вкластися у відведений час. Це пов'язано з тим, що курс криптовалюта змінюється дуже швидко.

Міжнародні казино, що приймають криптовалюти: 

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.