Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

48 фішок в стосі: новий рекорд від Девіда Раша

Девід Раш 2020

Девід Раш – постійний учасник книги рекордів Гіннесса. За останні роки Девіду вдалося побити понад 150 світових рекордів. Бити рекорди стало не тільки його хобі, а однією з цілей усього життя.

Девіда нічого не пов'язує з покером і він в нього не грає. Проте він зважився побити рекорд за кількістю складених фішок за 30 секунд. Попередній рекорд належав італійцям Сільвіо Саббах і Роккі Меркуріо: за півхвилини їм вдалося скласти в стопку цілих 42 фішки.

Раш за своєю улюбленою традицією вирішив перебити цей рекорд. Його планом стало зібрати в стопку 48 фішок за 30 секунд. При цьому потрібно було дотримуватися деяких правил:

  • Місце для збору фішок виділено кольоровим скотчем і за його рамки не можна виходити.
  • Можна складати лише однією рукою, а всі фішки повинні бути однакового розміру.
  • Всі фішки, які торкнуться поверхні поза межами розділової лінії не враховуватимуться.
  • Стопка повинна бути покладена в десяти сантиметрах від розподільчої зони.

Девіду вдалося побити старий рекорд і зафіксувати новий: 48 фішок в стопку за 30 секунд. У відеоролику можна побачити як все пройшло:

Відзначимо, що у Девіда є ще один покерний рекорд: він зміг утримати 100 фішок на одному пальці. Також в його активі такі незвичайні рекорди, як 98 зламаних олівців за хвилину, 1 літр випитого лимонного соку за 16 секунд, 65 розірваних ківі самурайським мечем за хвилину та інші.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.