2 000€ бонус для новачків на BestPoker

BestPoker бонус

Рум BestPoker часто проводить різні вигідні акції для своїх користувачів. Цей покер-рум дає всім новим гравцям до 2 000€ безкоштовно в якості вітального бонусу 200% на перший депозит.

Все, що вам потрібно зробити, – зареєструватися на BestPoker, внести свій перший депозит і активувати акцію Welcome Bonus. 

Відіграється бонус в форматі 20% рейкбеку. Також ви отримаєте чотири квитки на щотижневий фрірол з гарантією в 200 євро, який проходить щоп'ятниці о 20:00.

Як отримати вітальний бонус на BestPoker

  1. Зареєструйтесь на офіційному сайті BestPoker.
  2. Скачайте ігровий клієнт і увійдіть в систему.
  3. Отримайте вітальний бонус БестПокер в двох частинах. Спершу внесіть свій перший депозит і отримаєте 200% бонус на суму до 800 євро (частина 1), а потім отримаєте бонус 200% до 1 200 євро на другий депозит (частина 2).
  4. Після внесення депозиту, необхідно активувати бонус. Для цього відкрийте вкладку «Мій бонус» і перейдіть в розділ «Вітальний бонус». Потім натисніть кнопку «Зареєструватися» ( «Opt-in»), щоб активувати акцію.

У першому випадку (бонус 200% до 800€) вам дається 60 днів (з моменту активації), щоб отримати бонус. Вітальний бонус буде зарахований на ваш аккаунт частинами по 2€ за кожні 10 євро згенерованого рейку. Максимальна сума, яку ви можете отримати таким чином, становить 800 євро.

У другому випадку (бонус 200% до 1 200€) вам дається 90 днів (з моменту активації), щоб отримати бонус. Він зараховується частинами по 1€ за кожні 10€ згенерованого рейку. Максимальна сума, яку ви можете отримати таким чином, становить 1 200€.

Частина 1 і частина 2 вітального бонусу BestPoker використовуються по черзі і не можуть бути активовані в один і той же час.

Гравці можуть перевірити свої успіхи на вкладці Welcome Bonus. Нагороди вітального бонусу не мають обмеження на виведення коштів.

Зверніть увагу, що ця акція дійсна тільки для нових гравців, які раніше не реєструвалися на BestPoker.

Вітальний бонус не має обмеження на виведення коштів, тобто все одно буде гравець виводити чи ні, він продовжить відігравати відповідно до свого старту, навіть якщо зробить виведення коштів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.