8 речей, які потрібно знати про самовиключення на PokerStars

У PokerStars, як і у більшості румів, є функція «самовиключення від гри». Вона використовується для того, щоб людина могла закрити собі доступ до покер-руму, якщо відчуває, що у нього починаються проблеми з гемблінгом. Попросту кажучи, щоб не залити гроші в даунстрік. Але, з цією функцією потрібно бути дуже обережними, тому що можна випадково закрити доступ до PokerStars назавжди.

Ось що важливо знати про самовиключення від гри на PokerStars:

  1. Перше і найважливіше: самовиключення – необоротне! Неважливо, наскільки ви заблокували собі гру, за яких обставин, як це сталося і чому ви передумали. Як тільки ви підтвердили самовиключення – все, дороги назад немає... ніколи... і листи в сапорт вам не допоможуть.
  2. Закрити доступ до покер-руму можна на тиждень, місяць, 60, 120 або 180 днів, а також зробити "перерву на відпочинок" на 12 або 24 години. Зробити це можна в розділі «Відповідальна гра», який знаходиться в меню «Запити» клієнтської програми.
  3. Період самовиключення починається з моменту, коли ви закриєте клієнтську програму, про це вас повідомить спеціальна система оповіщення руму. Тому ви зможете ще дограти відкриті кеш-столи або турніри, але як тільки ви вийдете з програми – доступ до гри для вас закриється. Але, навіть якщо ви передумаєте до закриття програми – самовиключення скасувати все одно не можна буде, тому дивіться пункт 1.
  4. При самовиключенні ви закриваєте собі доступ до будь-якої гри: як pokerstars на гроші, так і на умовні фішки, як в стаціонарному клієнті, так і через мобільний додаток покер старс.
  5. Якщо ви були зареєстровані на якийсь турнір, який починається в період самовиключення – зіграти його ви не зможете. Єдиний виняток – живі турніри. Якщо, наприклад, ви виграли квиток на живий івент в сателіті, і він буде проходити в період вашого виключення від гри – скористатися ним вам дозволять.
  6. Під час самовиключення не можна робити депозити або переказувати кошти зі свого рахунку, в т.ч. ви не зможете перевести гроші іншому гравцеві.
  7. У цей період ви також не будете отримувати електронні листи від ПокерСтарс.
  8. Можна залишити гроші на рахунку на період самовиключення, але тільки, якщо його період не перевищує 120 днів. Якщо гра заблокована на 180 днів – необхідно вивести всі кошти з покер-руму.

Навіть не жартуйте з покер-румом на тему лудоманії. Вони дуже серйозно ставляться до питання гемблінгової залежності і можуть заблокувати аккаунт гравця назавжди при найменшому натяку на те, що він страждає від проблем лудоманії.

У будь-якому випадку – грайте відповідально, знайте міру з самовиключенням з гри і відповідально ставтеся до цієї функції.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.