10 загальних помилок програшних гравців
Мінусові гравці мають в своїй грі безліч ліків – недоліків і помилок, які перешкоджають успіху і розвитку. Навчіться знаходити і визначати ці ліки, і ви вже опинитеся на один крок ближче до профіту. У цій статті ми розглянемо десять поширених помилок, які характерні для початківців і середніх гравців. Намагайтеся помічати їх у своїй грі і максимально швидко позбавляйтеся від таких недоліків.
Его перемагає обдумані рішення
Занадто часто мінусові гравці жертвують потенційним прибутком, тому що хочуть «довести» щось іншим гравцям за столом або ж своїм знайомим. Для них іноді бажання виглядати правим виявляється сильнішим, ніж аргументи логіки і математики.
Такі гравці іноді будуть робити кол, ставити або рейзити тільки тому, що вони не хочуть здаватися слабкими, навіть якщо очевидно, що більш пасивний хід буде правильним рішенням. Програшні гравці дозволяють своєму его взяти верх над здоровим глуздом в багатьох ситуаціях, і це безпосередньо впливає на їх результати.
Занадто часті заяви «він точно блефує»
Програшні гравці дуже не люблять фолд, їхня улюблена дія за покерним столом – кол. Вони не можуть протистояти спокусливій думці, що опонент напевно блефує і намагається вибити їх роздачі.
Фіш мріє зробити великий хірокол і мати рацію. Але пам'ятайте, що для успішного розкриття блефу вам потрібно детально проаналізувати всі аспекти ситуації – стиль гри суперника, позиції, діапазони, текстуру борду, статті HUD, блокери, таймінг і багато іншого.
Недостатня агресія з домінуючою рукою
Виграшна гра вимагає агресії. А ось програшним гравцям більш характерна пасивна гра: вони чекають тоді, коли варто робити ставку, або ж ставлять занадто мало, чи не добираючи велью і даючи опонентам хороші шанси для кола. Такі гравці люблять лімпи, а не рейзи і трібети, а також стратегію чек/кол. Цим вони збільшують свої шанси на програш і зменшують суму, яку виграють з сильною рукою.
Недостатньо блефу
Слабкі гравці не вміють і не хочуть блефувати, або ж роблять це занадто рідко. Від них навіть можна почути горді заяви на кшталт «я взагалі ніколи не блефую!». У цій фразі немає нічого, чим варто було б пишатися. Якщо ви будете грати виключно по карті, більші виграші вам не світять. Ваша гра буде дуже передбачувана і зрозуміла опонентам, і вас неодмінно почнуть експлойтити більш досвідчені суперники.
Велика кількість рішень «чорт з ним, кол!»
Фаталізм і невдачі за покерними столами часто пов'язані. Погані гравці часто довіряють свою гру «покерним богам», роблять кол в ситуації, де він абсолютно невиправданий просто в надії на диво.
Слабкі гравці люблять робити кол великої ставки і сподіватися на краще – навіть коли очевидно, що це неправильний кол і противник точно старше. Вони не хочуть витрачати час і розумову енергію, щоб визначити свої шанси, прорахувати ймовірності і проаналізувати діапазони. Вони роблять «чорт з ним, кол!» І мріють опинитися правими.
Рішення засновані на «чуйці»
Коли-небудь чули, як гравець заявляє: «Я відчуваю, що мені зараз пощастить», а потім робить кол, ставить або рейзить? Якщо це сказано щиро, то це вірна ознака того, що гравець слабкий і недосвідчений. Такий гравець вірить, що фактор успіху і везіння в покері набагато важливішим, ніж математика, логіка і аналіз. З іншого боку, якщо це хороший досвідчений гравець, ця помилкова підказка може бути використана для обману суперників.
Мінусові гравці продовжують грати в мінус, тому що вони фокусуються на тому, щоб спіймати удачу за хвіст. Їх не хвилює поліпшення своєї гри, робота над ликами і помилками, аналіз ситуації.
Недостатній банкрол
Постійна гра з дуже маленьким банкролом є індикатором імовірного програшу. Це викликає страх перед ставками і кол, і все це в підсумку саботує оптимальну гру.
Деякі стратегії гри з коротким стеком можуть бути прибутковими. Але якщо ви граєте з коротким стеком тільки тому, що у вас не вистачає банкрола, тоді ви надаєте негативний вплив на свою гру. Ви самі собі ставите перешкоди на шляху до успіху.
Очікування програшу
Багато слабких гравців часто заявляють, що їм в покері дуже не щастить і що вони постійно програють. Ви можете почути фрази «я завжди програю з тузами», «мене завжди вибивають на баблі», «я ніколи не виграю монетки». Мінусові гравці зазвичай досягають налаштовуються на програш заздалегідь і потім домагаються цього насправді. Якщо ви сідаєте за покерний стіл з 100 доларами, і заявляєте, що вам комфортно буде програти цю суму, то в підсумку ви швидше за все її і втратите.
Занадто довгі сесії
Програшним гравцям часто не вистачає дисципліни, щоб покинути гру, коли їх здатність грати добре погіршилася або коли інші об'єктивні умови гри роблять її дуже невигідною для них.
Іноді вони вважають, що їх удача неминуче зміниться, що просто потрібно почекати. Іноді вони вважають, що вони грають краще, ніж це є насправді. Такі гравці не мають здатність вчасно вставати і йти, коли вони програють. Вони множать свої помилки і збільшують свої програші, коли всі фактори говорять на користь того, що гру треба зупинити. Така поведінка часто перетворює помірно погану програшну сесію в колосально програшну сесію.
Відсутність селектінга гри
Всі ігри в покер відрізняються один від одного, вони не створені рівними. Занадто часто гравці допускають найважливішу помилку і сідають в невигідну для себе гру. Не варто грати за столом, якщо там немає гравців слабкіших за вас, не варто боротися з регулярами, коли є можливість обігравати слабких
фішей. Пам'ятайте про важливість вибору відповідної гри і відповідних опонентів.
Перший крок від програшів до виграшів – вміння визнати свої недоліки в грі і бажання їх виправити. Професіоналами не стають відразу, для цього треба величезна робота над собою і своїми ліками.
Огоо...навіть так)