Оновлено
06.06.2024

Кращі руми для гравців з України

Інтерес до віртуального покеру збільшується з кожним роком, як у світі загалом, так і в окремих країнах. Українців часто можна побачити за столами багатьох провідних румів.

На цій сторінці представлені різнопланові покер руми для України. Одні підігріють інтерес вигідним бонусом на перший депозит, інші порадують слабким полем, а треті запропонують стабільний високий рейкбек.

Перелік топових операторів ми створили для того, щоб користувачі могли швидко зорієнтуватися та обрати оптимальний для себе варіант.

Vbet  Poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.2 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
300% бонус на перший депозит

Чи легально грати в покер в Україні

Згідно з Вікіпедією, у період з 2009 по 2020 рік гральний бізнес у країні був під забороною. Однак, на щастя для українських покеристів, все змінилося на краще.

Правовою основою для підтвердження цієї заяви є законопроект 2285-д від 16 січня 2020 року, яким визначається порядок організації та проведення азартних ігор. Верховна Рада своїм рішенням легалізувала онлайн гемблінг, у тому числі покер. Реєстрація на сайтах та гра доступна виключно для осіб віком від 21 року. За ліцензування сайтів та контроль сфери азартних ігор загалом відповідає спеціальний державний орган – КРАІЛ. Тобто все на законних підставах, так що гравцям нема про що турбуватися.

На цій сторінці ми зібрали легальні та надійні платформи, які приймають українських гравців. Тут можна знайти такі переваги, як гра на гривні або сапорт українською мовою. А якщо виникне бажання дізнатися більше про конкретний рум, достатньо натиснути на його назву і ознайомитися із оглядом кімнати з докладним розбором її переваг і недоліків.

Поширені запитання
❓Які найкращі покер руми для України?

Із врахуванням цілої низки важливих критеріїв ми визначаємо топові варіанти для гри, які представлені в нашому рейтингу румів. Для прикладу можна назвати такі надійні майданчики для українців, як GGPoker, PokerMatch, 888poker та інші.

📢 Наскільки легально грати в онлайн покер в Україні?

Абсолютно легально, адже онлайн гемблінг (включно з покером) легалізований на території України.