1/4 Ліги Європи: анонс матчів Лаціо - Буде, Атлетік - Рейнджерс, МЮ - Ліон, Айнтрахт - Тоттенгем

Всім вітання! В Лізі Європи теж прийшла черга вирішальних матчів 1/4 фіналу, де є свої інтриги та очікування.


Lazio vs Bodo/Glimt

В першу чергу, мою увагу привертає матч за участі Лаціо, який здається налаштований серйозно, судячи зі слів тренера та футболістів перед грою.. +на трибунах очікується аншлаг. Тож розуміємо, що Лаціо ставиться відповідально до турніру і загалом підходить до гри в гарних кондиціях, напередодні провели може й непросту, але загалом позитивну гру в дербі з Ромою 1:1. 

Лаціо програв першу гру 2:0, але в них є виправдання - клімат та некомфортні умови гри, як для італійців то взагалі дикі.. ну а БудеГлімт як я писав в анонсі перших матчів - боєць ще той, і в рідних стінах користується козирями і домінує на полі. В Італії все буде навпаки, це очевидно.. і тут на перший план має вийти майстерність та підтримка футболістів римського клубу.. тож я повірю що прохід можливий. Букмекер оцінює коефіцієнтом 2.4±

👉️ Лаціо заб'є в обох таймах 2.0

👉️ Кастельянос гол 2.0 

..

але з іншого боку найкращий бомбардир цього розіграшу.. 

на його гол ПС пропонує щедрий кф. 

Каспер Гег в попередньому раунді в гостьовому матчі забив Олімпіакосу..а Лаціо он по 5 пропускає від Болоньї в чемпіонаті.. тож тут можуть бути голи в обидві сторони.

👉️ обидві заб'ють так за 1.85 (вбет)

..

Ath Bilbao vs Rangers

Атлетік Більбао на власному полі виступає впевнено, розпочали в ЛЄ з трьох перемог з сухим рахунком(АЗ,Славія, Ельфсборг).. всі матчі виграли, пропускали лише від чеської Вікторії та Роми.

Рейнджерс вдома мав здобувати результат, але тепер їде великим андердогом в Іспанію.

але є один момент..Атлетіку вже 20 квітня грати в Мадриді проти Реала..який вже вилетів з ЛЧ.

Рейнджерс напередодні по ходу гри з Абердіном відігрався з 2:0 на 2:2 граючи в меншості з 40хв.

загалом думаю Атлетік пройде далі, хай навіть через екстратайми, але мають крокувати до фіналу..

Eintracht Frankfurt vs Tottenham

Тут в мене є обрані гравці, на яких я можу ставити без розбору. Просто маю впевненість, що ставки на них плюсові..з тими коефіцієнтами що нині

👉️молодий француз Баоя - яскравий футболіст що прагне проявити себе..помітний на полі. ..забив у грі чемпіонату напередодні. з кф 5.50 просто забов'язаний провіряти, ще й у домашній грі.. (на вбет доречі коефіцієнт лише 3.20)

👉️ще один молодий француз, 22-річний Екітіке якому не знайшлося місця в ПСЖ, але в Айнтрахті він схоже теж не затримається, забиває регулярно. у грі чемпіонату гол+пас, а також забив Тоттенгему у першій грі 1:1. 

... Тоттенгем там бачу 4:2 Вулвергемптону програє в АПЛ.. то шо тут говорити.

Айнтрахт при своїх вболівальниках здобуде необхідний результат. 

... 

Manchester United vs Lyon

Тут мені Ліон подобається, гарний склад зібрався і Фонсека на чолі це завжди цікаво. В його розпорядженні купа креативних футболістів + якісні нападники. Тут слідкую за гравцями: Шеркі, Мікаутадзе останнім часом звернув на себе увагу, Ляказетт - легенда. Є ще молоде аргентинське дарування - Альмада - його помітив ще як він за океаном в МЛС розквітав, зараз здається вже вийшов на новий рівень у свої 23 роки.

👉️ось такий варіант подобається на гол або асист від Шеркі, ну в нього як йде гра, то йде. а зараз в чудовій формі.. на вбет доречі аналогічний варіант з кф. 2.20 всього лиш.. 

..

я там в сусідній темі 600грн програв на рівному місці, тож спробую "малою кров'ю" відбити 6 соток гарним експресом:


Спойлер


Дякую за увагу, всім вдалого вибору ставок! 


Оцінити блог:
5
Україна Mr_White Експерт
Експерт
💚 Коли проблеми тягнуть на дно, дивися вгору! ♠️♥️♦️♣️
Коментарі (4)
Україна electroairman Експерт
Експерт

Теж думаю що римляни пройдуть

0 відповідей
Україна Mr_White Експерт
Експерт

По ходу ще зібрав наступний експрес, може доїде.. 


0 відповідей
Україна Fat_Santa Гуру
Гуру

Успіхів з експресом🍀

Сьогодні вболіваю за  БудеГлімт, ну дуже вони мені сподобались в перші грі🥰💪

0 відповідей
Україна xxxGGWPxxx Легенда
Легенда

МанЮ не подолає Ліон? 🤯

А потім побачив що вони 2-2 зіграли... Я справді далекий від футболу 🙃

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.