$1.000.000 XL Winter BI $888 / 089
XL - топова серія на 888.
Дводенний турнір з гарантією 1🍋.
Що б потрапити до другого дня, треба не програти всі фішки у день1.
"Дякую, капітан очевидність" - скажете ви.
Потрапити до день1 такого турніру є кілька способів.
Найлегший це внести прямий бай-ін $888, це для тих в кого є гроші або якщо вас спонсорує фонд чи ще хтось.
Другий - це сателіти, довга сітка, якщо катаєте АБІ1.
Третій, найбюджетніший, то переапатись у фріролі.
Банкролу для прямої реги не маю, фонди та інші спонсори не стають у чергу аби підняти профіт на моїй грі, то ж я маю страждати у фріролі граючи з сильнішими та безжалісними акулами покеру. Бо за квиток вартістю долар вас можуть принижувати на рівному місці, а за квиток у мільйонник й казати ні чого. Краще не попадатись таким гравцям у офлайні на очі.
Фріроли граю просто, зарегався все що можна та чиста пиханина, доки у турнірі не залишиться топ100, можна вже пограти у нормальний покер.
Так було й цього разу, на стадії двох столів я відчував що виграю білет, та ви не повірите, я не одразу зрозумів що це турнір який веде у головну подію.
Чекнув лобі, а там прямий вхід.
Якщо ви клюнули на клікбейтну назву блогу, то пробачте, я хотів що б у цій історії був веселий кінець та саме так уявив постпереможця головної події серії XL.
Хайлайти.
Остання роздача.
Подивіться на коротунів ліворуч, це саме вони мали бути жертвами, а не я. В мене було 0,4ВБ та я на великому блайнді, малий відсутній. Опп на батоні має стек 0,5ВБ. Грай пас та чекай коли ми втрьох між собою все вирішимо. Так ні, він лізе зі своїм К3.
Це було гірше ніж зайняти третє місце в першій хомці для еліти.
Як бачити двоє наших пройшли далі.
Роздача якою я міг все закінчити та потрапити до мейн евенту. Стеки не більше трьох блайндів. Оп праворуч від мене має стек 0.1вб, на вб 0.7вб, я 1.2вб та чипак з 56 на МБ має щось біля 2-2.5вб (не пам'ятаю).
Я хотів запушити, обмірковував, адже тут кожна фішка на рахунку. Дуже вагався й хотів пушити та карти пішли в пас, час вийшов.
Останнім часом я дуже багато почав вилітати на баблі, це дуже погано. Почалось все 2 тижні тому, після цієї теми. Гадаю, ви задоволені що ваша аура працює. Та для себе я зробив висновок та одне золоте правило.
У турнірі ні на кого не можна покладатись та намагатись пересидіти пейджамп чи потрапити до призів. Усі питання варто вирішувати власними силами.
На сьогодні все. До зустрічі.









Тримайся бро....
дякую.
Блін,жостко,але крутий досвід!!!Все буде Веталь ,головне йти вперед!
Дякую.
В мене вчора за 6 норм складалось, гадаю візьми цей білет те ж добре пограв би. Чудовий був день.
Як закінчив по 6?
3 мінімальних ноки, загальний приз 36. Буде час напишу свої почуття.
Норм)в мене кулер, ех)
ох.. розумію як це важко
осьо позавчора була восьмою, десь у кінці була роздача з рукою 72, то якщоб я виставилась, то скоріш за все булаб з квитком(
як знати коли варто ризикнути.
Ти моя сестра за невдачею не потрапляння у супертурнір
ми антікекі, бро)
100%
Це було дуже близько... Некст тай бро!
треба на ПС спробувати.
Заманюєш мене такими постами на 888
Не здавайся, рано чи пізно повинно получитись)
Дякую.
Для гравців мтт там дуже солодко
Був так близько до хайролу
Але не здавайся, все попереду. Одного разу ми побачимо крутецький занос від тебе

на крок від мрії
Згоден з цим 😉
я це тепер кожного разу повторюю коли вагаюсь в прийняті рішенні
Я впевнений, що незабаром прочитаю твій пост під назвою " Нарешті у мене пішла біла смуга".
Я часто так кажу, крокуючи пішоходним переходом 🤩
Дякую. Буде.
😁😁😁
Якщо кидати кубками в тіпів, а не помідорами, то вони поможуть переседіти бабл
Не завжди
Не повезло, а може й сам не дограв... Іноді вдається пересидіти, були в мене такі випадки. У таких турнірах або вгадав, або програв. Часу на роздуми немає.
Так, сусід з ліва один заїхав у турнір з 0.1вб
Сателіти, сателіти...


Бажаю більше ніколи в таку ситуацію не попадати! 👊
Дякую. Ти теж не потрапляй.