50% Extra Rakeback: додатковий кешбек на 888poker

Покерна кімната 888poker приваблює у своє лобі безліч нових гравців, попри серйо​зну конкуренцію на гемблінговому ринку з іншими покер-румами.

Вдається це платформі завдяки вигідним акціям та бонусним пропозиція, які "вісімки" надають своїм користувачам. Важко не згадати унікальний бездепозитний бонус у 88$, який досі є однією з найпопулярніших акційних пропозицій в індустрії онлайн-покеру.

Днями покерна кімната представила своїм користувачам нову акцію під назвою "50% Extra Rakeback", в рамках якої кеш-гравці щотижня отримуватимуть до 50% додаткового повернення коштів за награний рейк.

Читати також: 888poker визнали "Найкращим покерним оператором року" за версією EGR

Акція пройде з 10-го по 23-тє квітня. Щоб отримати додатковий кешбек, слід генерувати мінімум 30$ рейку кожного тижня. Заліковий період акції триватиме з понеділка по неділю. Проте, не все так просто. Відсоток додаткового рейкбеку залежить від розміру награного рейку протягом тижня. Рівні кешбеку розподілені наступним чином:

Рівень КешбекЩотижневий рейк
1-й рівень20%Від 30$ до 499$
2-й рівень35%Від 500$ до 999$
3-й рівень50%Від 1 000$ і вище

Чим більше рук в кеші на 888poker відіграє покерист – тим більшу щотижневу винагороду він отримає. Роздача вважається рейковою, якщо її учасники побачили флоп. Удачі за столами!

Надійний покер-рум із якісним софтом
888poker
США Доступно для гравців з вашої країни
4.6 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.